Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 29
seba_83
Gość

 
#1
Sezon 29
Ju? wkrótce rusza kolejny, 29 ju? sezon, pierwszy w roku 2009, wi?c poraz za?o?y? odpowiedni temat.
Jak to zwykle bywa, nowy sezon wi??e si? z nowymi nadziejami i planami, które pó?niej przerodz? si? w rozczarowania (oby jak najmniej) i sukcesy (zarówno te mniej i bardziej spodziewane), których wszystkim ?ycz? Smile
Je?li chodzi o mnie, to podobnie jak wielu z Was, startuj? w roli beniaminka wi?c planem minimum jest miejsce 7 na koniec sezonu. Ale to tylko pocz?tek, bo na przysz?o?? mam bardziej mocarskie plany :wink:
14.01.2009, 11:59
mysza8
Gość

 
#2
Sezon 29
Moj cel jest tylko jeden, no mo?e 2 Tongue spokojnie otrzyma? si?, a przy dobrych wiatrach zaj?c miejsce na podium. a je?li chodzi o sk?ad, to napisze co kolwiek dopiero jak zobacz? ilu odejdzie na emerytur?.
14.01.2009, 12:24
crevo
Gość

 
#3
Sezon 29
moim celem jest awans do div5. wazna jest poprawa gry, szczegolnie wpadniecie w rytm, w poprzednim sezonie wygralem dwumecze zarowno z 3 jak i 4 druzyna, a skonczylem za nimi. w tym to sie nie moze powtorzyc.
14.01.2009, 12:42
jahu29pl
Gość

 
#4
Sezon 29
No có?, ten sezon b?dzie trudny, wszelkie zmiany i zmiana otoczenia na pocz?tku sprawiaj? problemy, dlatego chcia?bym szybko ustabilizowa? gr?, walczy? o najwy?sze pozycje no i najepiej awansowa? dalej, cho? wiadomo, ?e to pobo?ne ?yczenia, podstawa to si? utrzyma?, dotrenowa? kluczowym zawodnikom istotne umiejetno?ci na maksymalny poziom i wówczas b?d? szanse na wyrównan? walk? ze wszystkimi.

No i ci?g?e rozwijanie dru?yny i zwi?kszanie si?y uderzeniowej.
14.01.2009, 13:57
michelinho91
Gość

 
#5
Sezon 29
Moim celem jest utrzymanie si? w 5 lidze, czego nie uda?o mi si? dokona? dwa sezony temu Sad Musz? dokona? wzmocnien, które ju? si? szykuj?, bo bez tego to jestem za dobry na 6 lige (bo wygra?em j? dwa razy) a za s?aby na 5... Poza tym mam mocn? lig?...
14.01.2009, 17:06
pawel21
Gość

 
#6
Sezon 29
Ja mam cel bardzo podobny do Micha?a teraz. Tyle, ?e to b?dzie ju? mój chyba 4 sezon w tej 5 lidze. Moja liga te? jest do?? silna... z tym moim poprzednim sk?adem potrafi?em si? spokojnie utrzyma?, ale nie by?o szansy na gr? o pierwsze miejsce. Teraz póki co sk?ad mam bardzo s?aby i zapewne w pierwszych 4-6 meczach dostan? lanie Smile Natomiast pó?niej przyda?oby si? uciu?a? par? punktów i mie? spokojny byt w tej div5.
14.01.2009, 18:16
cichy05
Gość

 
#7
Sezon 29
ja nie zamierzam sie uczymac w 5 lidze - mam ja zamiar sko?czyc na 1 miejscu i awansowac do div 4
mam zamiar wzmocnic sk?ad jednym zawodnikiem, miliony juz odk?adam hehe


ju? sie nei moge doczekac ponownej walki w lidze :twisted:
14.01.2009, 22:35
moravovos
Gość

 
#8
Sezon 29
Po ca?kowitej kompromitacji zamiast juz grac w 3ciej lidze straci?em w ostanim meczu szanse nawet na baraze, druzyna przezywa kryzys , zaczynam jej przebudowe, a plan na ten rok niezmienny awans wyzej.
15.01.2009, 17:05
madej001
Gość

 
#9
Sezon 29
ja chce awans do 4div...
a na inauguracj? sezonu 9-0 Big Grin
21.01.2009, 13:24
jahu29pl
Gość

 
#10
Sezon 29
pierwszy mecz w 2 lidze rozpocz?? si? 21 stycznia 2009 r. o godzinie 12.00. To historyczna chwila w dziejach klubu. Mecz na wyje?dzie pozostawi? po sobie niedosyt. Pomimo znacznej przewagi i wielu sytuacji dru?yna Baboszewa nie potrafi?a wywie?? z trudnego terenu zwyci?stwa i ostatecznie musia?a si? zadowoli? remisem 2:2. Pocz?tek meczu by? do?? spokojny, jednak podyktowany karny przeciw naszym zako?czy? si? strat? gola i nale?a?o podkr?ci? tempo, co te? nasza dru?yna uczyni?a. Po bramkach Teeaara i Okraszewskiego wyszli?my na prowadzenie. Pierwsza po?owa zako?czy?a si? 1:2 dla przyjezdnych. W drugiej po?owie pomimo wielu sytuacji nie uda?o si? podwy?szy? wyniku spotkania, w mi?dzyczasie jedna z nielicznych akcji gospodarzy da?a im wyrównanie. Wprowadzenie pod koniec meczu Orszaka nie zmieni?o sytuacji i nie potrafili?my strzeli? decyduj?cej bramki. Mecz móg? si? podoba?, a firmowa taktyka sprawdzi?a si? z tak graj?cym przeciwnikiem. Tylko szcze?ciu gospodarze mog? zawdzi?cza? remis. Wa?ny pierwszy krok pozwoli dru?ynie Baboszewa z wi?ksz? pewno?ci? siebie podej?? do kolejnych meczy. Nie taki diabe? straszny jak go maluj? Smile
21.01.2009, 14:36
mysza8
Gość

 
#11
Sezon 29
5-1 w debiucie w 3 lidze bardzo cieszySmile)
21.01.2009, 17:00
crevo
Gość

 
#12
Sezon 29
3-3 z beniaminkiem, mlody napastnik ma jeszcze male doswiadczenie no i standardowo u mnie obrona gra w kratke.
21.01.2009, 17:07
cichy05
Gość

 
#13
Sezon 29
Mecz inauguracyjny w 5 lidze

Top-Stakes - FC Och?ta? Pastwisko 2:4

pierwszy mecz dla mnie udany.
ale jak to zawsze bywa przed rozpoczeciem sezonu, jest strach w jakiej dyspozycji sa nasi zawodnicy.
Mecz zaczo? sie dla mnie nie najlepiej gdzy? strata bramki w 6 minucie mog?a przeszkodzic druzynie na osiagniecie korzystnego wyniku. bramke strzeli? napastnik o cenie niebywa?ej jak na 5 lige ok 850 ty? .

Naszcz?scie moi zawodnicy sie obudzili i zaczeli kontrolowac gre w ?rodku co udokumentowali bramk? 24 minucie któr? strzeli? chi?czyk niestety przechodzacy na emeryture po zakonczeniu sezonuSad
w pierwszej po?owie bramki do?ozyli jeszcze pomocnicy (o dziwo) gdy? napastnicy marnowali swoje szanse.
I po?owa bardzo w szybkim tempie toczona. w II po?owie t?mpo gry wyra?nie siad?o i zawodnicy skupili sie przedewszystkim na walce w ?rodku pola. Dopiero w 81 napastnik karol pruss wreszcie zdoby? swoja pierwsza bramke w tym sezonie (mam nadzieje nie ostatni?).
wynik 1:4 dla gosci - ka?dy juz mysla? ?e taki wynik pozostanie do ko?ca, lecz w 96 min gospodarze pokusili sie jeszcze o jedno trafienie - po raz kolejny napatnik o wartosci ok 850 ty?. 2:4 8)

jestem z tego wyniku zadowolony gdy? dru?yna z któr? gra?em ma mocny sk?ad i jest w top 20 klubów z 5 ligi w polsce

syt?uacje 14:18 dla mnie :twisted:
Inauguracja udana !!
21.01.2009, 17:23
pawel21
Gość

 
#14
Sezon 29
przegra?em 2:3 : (
21.01.2009, 18:36
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#15
Sezon 29
ja mam o 18.45 mecz Smile
postawi?em na ryzykown? taktyke C Smile
21.01.2009, 19:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości