Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
crevo
Gość

 
#76
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
o co Ci chodzi? ludzie chcieli mozliwosc grania jedna swoja taktyka przeciwko drugiej, blondasy w koncu robia cos ciekawego na zyczenie gawiedzi. zaraz potestuje sobie. I uwazam ze to znacznie lepsze niz mecze instant, to moze byc prawdziwie przydatne narzedzie, bo w koncu mozna potestowac rozne ustawienia przeciw tym samym pilkarzom. No ale tyle teorii, praktyka sie okaze mam nadzieje rownie ciekawa.
14.08.2009, 10:32
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#77
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
jaki to ma sens przy brakach simu ?
mi o nic nie chodzi, ja gram swoje 2 mecze na dzien i to mi wystarczy, mam dostatecznie siln? dru?yne ?eby sobie poradzi? bez takiego ustrojstwa. Inna sprawa, ?e na forum do?wiadczeni gracze uwa?aj? tak jak ja, m?odzi z kolei ca?kiem odwrotnie.
2 tokeny za 1 mecz ? paranoja ?eby tyle w tak niedopracowan? gre wk?adac Big Grin
14.08.2009, 12:02
wepa
Gość

 
#78
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Jeden wniosek: ,,Im wi?cej kasy w?adujesz, tym lepszy wynik osi?gniesz" no comment....
14.08.2009, 17:47
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#79
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
o to nie trzeba sie martwic, kto? z lig5-8 nie dogoni dzieki temu czo?ówki, tak samo czo?ówka nie ucieknie zespo?om div1-3. teraz tylko zmniejszy sie ró?nica mi?dzy klas? ?redni? która w?aduje w gre du?o kasy, oraz da szanse dalszego "rozwoju" najlepszym bo kilku na pewno te? w?aduje kase bo ju? graj? d?ugo i szkoda by?oby porzucac gre
14.08.2009, 18:16
jahu29pl
Gość

 
#80
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
no tak, gorzej jak przetestujesz taktyki, a kto? ci zmieni taktyk? na mecz i z wszelkich dzia?a? b?dzie wielka dupa. Poza tym, gra z ka?dym zespo?em b?dzie inaczej wygl?da?, bop zale?ne to jest od indywidualnych umiej?tno?ci poszczególnych graczy... Te testowanie taktyk tak naprawd? niewiele da i nie jest miarodajne, skoro testujesz to sam na sobie. Mo?na wymy?la? cuda, a przeciwnik jednym ruchem i zmian? taktyki dam nam mata. Wszystko fajnie wygl?da, ale bardziej mi to wygl?da na chwyt marketingowy, ni? rzeczywist? pomoc, bo ilu przeciwników b?dziesz testowa?? Ile taktyk wymy?la?? Na pocz?tku si? ludzie pobawi?, a na ko?cu zostan? najwi?ksi zapale?cy, którzy b?d? kombinowa? i topi? kas?. Tak naprawd? to zabawka, bo równie dobrze, takie rzeczy mo?na teraz sprawdza? w towarzyskich, w ligach towarzyskich i wyzwaniach dru?yn. Jak masz dobrych zawodników to prawie ka?d? taktyk? wygrasz. Widz? to po sobie, poprawa motoryki przynosi niez?e efekty. Zawodnicy szybko si? poruszaj? po boisku i do ko?ca utrzymuj? swoje parametry, przez co w drugich cz??ciach cz?sto dominuj?. ?rednia szybko?ci i kondycji graczy z pola w przybli?eniu jest 8. A trzeba to poprawia?.
14.08.2009, 19:24
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#81
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
tak jak kto? pisa? na forum, równie dobrze mo?na da? 1-2 takie mo?liwo?ci na tydzie?, a reszta p?atna, czy to tak wiele ?
14.08.2009, 20:18
mysza8
Gość

 
#82
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
a mi sie spodoba? jeden tekst na forum..

lezonsquad napisa?:

Cytat:Je?eli za darmo to wiadomo jakby si? to sko?czy?o. Ka?dy by klepa? po kilkadziesi?t testów dziennie (jocerki czy sirralfy by pewnie dochodzili do trzycyfrowych liczb ;p), ?eby tylko znale?? odpowiednie taktyki.
15.08.2009, 11:39
crevo
Gość

 
#83
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
ja mysle, ze to narzedzie nie jest do sprawdzania taktyki rywala i testowania kontrtatyk, bo wiadomo, ze rywal moze zagrac inna taksa, a nawet jesli nie to ma innych graczy... natomiast mozna sie tym pobawic i potestowac zeby sprawdzic jaka taktyka i kontrtaktyka dzialaja na siebie bez patrzenia na graczy. Czyli po krotce to narzedzie nie pomoze Ci rozgryzc przeciwnika, ale jest calkiem niezle zeby rozpracowac sima.
15.08.2009, 14:43
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#84
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
bla bla bla, chyba sam w to nie wierzysz Wink
jak mo?na rozgry?? sim je?li nie wiesz na czym dok?adnie sie opiera ? jakie skille faworyzuje ? Po co tester taktyk je?li nie mo?na zagra? przeciwko danemu zespo?owi ? nawet wirtualnemu ? tj. zespó? silny, ?redni, mocny.
Dla zabawy która nic nie wnosi do gry p?aci? 2 tokeny ? heh fajnie Wink co innego gdyby mecze grane tymi samymi zespo?ami, tymi samymi taktykami przynosi?y podobny obraz gry, ale jest zupe?nie inaczej, wyniki ró?nia si? o 180stopni i nie ma tu logiki
15.08.2009, 16:15
crevo
Gość

 
#85
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
cos mam takie dziwne przeczucie ze niedlugo Crew wprowadzi wiecej pól z taktykami do wyboru... Wink
18.08.2009, 14:30
jahu29pl
Gość

 
#86
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
chyba to twoje przeczucie jest czym? poparte Smile czy?by jaki? przeciek ? Smile
20.08.2009, 12:48
pawel21
Gość

 
#87
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
powiedzia? mu o tym pewnie kolega, który ma szwagra, którego siostra ma znajomego, który z kolei ma ciotk? ze strony brata matki, która zna kolesia, który ma przybranego brata, który to ma dziewczyn?, która jest znajom? jednego z CREWiaków Smile
20.08.2009, 15:01
crevo
Gość

 
#88
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
przysnilo mi sie Wink
20.08.2009, 15:19
seba_83
Gość

 
#89
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Je?li si? sprawdzi, to czekam a? przy?ni si? Tobie szóstka w totka Smile
Tylko wtedy cichosza, nikomu ani s?owa Wink
20.08.2009, 17:03
pawel21
Gość

 
#90
Nowo?ci / usprawnienia w MZ
Cytat:Je?li si? sprawdzi, to czekam a? przy?ni si? Tobie szóstka w totka Smile
Tylko wtedy cichosza, nikomu ani s?owa Wink
No mi ostatecznie mo?esz napisa? Wink
20.08.2009, 17:08


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości