Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Trzecia wygrana w bara?ach i awans do div5 Big Grin

crevo

Festiwal strzelecki w Be?chatowie
Dzisiejszy ostatni mecz bara?owy mia? by? trudnym i wymagaj?cym spotkaniem. I taki by?, lecz dla kibiców, którzy musieli powstrzymywa? si? przez 45 minut drugiej po?owy od ?wietowania sukcesu. 4 bramki strzelone przez po?ow? czasu gry by?y dorobkiem, którego nikt si? nie spodziewa? i nawet bramka stracona w 59 minucie na to nie wp?yn??a. Natomiast w 68 minucie Rosjanin, Semin, strzelil ostatnia bramk? piecz?tuj?c? sukces FTMu. Natomiast w 84 minucie... nic sie nie zdarzylo, gdyz moi zawodnicy juz byli zbyt zajeci cieszeniem sie z historycznego awansu do 4 ligi. Pierwszej profesjonalnej ligi w historii klubu.

Kod:
Faworyci Tego Meczu - KS Cracovia 1906 5:1
Stanislav Semin (6, 68)
Jerzy Zagrodny (23, 37, 44)
                   Daniel Jaroch (59)

Dodane po 7 minutach:

i widze, ze nie tylko ja sie ciesze z awansu :-) Gratulacje dla wszystkich, ktorym sie to udalo!!

pawel21

FC Miszcze ?wiata - Krzyzak Malbork, poniedzia?ek, godzina 9:00, komplet kibiców na stadionie, cho? oficjalnie by?o ich tylko 35, ale organizatorzy podali tak? ilo??, aby zap?aci? mniejszy podatek Big Grin

Mecz, którego gospodarze chcieli nie przegra?, a je?li ju? to nie wi?cej ni? 4 bramkami... Jednak tysi?ce kibiców zdzieraj?cych gard?o od samego pocz?tku ponios?o gospodarzy do pewnego udowodnienia kto by? najlepszy w tej grupie bara?owej i kto zas?uguje na awans. Wygrana 5-1 i po komplecie zwyci?stw AWANS DO 4 LIGI !. Dru?yna M?W od pocz?tku by?a typowana do tego, ale nie jeden mecz przynosi? nam ju? niespodzianki... Na szcz??cie tutaj niespodzianek nie by?o Smile

Ko?cz?c zmagania w tym arcyciekawym sezonie, gdzie spokojnie mog?em sobie wcze?niej wywalczy? awans, jednak si? tak nie sta?o, mog? powiedzie? tylko:

Uffff...

crevo

pawel, gratuluje. Wieczorem niestety tak dobrze Ci nie pojdzie ;-)

Dodane po 18 minutach:

a nie, to dopiero jutro Tongue

idolas

ehhh... w kwalifikacjach zaj??em drugie miejsce przez gorszy bilans bramek i zostaj? w 6 lidze. W ogóle fajna sytuacja bo a? nas trzech mia?o po 6 pkt Smile jak na juniorów to i tak niez?y wynik Wink teraz mo?e by? tylko lepiej
uprzedzaj?c, Jahu te? awansowa? Wink w?a?ciwie to ca?? trójk? z div3.26 awansujemy do div2.9, czyli taka s?aba ta liga nie by?a

crevo

moja liga tez awansowala w komplecie. W sumie to gosc ktory awansowal bezposrednio powinien mi dziekowac za moja wpadke, bo nieskromnie powiem, ze moja grupa barazowa latwa nie byla i moglby sobie nie poradzic ;-)

mulemans

ja sie utrzymalem w 4 div dzis remis 3;3

ale jak by przegra? to tez bym wyszed?

fajnie panowie ze udalo sie wam awansowac

gratulacje :!: :!: :!:

seba_83

Mecz decyduj?cy o awansie do 3 ligi pomi?dzy Widzewem ?ód? a B.K.S. Lechia Gda?sk odby? si? w samo po?udnie. W obozie gospodarzy trudno by?o spotka? kogokolwiek, kto ?y?by dzisiaj innym wydarzeniem. Pierwszy gwizdek s?dziego i zacz??o si?.
Zacz??o si? nieciekawie dla gospodarzy, którzy wyszli chyba za bardzo spi?ci i zdenerwowani. Wykorzystali to go?cie, którzy raz po raz urywali si? obro?com, a ci musieli ratowa? si? faulami. Efekt? Ju? po 15 minutach ca?y blok obronny mia? na swoim koncie ?ó?te kartoniki. Dopiero interwencja kapitana i par? ostrych s?ów wprowadzi?o spokój w poczynaniach widzewiaków. Jednocze?nie, po kilku bardzo gro?nych atakach przyjezdnych (z których przynajmniej jeden powinien zako?czy? si? bramk?) gospodarze przej?li inicjatyw?, której nie oddali do ko?ca spotkania. Remis gwarantowa? nam awans, jednak przy pe?nych trybunach nie wypada?o zako?czy? spotkania wynikiem 0:0. Dlatego o bramki postara?o si? dwóch wychowanków: Zatorski (51) i jego zmiennik Bara (94) doprowadzili swój klub do jednego z dwóch najwi?kszych sukcesów w historii klubu - awans do 3 ligi. Wszyscy zgromadzeni na stadionie, kibice, pi?karze i przede wszystkim trener maj? nadziej?, ?e to dopiero pocz?tek prawdziwej przygody...

Widzew ?ód? - B.K.S. Lechia Gda?sk. 2:0

Awans wywalczy? tak?e (podobnie jak u simpka i crevo) drugi bara?owicz z mojej by?ej ju? ligi.

idolas

U mnie to si? sta? cud... zaj??em drugie miejsce a i tak awansowa?em, wi?c 5 ligo witaj Big Grin chyba ?e to jaki? b??d i mnie znowu przesun? do 6. Ale jak patrzy?em jaki? kole? z 5 dosta? bana wi?c mo?e na jego miejsce skoczy?em

KS Polonia Sosnowiec div5.189 3 2 0 1 11 3 8 6
Lataj?ce Kabaczki div6.565 3 2 0 1 8 2 6 6
FC Lisów div6.566 3 2 0 1 8 3 5 6
W?ókniarz Kudowa Zdrój div6.567 3 0 0 3 3 22 -19 0

seba_83

Nigdzie Ciebie nie przesun?. Awansowa?e? mimo zaj?cia 2 miejsca z tego powodu co napisa?e? - który? z zespo?ów by? nieaktywny/zbanowany i zosta? przesuni?ty do ostatniej ligi. W poprzednim sezonie mia?em podobn? sytuacj? w lidze. W tym równie? Smile