Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

Nowo?ci / usprawnienia w MZ
ja sie nie obawiam, mam w kadrze wszystkich dosy? nabitych Big Grin
24.09.2009, 00:58
seba_83
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Na papierze rzeczywi?cie wszystko wygl?da bardzo ?adnie, ciekaw jestem jakie b?d? odczucia graczy po wprowadzeniu tego wszsystkiego w ?ycie. Na to jednak b?dziemy musieli jeszcze sporo poczeka?.
24.09.2009, 08:49
wepa
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Sporo??Tongue Pewnie jeszcze po bara?ach w tym sezonie go wprowadz?...
24.09.2009, 12:04
jahu29pl
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Nie s?dz? ?e przed nast?pnym sezonem wprowadz? go. Potrzeba troch? czasu na testowanie, potrzeba czasu na zmiany i wprowadzenie. Poza tym, lepiej ?eby?my mieli wi?cej czasu na dotrenowanie tego czego brakuje naszym zawodnikom Smile Czyta?em to w wersji testowej, cz?onkostwa nie mam. Fajnie to wygl?da, tylko boj? si? o moich graczy, ?e nie podo?aj? temu wszystkiemu, a mo?e wreszcie moi napastnicy zaczn? strzela? tyle ile od nich oczekuj?? Ogólnie bardzo du?o zmian. Auty wnerwia?y mnie od zawsze, bo podawali przewa?nie przeciwnikowi. Jeszcze powinni uwzgl?dni? jakie? dziwne i dzikie przerzuty pi?ki do ty?u. Z takiej akcji w zesz?ym tygodniu straci?em bramk?... Sad
24.09.2009, 14:13
crevo
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
nie chcia?bym wprowadzac hurraoptymizmu, ale moze nareszcie sim idzie dobra droga i nie bedzie to totolotek. W nowym simie rozegralismy z barturem 16 spotkan. moj bilans 0-2-14. Dwa szczesliwe remisy, mnostwo porazek 1-2 bramkowych i 2 wyzsze (chyba gralem dziwna taksa ale juz nie pamietam). Ogolnie jest tak jak byc powinno, bartur jak dla mnie jest graczem poza zasiegiem i owszem, moze mi sie zdarzyc jakas wygrana kiedys, ale nie jak bylo w poprzednim (obecnym) simie raz na 5 spotkan. Zobaczymy jak to bedzie dalej ;-)
29.09.2009, 09:55
crevo
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
no to sie Szwedy popisaly. Big Grin Dzis rozegralem cale 15 spotkan (teraz jest 15 nie 10) testowych z jednym znajomym. Wlaczajac mecze klikalem non stop a wiec dosc szybko. dwukrotnie mi sie zdarzyly 2 mecze pod rzad wygrane/przegrane nie dosc ze w tym samym stosunku bramkowym to takze zgadzaja sie strzelcy, minuty goli, kartki i minuty kartek, slowem wszystko (poza opisem tekstowym meczu ktory widac generuje sie pozniej). No i mam dwa rozne ID meczow, wiec nie ma watpliwosci ze sa to 2 zupelnie inne spotkania. :-) Jest to norma, bo czynnikiem losowym ktory stosuja Szwedy jest jak widac zmienna losowa wygenerowana od czasu, ale dwa identyczne mecze wygladaja doprawdy interesujaco. Ale mozna na nich prowadzic ciekawe badania - np czy mecze w 3d takze beda identyczne. Jesli nie, to znaczy ze 3d generuje sie do wylosowanego wyniku, jesli tak to by znaczylo ze generator jest jednak bardziej skomplikowany :-) mam nadzieje, ze jednak beda identyczne, w przeciwnym razie oznacza to ze 3d ma malo wspolnego z tym co sie naprawde dzieje na boisku...
05.10.2009, 21:19
pawel21
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Wprowadzili teraz do czwartku dla ka?dego 3 darmowe szybkie mecze, ale to nic... zaintrygowa?o mnie to co napisali na samym ko?cu:
"Mamy nadziej?, ?e spodoba si? Wam ta czasowa oferta i oczekujcie ca?kowicie nowych sposobów treningu swojej dru?yny, które zbli?aj? si? wielkimi krokami. "
Ciekawe...
23.06.2010, 14:32
michelinho91
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
mo?e b?dzie si? da?o zmniejszy? wag? zawodnika?
23.06.2010, 14:36
agent_007
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Ciekawe co tym razem odstawi?... Moja cierpliwo?? si? ju? powoli ko?czy, limit akceptowalnych ciulowych zmian równie?. Je?li tym razem te? spartol? spraw? to ja tym kulkom podzi?kuj?.
23.06.2010, 15:31
radeon101292
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Jestem ciekaw, jak b?d? dzia?a? te dopalacze i czy faktycznie b?d? mia?y znacz?cy wp?yw na gr? zawodników... : )
23.06.2010, 23:35
crevo
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
agent nie rzucaj slow na wiatr, toz to Crew przeca! Wiec powiem krotko juz teraz: nie opuszczaj nas jeszcze... ;-)
24.06.2010, 09:35
agent_007
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
No dobraa, skoro nalegasz. Zostan? ze wzgl?du na Was Wink
24.06.2010, 11:39
crevo
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
ja bez strachu obiecuje, ze w gdy dodadza wreszcie jakies porzadne zmiany, dodam zdjecie do tematu "Jak wygladacie". Ciekawe tylko czy bedzie to przed uplywem terminu dodania zdjec
Cytat:Przypominam, ?e ostateczny termin na pokazanie swojego zdj?cia mija \"31.12.2033r.\". Po tym czasie wywalam wszystkich, którzy tego nie zrobi? !

http://clandrastic.mojeforum.net/temat-vt266.html
24.06.2010, 12:36
michelinho91
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
co z tymi dopalaczami to nie wiem jak to jest, ja o tym zapomnia?em i tego nie stosuj? w ogóle :roll: ale teraz te nowe zmiany w taktykach zaczynaj? mi si? podoba?. Wreszcie powoli wygl?da to jak manager. Jeszcze tylko dla ka?dego zawodnika powinna by? lista opcji osobno (gdzie ma biega?, np skrzyd?owy ma schodzi? do ?rodka) i b?dzie gitara Smile
26.10.2010, 01:14
crevo
Gość

 
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
jakie nowe zmiany?

Dodane po 5 minutach:

hmm, troche powierzchowne. 2 rzeczy mi przeszkadzaja. Po pierwsze brakuje "ticka" przy czasie. Jesli ktos z moich graczy dostanie czerwona kartke/kontuzje to skad mam wiedziec w ktorej minnucie meczu to nastapi (chyba ze wtedy trigger zadziala bez wzgledu na czas). Po drugie przydaloby sie mozliwosc "przestawienia" graczy przy czerwieni, zeby mozna decydowac ktory napastnik ma zejsc do pomocy a pomocnik do obrony itp. Ale generalnie idzie w dobra strone.

Oczywiscie jest jedno wielkie ALE. Bedzie to ogromnie uzyteczne gdy taktyki beda miec faktycznie znaczace odzwierciedlenie w przebiegu meczu...
26.10.2010, 15:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości