Pełna wersja: Sezon 32
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

jahu29pl

raczej pechowym pocz?tku, przegra?em dwa mecze, jeden z dru?yn?, która mi nie le?y, a drugi powinienem wygra? i sam nie wiem dlaczego przegra?em, trzeba i?? w gór?, by zasi??? na tronie... Smile
pechowo czy nie i tak pozostanie przegranym meczem.. Teraz Twój rywal by? wyprzedany i dosta?e? walkowera ? bo nawet nie wiem Big Grin

jahu29pl

przekonasz si? graj?c z nim Smile
ee raczej bez formy, przynajmniej mam tak? nadzieje ..

leniin

Wygrana 5 - 1 (choc gra z 2 juniorami)i nadal strata 2pkt do lidera
Faktycznie rywal bardzo s?aby, w sc nie wygl?da?o to tak ?le dla niego, bo 15-9 nie mo?na nazwa? mia?d??c? przewag?, ale sam przebieg meczu nie móg? pozostawi? z?udze?, rajd za rajdem napastników, nie wiem dlaczego strzelali w trybuny ale widocznie tak mia?o by?. W ko?cu strzeli?em na 1-0, potem dosta?em rzut karny, bramke z niego, a rywal w nagrode czerwon? kartke. W drugiej po?owie strzeli?em jeszcze 3 bramki i mecz ko?czy si? wynikiem 5-0, chocia? równie dobrze mog?o by? 10-0.

Dodane po 1 minutach:

crevo

5-2, szkoda 2 straconych bramek, ktore wpadly w ostatnich minutach. Tak czy inaczej lider i vice przegrali i jesli dobrze licze to wracam na fotel lidera :-)

jahu29pl

Cytat: ?eby by?o ciekawiej to gra?em bez ?rodkowego pomocnika, wi?c mo?e z Tob? Jahu zagram najlepszym sk?adem Wink

No tak, rzeczywi?cie w ?rod? gramy Smile B?dzie ciekawie. A ja si? ciesz? z dzisiejszego meczu, bo wygra?em z FC Stogi 4:3. Mecz jak zwykle zacz?? si? dla mnie fatalnie. Pierwsze minuty, w?a?ciwie pierwsza akcja przeciwnika i przegrywam 0:1. Gdy zremisowa?em 1:1 my?la?em, ?e ju? wszystko b?dzie ok i... straci?em 2 bramki. Przegrywa?em 1:3. Na szcz??cie przed przerw? strzeli?em kontaktow? bramk?. Po przerwie uda?o si? do?? szybko odrobi? straty i wtedy zacz??em marzy?. Byle nie straci? bramki. Uda?o si?, a w dodatku strzeli?em zwyci?sk? na 4:3. Gdybym wygra? 7:3 nic by si? nie sta?o, bo 3 albo 4 razy przeciwnika ratowa?y poprzeczka albo s?upki. Dobry mecz w wykonaniu mojej dru?yny, za co im dzi?kuj? Smile
tym lepiej dla mnie bo moge awansowa? na4 pozycje Wink Wyniki bardzo korzystne, tylko szkoda, ?e lider wygra? bo ci?gle ma 4 punkty przewagi.

jahu29pl

bo jeszcze nie gra? z nami Smile

pawel21

Bardzo wa?ne zwyci?stwo z 3 zespo?em w tabeli 6-4. W meczu mia?em bardzo du?? przewag? i wynik nie odzwierciedla tego co si? dzia?o na murawie. Powinno by? 6-0, a nie 4, ale wa?ne i tak s? tylko punkty. Dzi?ki temu nieco odje?d?am od najbli?szych przeciwników. Szkoda tylko, ?e lider wygra? jak dot?d wszystkie 6 spotka? i ma 2 punkty przewagi nade mn?... Ale jeszcze go dogoni? Smile

FC Miszcze ?wiata - Grunwald 1410 6-4

seba_83

Tak jak pisa?em, czeka? mnie dzisiaj mecz prawdy z liderem, który wygra? wszystkie dotychczasowe spotkania. Zacz??o si? nieciekawie od 0:1 ju? w 7 minucie. Potem jednak uzyska?em przygniataj?c? przewag? i po akcji Zatorskiego doprowadzi?em do remisu w 39 minucie. Gospodarzy to nie satysfakcjonowa?o, wi?c na bramk? rywali sun??y kolejne huraganowe ataki. Jeden z nich przyniós? upragnione prowadzenie - za spraw? strza?u z dystansu ustawionego dzi? na ?rodku pomocy Ratulowskiego. Bramka do szatni. Po przerwie obraz gry nie uleg? zmianie. Raz za razem bramkarza go?ci niepokoili napastnicy Widzewa. Go?cie próbowali odgry?? si? w kontratakach, jednak defensywa gospodarzy nie pozwala?a dzisiaj na wiele. Gdy w 54 minucie Zatorski po raz drugi pokona? bramkarza przyjezdnych sta?o si? jasne, kto wyjedzie dzisiaj z tarcz?. Pomimo ataków i kolejnych szans na podwy?szenie wyniku przez dru?yn? gospodarzy, do ostatniej minuty wynik nie uleg? zmianie. Zespó? zagra? dzisiaj tak, jak tego oczekiwa?em. 14:3 w strza?ach celnych, 56:44% w posiadaniu pi?ki i 70% celnych poda? mówi? wszystko.
Wracam na fotel lidera Big Grin

Widzew ?ód? - Ruciane SA 3:1

srodmiescie

u mnie zwyci?stwo 5:1 a w ?rod? gram z vice je?li wygram odskocz? na 5 ptk ale nie b?dzie ?atwo w zesz?ym sezonie wygra? ze mn? dwukrotnie Sad

michelinho91

WRK Wola Rakowa - Red Dragon 4:3 (2:1)

Prawdziwy horror Big Grin najpierw spokojne, dwubramkowe prowadzenie, jednak rywale w ko?cówce pierwszej po?owy zdo?ali strzeli? kontaktowego gola i od tej pory zacz??a si? nerwówka... Dosz?o do sytuacji, ?e przegrywa?em 2:3 i powa?nie zacz??em si? obawia? o wynik. Jednak moi zawodnicy wiedz? co robi? i w 6 minut wyszli na prowadzenie. Pocz?tek sezonu bardzo udany, po 6 kolejkach zajmuj? czwarte miejsce Smile

Wszystkim naszym klanowiczom idzie dobrze w tym sezonie, z tego co czytam Big Grin cieszy to Smile