Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 29
michelinho91
Gość

 
#16
Sezon 29
U mnie w klubie przygotowania do pierwszego meczu sz?y pe?n? par? ju? od kilku dni. Najpierw zosta? stworzony bank informacji, dzi?ki czemu mo?na by?o rozgry?? s?abe strony przeciwnika. Potem przez dwa dni sztab szkoleniowy my?la? nad najlepsz? taktyk?. By?y ró?ne pomys?y, wszystko by?o sprawdzane na ró?nych przeciwnikach. Dzie? przed meczem postawiono na jedn? - t? najlepsz?. Rezultat? Zwyci?stwo 3-1 po wyrównanym meczu i hattricku najlepszego snajpera. Pocz?tek jak najbardziej udany Smile
21.01.2009, 19:21
seba_83
Gość

 
#17
Sezon 29
Przed pierwsz? kolejk? na forum ligowym typowali?my wyniki 1 kolejki. Na 6 managerów tylko 2 obstawi?o moje zwyci?stwo. Z kolei przy typowaniu czarnego konia mój zespó? by? wymieniany najcz??ciej. Wobec powy?szego musia?em potwierdzi? swoj? si?? w starciu na boisku. A rywal by? nie byle jaki, czeka? mnie wyjazd do ubieg?orocznego wicemistrza. Debiut w 5 lidze nie wywo?a? spodziewanej tremy u moich m?odych zawodników. Od pierwszej minuty przej?li inicjatyw?, której nie oddali do ko?ca meczu. Samo spotkanie zosta?o rozstrzygni?te w przeci?gu 8 minut, bo tyle potrzebowali?my do strzelenia 3 bramek. Po chwili za niesportowe zachowanie arbiter wyrzuci? z boiska jednego z rywali i od tego momentu by?em pewny, ?e nic nie odbierze mi tego zwyci?stwa. 3:0 na wyje?dzie napawa optymizmem, pocz?tek sezonu wymarzony Smile
21.01.2009, 19:53
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#18
Sezon 29
wygrana 4-1 ale nie jestem zadowolony z zespolu ...
na plus spisali sie ?ó?ty napastnik, olszewski i poiling, tragicznie zagra? svidky..
zmieni?em delikatnie taktyke, ale pewnie na kolejny mecz zagram inn? ..
21.01.2009, 23:50
bialykamien
Gość

 
#19
Sezon 29
Gornik Walbrzych debiutu w 6 div. nie bedzie wspominal milo 8:2 do tylu. napastnikowi przeciwnika wychodzilo prawie wszystko. moi napastnicy zawiedli, szczegolnie Lindgvist ktorego praktycznie nie bylo widac na boisku. na forum ligowym moj przeciwnik zostal uznany za najgrozniejszego pretendenta do mistrzostwa. to chyba jedyny pozytywny aspekt mojej dzisiejszej porazki :?
22.01.2009, 01:52
mmmm111
Gość

 
#20
Sezon 29
chyba do siodmej ligi nie jest mi potrzebny lepszy bramkarz niz 4@ Big Grin

12-0; 10-0
25.01.2009, 12:47
dwapak
Gość

 
#21
Sezon 29
Co? jest nie tak Tongue
W pierwszej kolejce wygra?em 6-0 z dru?yn?, która by?a pi?ta w poprzednim sezonie.
W drugiej kolejce wygra?em 9-1 z dru?yna, która podobnie jak ja jest beniaminkiem i w poprzednim sezonie wygra?a wszystkie 22 mecze w swojej div.
Chyba musz? skorygowa? swoje plany na ten sezon Tongue
jahu, bartur, simpek mieli?cie racj? ... w tym sezonie walcz? o awans do div.3.11 Tongue
25.01.2009, 19:35
seba_83
Gość

 
#22
Sezon 29
Drugi mecz w 5 lidze i drugie zwyci?stwo. Na razie jestem jedynym zespo?em z kompletem zwyci?stw. Dzisiejszy mecz by? dziwny, pierwsza po?owa nale?a?a zdecydowanie do mnie ale na przerw? schodzi?em z minimalnym prowadzeniem 2:1. W drugiej przeciwnik strzeli? bramk? kuriozum po asy?cie od mojego napastnika, który znajdowa? si? na 16m i wycofa? przed w?asn? bramk?. W ko?cówce, gdy ju? pogodzi?em si? z remisem, bramk? daj?c? zwyci?stwo strzeli? Cieliczka Smile Lig? mam bardzo wyrównan?, ale to dobrze - walka b?dzie si? toczy?a do ostatniej kolejki.
25.01.2009, 20:34
mysza8
Gość

 
#23
Sezon 29
drugi mecz i drugie zwyci?stwo, tym razem przyfarcilem wygrana 4-1 po du?ej przewadze przeciwnika, to on ci?gle mnie cisn?? a ja strzela?em bramki Big Grin
25.01.2009, 21:02
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#24
Sezon 29
pora?ka 2-4 z Agresor Team ..
taktyka nie pasuje ca?kowicie
26.01.2009, 00:52
madej001
Gość

 
#25
Sezon 29
ja 11-0 do przodu... teraz dopiero pierwsze schody si? zaczynaj? ;]
26.01.2009, 01:06
jahu29pl
Gość

 
#26
Sezon 29
Dnia 25 stycznia 2009 roku o godzinie 17.15 na stadionie Baboszewa mog?cym pomie?ci? 10 000 widzów odby?a si? inauguracja 2 ligi. Pierwszy mecz w drugiej lidze na w?asnym terenie. Podnios?a uroczysto??, nie oby?o si? bez kwiatów, podzi?kowa?, gratulacji i po?egna?. Udekorowany zosta? d?ugoletni zawodnik Baboszewa, filar obrony, jedna z ikon, graj?cy prawie od samego pocz?tku, wychowanek, wierny jednej jedynej dru?ynie - Bazyli Kolba. Gratulacjom i podzi?kowaniom nie by?o ko?ca. W niejednym oku zakr?ci?a si? ?za, któr? wielu nieporadnie próbowa?o otrze?. Wokó? by?o s?ycha? g?osy, ?e zako?czy?a si? pewna era, w?a?ciwie ko?czy si?. Z pierwszego sk?adu, po za?o?eniu klubu nie zosta? ju? ?aden zawodnik, cho? wi?kszo?? podstawowego sk?adu to wychowankowie, albo gracze, którzy od wczesnych lat zwi?zali si? z klubem. Kolejna gwiazda zespo?u - Samuel Teeäär, rodowity Esto?czyk og?osi?, jak gdyby nigdy nic, ?e zamierza zako?czy? karier? po dobiegni?ciu do ko?ca sezonu. To bardzo wstrz?saj?ca wiadomo?? dla sympatyków klubu maj?cego coraz wi?ksze rzesze fanów i kibiców. Inauguracj? 2 ligi na w?asnym obiekcie obejrza?o 8513 (6385.1958.170) widzów. To swoisty rekord, nigdy jeszcze tylu kibiców nie zasiad?o na kameralnym stadionie le?nym. Takiej wrzawy i dopingu nie s?ysza?o ca?e Baboszewo. Stadion dr?a? w posadach wzdrygaj?c si? od odbijaj?cej si? mi?dzy trybunami fali powietrza i krzyku wydobywaj?cych si? z tysi?cy garde? ludzkich. Ta atmosfera musia?a przygasi? zawodników przeciwnika, a przeciwnikiem by?a dobrze znana miejscowym dru?yna ?TEK? Bigos g?ow? miszo! Wreszcie zabrzmia? gwizdek s?dziego. Baboszewo wyst?pi?o w swoim najsilniejszym obecnie sk?adzie:

1 Martial De Putter
2 Athanasius Majkowski
3 Feliks Obuchowicz
4 Czeslaw Sroki
5 Wladyslaw Opat
6 Wlodzimierz Fedosz
7 Piotr Kaczorowski
8 Anthony Rozanski
9 Samuel Teeäär
10 Gerwazy Kociniewski
11 Tadeusz Okraszewski,

ustawienie standardowe 3-3-2-2, które jest uznawane ju? jako firmowe ustawienie gospodarzy. Porywaj?cy doping doda? skrzyde? miejscowym. Na efekty nie trzeba by?o czeka? d?ugo. Ju? w 12 minucie meczu szar?uj?cego Teeäära fauluje w polu karnym obro?ca przyjezdnych. S?dzia nie ma w?tpliwo?ci. Wskaza? na punkt oznaczaj?cy 11 metrów od bramki. Pewnym egzekutorem jest nieomylny ostatnio w takich sytuacjach Okraszewski. 1-0, kibice wiwatuj?. Nie opad?y jeszcze na dobre emocje po strzelonej bramce, gdy w 21 minucie mamy rzut ro?ny dla Baboszewa. Wykonuje go Opat, a w zamieszaniu podbramkowym najwi?cej zimnej krwi zachowa? Piotrek Kaczorowski. 2-0. Trybuny oszala?y. Wisia? w powietrzu pogrom. Jednak przez kolejne minuty nie pada?y bramki, dopiero pod koniec pierwszej po?owy w 42 minucie Jedrik Zajonc strzela kontaktowego gola. Druga po?owa zacz??a si? do?? nerwowo i ?adna z dru?yn nie potrafi?a strzeli? kolejnej bramki. Wygl?da?o na to, jakby ju? nic nie mia?o si? zdarzy? na boisku, gdy w 81 minucie Anthony Rozanski popisa? si? fantastycznym strza?em z linii pola karnego. Bramkarz by? bezradny. Znów na trybunach hucza?o. Pomimo ci?g?ego dopingu, to co do tej pory si? dzia?o by?o niczym wobec chwili w której miejscowi strzelili 3 bramk?. Koniec meczu si? zbli?a?, dekoncentracja gospodarzy zaowocowa?a w 88 minucie kolejn? bramk? dru?yny ze stajni TEK. 3-2 to wynik gorszy od 3-1, ale ci?gle daj?cy sukces miejscowym, Doping na trybunach by? wspania?y, nie sposób by?o nie podda? si? temu i dru?yna gospodarzy ponownie zerwa?a si? do ataku, chc?c podzi?kowa? widowni za tak liczne przybycie i niespotykany dot?d doping. Ukoronowaniem tego by?a 93 minuta i gol strzelony przez ustawionego na szpicy Tadeusza Okraszewskiego. Kibice na stoj?co, wiwatuj?c, oczekiwali ko?ca meczu. To by?o niesamowite widowisko, pe?ne emocji i okraszone 6-ma golami. Zas?u?one zwyci?stwo gospodarzy, których publiczno?? by?a 12 zawodnikiem. Inauguracja na w?asnym stadionie by?a jak najbardziej udana, a miasto pewnie d?ugo nie pójdzie spa?. Jutro w Baboszewie mo?e by? problem z czymkolwiek, skoro po?owa pracowników we?mie urlop Smile
26.01.2009, 01:13
cichy05
Gość

 
#27
Sezon 29
fajne opowiadanko Smile hehe ja niestety nie wygra?em wiec sie nie rozpisuje 3:1 w plecy :?

2 zespo?y tylko z kompletem pkt narazie - liga strasznie trudna
pisali na forum i? jest to 5 liga która znajduje sie na 3 miejscu co do si?y wszystkich 5 lig
26.01.2009, 17:44
seba_83
Gość

 
#28
Sezon 29
http://www.mzstats.net/topleagues.php?ur...=valuedesc
Czyli grasz w div5.4, nie masz lekko patrz?c po warto?ciach dru?yn. Ja w swojej lidze zajmuj? dopiero 10 miejsce pod wzgl?dem warto?ci, czyli teoretycznie jestem jednym z najs?abszych zespo?ów. A tabela mówi zupe?nie co innego Smile A grup? te? mam nienajgorsz? - zajmuje 9 miejsce w?rod wszystkich 5 lig. Wi?c nie patrz na warto?ci tylko graj swoje :wink:
26.01.2009, 17:51
cichy05
Gość

 
#29
Sezon 29
spotkanie odby?o sie o godzinie 13:00

dru?yny które stane?y na przeciwko siebie to Dominek który po 2 kolejkach z dorobkiem 4 pkt zajmowa? 4 miejsce - by? gospodarzem spotkania. Dru?yna przyjezdna FC Och?ta? Pastwisko z 3 oczkami po 2 meczach znajdowa?a sie na 7 miejsce

Zapowiada?o sie mecjonujace spotkanie 2 zbli?onych do siebie zespo?ów w tabeli i wartosciowo.
Mecz by? strasznie wyrównany co ukazuj? to statystyki 15:15 w sc
24 minucie chi?czyk z dru?yny FC Och?ta? da? prowadzenie go?ciom, szkoda ?e go ju? nie zobaczymy w przysz?ym sezonie ale ten pomocnik ma ju? swoje lata - cgodz? s?uchy ?e klub go?ci poszukuje pomocnika w jego miejsce, zobaczymy czy to tylko pog?oski i obietnice czy klub naprawde chce wydac grube miliony na wzmocnienie. ale wrócmi do meczu po zmianie stroon FC Och?ta? nie odpuszcza? i napastnik który wszed? w 50 minucie spotkanie podwy?sza wynik spotkania na 2:0 dla go?ci a jest nim karol pruss!! wszystko zmierza?o w odpowiednim kierunku lecz gospodarze w 74 min strzelili kontaktowego gola, zrobi?o sie gor?co i walka toczy?a sie do ko?ca lecz chi?czyk z dru?yna go?ci uciszy? kibiców gospodarzy którzy dopingowali swoich pupili aby zdobyli bramke na 2:2 daj?co remis. lecz w 91 min by?o 3:1 dla go?ci - 2 bramki strzeli? chi?czyk a 1 pruss, kibice opuszczaj?cy stadion i niwierzacy w swój zespó? nie zobaczyli jeszcze jednej bramki któr? niespodziewanie pokusili sie jeszcze gospodarze. lecz dru?ynie Dominek nic to ju? nie da?o i pkt wywie?li go?cie z gor?cego terenu.

Dominek - FC Och?ta? Pastwisko 2:3 8)
28.01.2009, 18:52
seba_83
Gość

 
#30
Sezon 29
A ja poleg?em po katastrofalnej grze obrony 2:6. Fatalny wyst?p, jeden z gorszych jakie dotychczas rozegra?em. Na razie mam 6pkt, przed sezonem za?o?y?em sobie 33pkt, wi?c póki co - id? zgodnie z planem.
28.01.2009, 19:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości