Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
pawel21
Gość

 
#1
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Cytat:Nowe usprawnienia i wy??czenie strony!

Ju? tylko trzy dni pozosta?y do kolejnych wielkich zmian w Managerzone. W czwartek 16 pa?dziernika, akurat na nowy sezon wprowadzamy nowy, ca?kowicie przerobiony system p?atno?ci, fajn? funkcj? do personalizacji zawodników oraz nowe 3D dla pi?ki no?nej i nowy symulator. To b?d? wielkie zmiany, ale wci?? tylko przedsmak tego co czeka nas w 28 sezonie w pi?ce i 20 sezonie w hokeju! Czytajcie wiadomo?ci, bo w ci?gu kilku nast?pnych dni pojawi? si? bardziej szczegó?owe informacje.

Wprowadzanie usprawnie? wymaga wy??czenia strony na kilka godzin, aby zaktualizowa? system oraz odpowiednie strony www. Transfery, które b?d? ko?czy? si? w godzinach, gdy MZ b?dzie niedost?pny zostan? prze?o?one o 24 godziny. Spodziewamy si? rozpocz?? prace w porze obiadowej i przeprowadzi? je w ci?gu 4-6 godzin.

Czekajcie cierpliwie na aktualizacje i powodzenia w Waszych przedsezonowych przygotowaniach!

hmm... nowy system p?atno?ci i nowy symulator? ciekawe...
13.10.2008, 19:05
tio01
Gość

 
#2
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
no , w sumie z ch?ci? ujrza?bym nowy symulator : >
13.10.2008, 20:38
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 763
Dołączył: Aug 2008

#3
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
mogli jeszcze dopisa?, ?e nowy symulator dost?pny tylko dla cz?onków klubowych itp ... bo pewnie t? drog? pójdzie w przysz?o?ci mz Big Grin

szkoda, ?e b?dzie nowy, mi ten bardzo odpowiada? taktycznie i zespo?owo, a na kombinowanie z taktykami nie mam raczej czasu i meczów .... jednym s?owem kasa kasa kasa dla crew ... maj? ?wiadomo??, ?e wielu ludzi nakupuje kredytów ?eby móc wykupi? sobie dodatkowe mecze do testowania symulatora
oby tylko by? warty paru s?ów komentarza
13.10.2008, 20:52
crevo
Gość

 
#4
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
nowe 3d moze i tylko dla czlonkow, ale symulator chyba musi byc jeden dla wszystkich Wink troche sie boje tych ich "rewelacji"
14.10.2008, 11:03
jahu29pl
Gość

 
#5
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
znów nie b?dzie wiadomo jak gra? i trzeba b?dzie wymy?la? taktyki od nowa i testowa? wszystko.. Sad
14.10.2008, 12:26
tio01
Gość

 
#6
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
no i fajnie !
ja to lubie : )
14.10.2008, 14:44
jahu29pl
Gość

 
#7
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
bo Ty zawsze grasz tak samo Smile i takie tez masz efekty Smile
14.10.2008, 15:25
tio01
Gość

 
#8
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
wiem, zawsze wygrywam : >
14.10.2008, 15:38
seba_83
Gość

 
#9
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Maci te problemy, po co si? martwi? na zapas? Jak kto? lubi kombinowa? z taktyk? i szuka ci?gle to nowych, skuteczniejszych rozwi?za? nie b?dzie robi? problemu ze zmiany symulatora, bo nadal b?dzie w swoim ?ywiole. Z kolei kto?, kto zawsze gra t? sam? taks? i nie ma czasu (lub ch?ci) na eksperymentowanie po prostu si? wypnie na te ca?e zmiany...
14.10.2008, 15:47
jahu29pl
Gość

 
#10
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
ale ?eby cos osiagn??, trzeba najpierw co? wypracowa?.. a te zmiany w symulatorze cz?sto wprowadzaj? zbyt du?e zmiany w grze...
14.10.2008, 16:31
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 763
Dołączył: Aug 2008

#11
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
crevo, nie chodzi?o mi raczej o drog? któr? pójdzie mz ... nowy, lepszy symulator tylko dla cz?onków klubowych tak jak kiedys by?o z 3d, lub nawet managerzone (by? p?atny)

tak jak napisa? jahu, nowy sim = nowe taktyki i moze nowa selekcja do zespolu bo mog? sie liczyc ca?kiem inne cechy (vide fizyczne w tym simie, ale czy np reprezentacja Nigerii w rzeczywistosci pokonuje ka?dego i ka?dego wyprzedza bo jest szybka ? )
14.10.2008, 20:01
crevo
Gość

 
#12
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
coz.... jak na razie to jak zwykle jest wielka kupa. samo 3d faktycznie dosc ladnie sie prezentuje. choc jak zawsze sa niedorobki, jak rezerwowi, ktorych tak emocjonuje kazdy mecz ze zamiast usiasc na lawce, stoja ciagle przed nia. lub zegar swietlny ktory zawsze wskazuje 6:00 minute i wynik 0-0 Big Grin ale to szczegoloy. gorzej, ze teraz 3d sie dluuuuuuuuugo laduje i baaaardzo tnie (moze w pracy nie mam najwybitniejszego kompa, ale normalne gry smigaja Tongue a mz nieSmile )

co do sima, to obejrzalem na razie kawalek 1 meczu z 2 dostepnych. czemu 2? ano bo sie okazalo ze z wprowadzeniem nowego sima stary nie dziala, wiec meczow rozegranych przed wczoraj, godz. 19 obejrzec nie mamy juz szansy. przynajmniej na razie... w kazdym razie jesli chodzi o sim to mialem tylko jedna za to bardzo powazna sytuacje. mianowicie bramkarz wychodzacy do zawodnikow sam na sam to swietna sprawa... w teorii... bo gdy taki bramkarz wychodzi do napastnika w narozniku boiska, ktory wcale nie jest sam tylko kiwa sie z naszym obronca to jest nieporozumienie. jedno dosrodkowanie i 100% gol (100% w normalnej pilce, w mzcie pewnie w 90% byloby pudlo na pusta bramke Smile

jesli chodzi o inne rzeczy to nie moge sie zalogowac do mzta w innej przegladarce niz IE, nie otwieraja sie strony z pilkarzami, transferami, lista znajomych i wszystkie takie, ktore sa ladowane dynamicznie, ale to pewnie predzej czy pozniej poprawia....

ps. macie wiecej blondynow, brunetow czy rudych?? Tongue a ja ide poogladac mecze w 3d chinczykow i murzynow, bo jestem ciekaw ich wygladu Big Grin

Dodane po 1 godzinach 53 minutach:

a jednak IE nie ma monopolu!! Tongue google chrome tez daje rade Big Grin Opera i FF nadal w tyle ;\

Dodane po 3 minutach:

hahaha, googlowska przegladarka w przeciwienstwie do IE otwiera tez wszystkie dynamiczne elementy, w tym wyglad graczy... no i tutaj pierwszy szok! mam naturalizowanego Polaka!!! gosc czarny jak asfalt Big Grin (no4 - Benedykt Golec)
17.10.2008, 11:57
diddy
Gość

 
#13
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
FF tez ju? daje rade Big Grin 3d bardzo fajne troch? si? przycina ale powinni to naprawi? Smile du?o graja z pierwszej pi?ki cz?sto pi?tkami Big Grin Bramkarze troch? nienaturalnie wychodz? ale dobre i to Smile
17.10.2008, 17:14
pawel21
Gość

 
#14
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
w?a?nie mi te? 3D troszk? si? przycina?o, ale nie jest ?le...
wida? popracowali nad grafik? Big Grin ogólnie wygl?da to troch? bardziej "prawdziwiej", ale jak si? zmieni? ca?y symulator? trzeba b?dzie poczeka? z odpowiedzi?...

u mnie w dru?ynie jak crevo napisa?, jest a? 3 zawodników czarnych jak asfalt Big Grin w tym 2 juniorów x D

ciekawa opcja zmieniania wygl?du graczy, ale czy tak bardzo potrzebna? dodatkowo trzeba za to sporo p?aci?... jak zobaczy?em, ?e za jedn? "cieszynk?" trzeba da? 10 kredytów, a za 20 mo?na mie? na miesi?c Cz?onkostwo Klubowe to sobie odpu?ci?em Tongue
za do??czenie do jakiego? pucharu/LT trzeba teraz da? 5 kredytów, a nie wiem jak oni to przeliczali, ale chyba nie stracili?my Smile
17.10.2008, 19:00
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 763
Dołączył: Aug 2008

#15
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
to wszystko tylko pic na wode, naturalna kolej rzeczy w biznesie ...
to samo zrobili mi z carom3d (bilard), najpierw darmowe puchary, potem zmiana grafiki która wszystko psu?a, a potem usprawnienia typu lepsze kije, stroje itp, i przy okazji 2x points i tego typu bonusy, w mzcie pewnie te? czegos takiego u?wiadczymy, np 5 obozów dla cz?onków klubowych albo co? pokrewnego ... mnie ju? nic nie zdziwi ...
sim wygl?da kiepsko, pi?ka ci?gle odskakuje, nie ma agresji ale wytrzyma?em tylko chwile ogl?dania .. co mi z lepszej grafiki (nic nie tnie) jesli ca?y system gry jest z?y ? jako manager chcia?bym np wi?cej scenariuszy, tj gdzie zawodnik ma biegac bez pi?ki, czy ma mie? rajdy, czy mo?e rozgrywa? a nie, ?e dodali lepszych kibiców, murawe i dodatkowo wygl?d zawodników
17.10.2008, 19:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości