Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
przemko0022 Offline

*

Liczba postów: 1 364
Dołączył: Jan 2012

#16
RE: Liga DC - nowe rozgrywki.
jestem na tak
10.03.2019, 20:07
igoruchas
Gość

 
#17
RE: Liga DC - nowe rozgrywki.
Środy, piątki i niedziele to seniorskie rozgrywki ligowe i LK, proponuję odwrotne dni czyli np. Poniedziałek, Wtorek, Czwartek i/lub sobota (za którykolwiek dzień), by urozmaicić cały tydzień i rozłożyć wszelkie emocje z tym związane tak by w każdym dniu tygodnia działo się coś dla Nas ciekawego.

P.S.
Ewentualnie zamiast kilku lig towarzyskich można utworzyć jeden puchar towarzyski z kilkoma grupami po "x" osób aczkolwiek mankamentem będzie na pewno rozlosowanie grup przez sim.
Natomiast kilka LT wymaga wyłonienia osobnego orga dla każdej grupy, który założy FL, opłaci i odpowiednio przygotuje trzymając się wyznaczonych terminów, dat, godzin oraz zaproszenia właściwych graczy.

Wybierajcie - pomysł, mega plus Smile

P.S. Przypomniałeś mi Dawid o tym pomyślę, który gdzieś mi umknął ostatnio co do specjalnych FL-i wyznaczonych dla gry jednym ustawieniem w celu korekty swojej gry skrzydłem, bądź krótkimi. Tutaj też proszę ewentualnych zainteresowanych o poparcie lub odrzucenie pomysłu, który na początku jka pamiętam miał spory procent pozytywnych deklaracji u wtedy aktywnych członków DC na forum Smile
10.03.2019, 22:33
grzela1 Niedostępny

*

Liczba postów: 2 640
Dołączył: Dec 2016

#18
RE: Liga DC - nowe rozgrywki.
Ja chetnie pogram
10.03.2019, 22:52
milesiu Offline
Banned

Liczba postów: 3 160
Dołączył: Dec 2016

#19
RE: Liga DC - nowe rozgrywki.
Nie wiem ile jeszcze bede gral w mz, ale zapisuje sie. Najwyzej bede dawcaWink
10.03.2019, 23:00
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#20
RE: Liga DC - nowe rozgrywki.
Też jestem za urozmaiceniem kalendarza, czyli najlepiej poniedziałek czwartek sobota - sam ma za mało slotów taktycznych żeby zmieniać 2 na dzień ligowy / lk Wink
10.03.2019, 23:17
dawidl Offline

*

Liczba postów: 3 662
Dołączył: Oct 2018

#21
RE: Liga DC - nowe rozgrywki.
(10.03.2019, 22:33)igoruchas napisał(a): Środy, piątki i niedziele to seniorskie rozgrywki ligowe i LK, proponuję odwrotne dni czyli np. Poniedziałek, Wtorek, Czwartek i/lub sobota (za którykolwiek dzień), by urozmaicić cały tydzień i rozłożyć wszelkie emocje z tym związane tak by w każdym dniu tygodnia działo się coś dla Nas ciekawego.

(10.03.2019, 23:17)Simprasi napisał(a): Też jestem za urozmaiceniem kalendarza, czyli najlepiej poniedziałek czwartek sobota - sam ma za mało slotów taktycznych żeby zmieniać 2 na dzień ligowy / lk Wink

Kierowałem się tym, że w te dni najmniej się dzieje, poza ligą i LK nic nie ma, a wszystkie puchary są grane wt i czwa. Nie mniej, mi to jedno i może być tak jak piszecie. Możemy zrobić poniedziałek/czwartek/sobota. Bez różnicy. Możemy też walnąć ankietę w tym temacie.

(10.03.2019, 22:33)igoruchas napisał(a): Ewentualnie zamiast kilku lig towarzyskich można utworzyć jeden puchar towarzyski z kilkoma grupami po "x" osób aczkolwiek mankamentem będzie na pewno rozlosowanie grup przez sim.
Natomiast kilka LT wymaga wyłonienia osobnego orga dla każdej grupy, który założy FL, opłaci i odpowiednio przygotuje trzymając się wyznaczonych terminów, dat, godzin oraz zaproszenia właściwych graczy.

Przypomniałeś mi Dawid o tym pomyślę, który gdzieś mi umknął ostatnio co do specjalnych FL-i wyznaczonych dla gry jednym ustawieniem w celu korekty swojej gry skrzydłem, bądź krótkimi. Tutaj też proszę ewentualnych zainteresowanych o poparcie lub odrzucenie pomysłu, który na początku jka pamiętam miał spory procent pozytywnych deklaracji u wtedy aktywnych członków DC na forum Smile

Puchar towarzyski klanowy chętnie zagram, ale zupełnie niezależnie od tych rozgrywek. Cała idea zaproponowanych rozgrywek to system ligowy z ciekawymi meczami (bo mogących się wzajemnie ograć drużyn), a nie mecze typu HDC vs CDC (bez urazy, ale używam przykładu dla kontrastu). Mała atrakcja dla każdego z powyższych. Pomijam, że liga z podobnymi zespołami, pomogłaby także kapitanom sekcji przy trudnych wyborach.

Co do ostatniego. Proszę jednak o ogarnianie tego w odrębnym temacie, bo się burdel zrobi, a Ci co wpadają tu 1-2 razy w tygodniu w ogóle nie ogarną co się dzieje.
11.03.2019, 20:03
dawidl Offline

*

Liczba postów: 3 662
Dołączył: Oct 2018

#22
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Do głównego posta podpiąłem - aktualizowaną - listę chętnych. Już na wstępie jest 14 osób zadeklarowanych, także jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że uzbieramy minimum 3 ligi, a mam nadzieję nawet na 4 Smile
11.03.2019, 20:34
dawidl Offline

*

Liczba postów: 3 662
Dołączył: Oct 2018

#23
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
(10.03.2019, 22:33)igoruchas napisał(a): Środy, piątki i niedziele to seniorskie rozgrywki ligowe i LK, proponuję odwrotne dni czyli np. Poniedziałek, Wtorek, Czwartek i/lub sobota (za którykolwiek dzień), by urozmaicić cały tydzień i rozłożyć wszelkie emocje z tym związane tak by w każdym dniu tygodnia działo się coś dla Nas ciekawego.

(10.03.2019, 23:17)Simprasi napisał(a): Też jestem za urozmaiceniem kalendarza, czyli najlepiej poniedziałek czwartek sobota - sam ma za mało slotów taktycznych żeby zmieniać 2 na dzień ligowy / lk Wink

Kierowałem się tym, że w te dni najmniej się dzieje, poza ligą i LK nic nie ma, a wszystkie puchary są grane wt i czwa. Nie mniej, mi to jedno i może być tak jak piszecie. Możemy zrobić poniedziałek/czwartek/sobota. Bez różnicy. Możemy też walnąć ankietę w tym temacie.

(10.03.2019, 22:33)igoruchas napisał(a): Ewentualnie zamiast kilku lig towarzyskich można utworzyć jeden puchar towarzyski z kilkoma grupami po "x" osób aczkolwiek mankamentem będzie na pewno rozlosowanie grup przez sim.
Natomiast kilka LT wymaga wyłonienia osobnego orga dla każdej grupy, który założy FL, opłaci i odpowiednio przygotuje trzymając się wyznaczonych terminów, dat, godzin oraz zaproszenia właściwych graczy.

Przypomniałeś mi Dawid o tym pomyślę, który gdzieś mi umknął ostatnio co do specjalnych FL-i wyznaczonych dla gry jednym ustawieniem w celu korekty swojej gry skrzydłem, bądź krótkimi. Tutaj też proszę ewentualnych zainteresowanych o poparcie lub odrzucenie pomysłu, który na początku jka pamiętam miał spory procent pozytywnych deklaracji u wtedy aktywnych członków DC na forum Smile[/quote]

Puchar towarzyski klanowy chętnie zagram, ale zupełnie niezależnie od tych rozgrywek. Cała idea zaproponowanych rozgrywek to system ligowy z ciekawymi meczami (bo mogących się wzajemnie ograć drużyn), a nie mecze typu HDC vs CDC (bez urazy, ale używam przykładu dla kontrastu). Mała atrakcja dla każdego z powyższych. Pomijam, że liga z podobnymi zespołami, pomogłaby także kapitanom sekcji przy trudnych wyborach. Organizacyjnie to także banał, bo tyle to sam ogarnę. Jedną ligę założę sam, a z pozostałych 2-3 poproszę 2-3 aktywniejsze osoby aby ustawiły ligę o podobnych parametrach. Poza tym każdy płaci za siebie, bo dlaczego nie? Smile

Co do ostatniego. Proszę jednak o ogarnianie tego w odrębnym temacie, bo się burdel zrobi, a Ci co wpadają tu 1-2 razy w tygodniu w ogóle nie ogarną co się dzieje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2019, 21:59 przez dawidl.)
11.03.2019, 20:37
gladki Offline

*

Liczba postów: 1 209
Dołączył: Feb 2017

#24
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Jestem! Jak najbardziej ZA Smile
11.03.2019, 21:19
kazelot Offline

*

Liczba postów: 1 970
Dołączył: Nov 2018

#25
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Zagram
11.03.2019, 21:27
syfyscomeback Online

*

Liczba postów: 4 341
Dołączył: Jun 2009

#26
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Gram!
11.03.2019, 21:37
milesiu Offline
Banned

Liczba postów: 3 160
Dołączył: Dec 2016

#27
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
(11.03.2019, 21:37)syfyscomeback napisał(a): Gram!

To juz jest obsesja Wink
12.03.2019, 00:57
pniewiaki Offline

*

Liczba postów: 5 309
Dołączył: Jul 2012

#28
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Smile Milesiu jak zwykle cięta riposta
12.03.2019, 09:38
kiszken Offline

*

Liczba postów: 539
Dołączył: Jan 2012

#29
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Ja też chętnie dołączę Smile
12.03.2019, 11:29
zadi86 Offline

*

Liczba postów: 961
Dołączył: Jan 2014

#30
RE: Liga DC - nowe rozgrywki | ZAPISY
Zagram

Kernsdorf SSA (zadi86)

Proponuję żeby najniższa loga była podzielona na grupę A i B.
12.03.2019, 17:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości