Pełna wersja: Sezon 32
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

pawel21

Mecz z pi?tym w tabeli, po prostu musia?em wygra?, bo w perspektywie by? inny du?o ciekawszy mecz w tej kolejce. Lider gra? z trzeci? dru?yn?, ja pomi?dzy nimi, a wszystko na styku... Niestety dla mnie lider znowu wygra? i to a? 3-0 dzi?ki czemu zachowuje 2 punktow? przewag?. Jednak by?o tak samo w poprzedniej rundzie, wszystko fartem wygrywa? i nie by?o go jak przegoni?... Plusem z tego jest tylko odskoczenie trzeciemu na trzy punkty...
Prawd? mówi?c, dzisiaj by?a moja jedyna nadzieja na przeskoczenie lidera... Co prawda gra on jeszcze mecze z 4 i 5 dru?yn?, ale pewnie znowu szcz??liwie wygra... Chocia? mo?e Wink

FC Miszcze ?wiata - KP Azory Krakow 8-1

leniin

Mecz z 2 zespo?em w tabeli ktory mial tyle samo pkt co ja. Wyprzedzalem go tylko lepszym bilansem bramkowym.
Pierwsze min to przewaga zespo?u Kolin...
9 min bramka Emil Oinak (Kolin)
25 min bramka Emil Oinak (Kolin)
w miedzy czasie kilka niewykorzystanych sutuacji. Przeciwnik oddal 1 strzal do tego niecelny... ale
32 min i bramka dla przeciwnika strzal z 40 metrow i szmata mojego bramkarza
Napor moich zawodników trwa? i zakonczy? sie w
43 min i bramka Emil Oinak (Kolin) ktory po wolnym przelobowal g?owka bramkarza przeciwników.
Pierwsza po?owa pod dyktando Kolin.
Druga po?owa spokojna, moi zawodnicy kontrolowali sytuacje stzrelili gola w 63 min Mateusz Giejda (Kolin) ale w
74 min kiedy to 3 celny strzal na bramke zakonczyl sie golem dla przeciwnika.
Po tym golu mój zaspó? sie pogubi?. Przeciwnik to wykorzysta? i próbowa? przej?c incjatyw?. Ale w 90 min kontra i go w zamieszaniu bramkowym niezawodnego Emil Oinak (Kolin)
W ca?ym meczu to moja ekipa przewa?a?a odali 9celnych strza?ów (53%) przeciwnik 5 (83%)
Posiadanie pilki 58% d0 42% dla mnie

Ca?y mecz United F.C. - Kolin 2-5

Odskoczylem na 3pkt juz raczej tylko jakas katastrofa pozbawi mnie pierwszego miejsca i awansu do div4

michelinho91

jaka pechowa pora?ka 4:3 z kolesiem, który jest tu? za mn?. Przewaga nad nim stopnia?a tylko do 3 punktów. Wygrywaj?c to spotkanie zapewni?bym sobie utrzymanie, które i tak jest w sumie pewne, chyba ?e przegram wszystkie spotkania, a zespo?y z ko?ca tabeli wszystko wygraj? Big Grin ca?y czas 5 miejsce i czekam na zako?czenie sezonu. Musz? co? zmieni? w tym zespole je?li chc? o co? zawalczy?

seba_83

Walkower z wyprzedanym. Mia?em okazj? powi?kszy? swoj? przewag? nad 4 zespo?em w tabeli, ale ten niestety wygra? 4:1 z 5 ekip? i nadal siedzi mi na ogonie. Na 4 kolejki przed ko?cem trac? 5pkt do lidera a nad 4 zespo?em mam tylko 2 pkt przewagi. Finisz zapowiada si? nader ciekawie Smile

crevo

niespodziewajka porazka 2:5 z gosciem okupujacym srodek tabeli i przewaga stopniala do 2pktow. Kluczowy bedzie mecz bezposredni z vice.

CHKS-LODZ - FC Miszcze ?wiata 0-8

W lidze wygrali ci co mieli wygra?, w niedziel? mecz z 3 zespo?em, nie mog? straci? punktów...
wygralem 5-1 z 4 (mial tyle samo pkt co drugi i trzeci Jahu). Zacz??o sie ma?o obiecuj?co, od gola rywala ale potem zebra? czerwona kartke i juz gra mi sie lepiej klei?a.
Ci?gle mam 5 punktów przewagi, kolejny mecz gram z 3, a potem gra z nim Jahu Wink

seba_83

Dzisiaj liczy?em na zwyci?stwo, ale si? przeliczy?em. Zreszt?, nie pierwszy raz. Zacz??o si? od prowadzenie gospodarzy (3 minuta) i szybkiego wyrównania przez go?ci (6 minuta). Pó?niej osi?gn??em spor? przewag?, ale po rzucie karnym wynik nie uleg? zmianie. Na szcz??cie przed przerw? moi napastnicy obudzili si? z niemocy strzeleckiej i do?o?yli 2 bramki. Po przerwie nadal przewa?a?em, ale szcz??cie dopisywa?o gospodarzom, którzy w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania. Strza?y celne 5:12, ko?cowy wynik 3:3. Pech mnie nie opuszcza w lidze. Na szcz??cie ?cigaj?cy mnie rywal przegra? dzisiaj, dzi?ki czemu zwi?kszy?em przewag? nad nim do 3 pkt.

Rakieta Solanka - Widzew ?ód? 3:3

crevo

3:4 z viceliderem. Kpina, rownie dobre moglem grac bez bramkarza, bo jesli napastnicy rywala potrafia strzelic gola z kata 80 paru stopni to po co w ogole bramkarz?!
ot taki przekaz 3d Wink ja bym go zbyt powa?nie nie bra? bo równie dobrze mog?o to byc sam na sam wg tekstowej wersji

crevo

live, nie 3d. 3d nie ogladam od.... moze tak, ale nadal moj bramkarz nie bronil praktycznie niczego.