Drastic Clan
Nowo?ci / usprawnienia w MZ - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Inne (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=59)
+---- Wątek: Nowo?ci / usprawnienia w MZ (/showthread.php?tid=108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - crevo - 20.08.2009

je?li przy?ni mi sie szóstka to ?eby cokolwiek z tego by?o musi mi si? jeszcze przy?ni? pi?? pozosta?ych liczb Wink


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - jahu29pl - 20.08.2009

Smile
dobre Smile


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - pawel21 - 27.08.2009

No i mamy dwa nowe pola do taktyki D i E... Oczywi?cie tylko dla cz?onków : )


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - wepa - 27.08.2009

Hahahaha, ja pierd*le wszystko ?eby zarobi?....
A kiedy? domen? MZ by?o "Bezp?atny manager pi?karski"


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - Simprasi - 27.08.2009

Essentially, what we are doing is going back to approximately the same prices we had before we lowered the prices last year. The adjustments in your country will be done sometime during the day today.
no to czeka nas podwy?ka cen ... i pewnie coraz to lepsze usprawnienia gry


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - crevo - 27.08.2009

ehh, no niestety. A co do taktyk D,E to na razie tandeta. Nie wiem czy wy je widzicie ale macie nieaktywne czy w ogole nie widzicie. U mnie pojawily sie nowe pola taktyk, ale za to nie mieszcza sie juz pola wykonawcow... Zostali tylko dla A... Poza tym pod polem taktyk wszystko na siebie najezdza, napisy na jedne na drugich.. Troche sie pospieszyli


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - pawel21 - 27.08.2009

No i faktycznie podnie?li ceny

Cytat:40,58 PLN - 115 PT
20,28 PLN - 55 PT
10,13 PLN - 25 PT
SMS 10,98 - 20 PT

Dobrze, ?e te pare dni temu wp?aci?em 35z? i dosta?em 119 tokenów, bo teraz by?oby ich sporo mniej Smile


Co to taktyk to ja nie mam czego? takiego jak Crevo. Nie mam te? cz?onkostwa i nie widz? tych dwóch pól, ale niby wszystko si? mie?ci. Nie wiem. Mo?e od wrze?nia kupie sobie na miesi?c cz?onkostwo, b?dzie WAP, puchary, szybkie przegl?danie transferów co przyda si? przy zbli?aj?cej si? wymianie sk?adu i te pola z taktykami.


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - mysza8 - 28.08.2009

bo to s? kurwy sprzedawczyki lalalalara


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - pawel21 - 23.09.2009

Cytat:W przeci?gu ostatnich miesi?cy pracowali?my nad zg?aszanymi problemami i sugestiami. Teraz czujemy, ?e nadszed? czas aby pokaza? wam stan prac i zaprosi? wszystkich posiadaczy cz?onkostwa do testowania obecnej wersji i przekazywania nam waszych opinii o niej.
lol Tongue kto ma cz?onkostwo ? co? si? zmieni?o ?


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - crevo - 23.09.2009

ponoc duzo, nie wiem czemu jeszcze nie wyswietla sie drugi oficjalny news, ale wg tego co napisali zmiany sa spore. potestuje to zobacze.

Dodane po 1 godzinach 9 minutach:

Nie wiem czy macie dost?p do sekcji testowej. Drugi news o którym wspomina?em pojawi? si? w?asnie tam.

Cytat:Zmiany w wersji V32-1
- Poprawiony zosta? ruch zawodników. Wprowadzili?my bezw?adno??, dzi?ki czemu gracze nie s? tak zwrotni, gdy biegn? z pe?n? szybko?ci?. Przyspieszenie i hamowanie s? równie? bardziej realistyczne.
- Podania i strza?y zale?? teraz znacznie bardziej od kierunku, w którym zwrócony jest gracz. Nie powinno si? ju? zdarza?, ?e gracz biegnie w jedn? stron?, a strzela w przeciwn?. Gracz musi si? najpierw obróci? (ponownie uwzgl?dniaj?c bezw?adno??).
- Celno?? strza?ów jest bardziej realistyczna. Do tej pory znacznie ?atwiej by?o trafi? w bramk? z du?ego k?ta ni? stoj?c naprzeciw niej.
- Bramkarze zachowuj? si? realistyczniej. Skorygowali?my czas reakcji oraz u?atwili?my im obron? strza?ów lec?cych bardzo blisko bramkarza.
- Du?y nacisk podczas testów k?adli?my na strza?y - celne i niecelne. Gracze o wysokich umiej?tno?ciach strzelaj? teraz znacznie lepiej i celuj? w górne rogi bramki przeciwnika. Skill ma znacznie wi?kszy wp?yw na precyzj? oddawanych strza?ów.
- Realistyczniej wygl?daj? sytuacje gdy zawodnik mija si? z podaniem (nie opanowuje go).
- Zawodnicy przyjmuj?cy górne podania zachowuj? si? inaczej. Obserwuj?, gdzie upadnie podanie i staraj? si? dobiec w to miejsce. Ta sama regu?a dotyczy rywali.
- M?drzy zawodnicy (czy?by Ci z dobrym przegl?dem gry? - przyp. t?umacz) cz??ciej znajd? si? w odpowiednim miejscu przyjmuj?c podanie.
- Wszystkie te zmiany czyni? gr? skrzyd?ami i d?ugie podania ciekawszymi ni? dotychczas.
- Zawodnicy podejmuj? trafniejsze decyzje o tym kiedy odda? strza?. Zmniejsza si? ryzyko zbyt pó?nych lub zbyt wczesnych strza?ów.
- Umiej?tno?ci pozwalaj? graczom podj?? decyzj? o faulu/odbiorze pi?ki. M?dry zawodnik ma lepsze wyczucie kiedy faul jest zbyt ryzykowny.
- Auty s? wykonywane precyzyjniej.
- Ro?ne sa wykonywane z wi?ksz? ró?norodno?ci?.
- Umiej?tno?ci graczy s? dla nich teraz wa?niejsze do poprawnego czytania gry. Dobrzy gracze lepiej wiedz? kiedy nacisn?? przeciwnika w obronie, podejmuj? szybsze decyzje i rozwa?aj? wi?cej opcji. Lepsi gracze podejmuj? lepsze decyzje.
- Graj?c agresywnie Twoi obro?cy b?d? trzyma? si? bli?ej rywali. Przy grze pasywnej dadz? im nieco pola gry, gdy nie ma bezpo?redniego niebezpiecze?stwa.
- Style gry (ofensywny/neutralny/defensywny) zosta?y ulepszone.
- Gracze nie mog? ju? odda? mocnych strza?ów z miejsca. Aby odda? mocny strza? gracz musi najpierw nieco si? rozp?dzi?. Ta sama regu?a ma zastosowanie do dalekich poda?.
- Naciskani obro?cy b?d? starali si? wybi? pi?k? za wszalk? cen?, nawet kosztem wybicia jej na aut.
- Gracze nie b?d? teraz biec tak blisko pi?ki, gdy ich kolega jest w jej posiadaniu.


Dodane po 1 minutach:

wersja angielska jesli ktos woli. Zawsze mog?y mi si? wkra?? w t?umaczenie jakie? nie?cis?o?ci.

Cytat:- Player movement has been improved, where we have essentially increased the inertia, which in turn made it more difficult for a player to turn quickly when running at high speeds. Acceleration and slowing down is now more realistic.
- Passes and shots are now more strictly constrained by the direction of the player. No more running in one direction and instantly shooting backwards. The player now has to turn around first ? following the inertia rules.
- Shot aims are now more realistic, where before it could be easier to score when shooting from the side, compared from the front of the goal. This affects missed shots as well.
- Goalkeepers are now more realistic. Their reaction times have been revised, and it is now easier for them to save shots close to the body.
- We have done a lot of testing of shots, both on target and missed. We have verified and tweaked where the ball ends up. High skilled shooters will now aim much more consistently and hit in the upper corners of the goal. Shooting precision is much more skill based.
- Situations when a player fails a pass have been reviewed, and should now look more realistic.
- Players receiving air passes now behave differently. They are more observant on where the ball will end up and move more quickly to that position. This is for both teams, and you will now see two players struggle for the same ball more often.
- Wise players will meet the ball when receiving a pass.
- These changes make wings and long ball tactics more interesting than before.
- Players are now better at deciding when to shoot. Less risk of shooting too soon or too late.
- Skills now help players to decide if they should make a tackle or not. A clever player has a better feeling if it is a risky tackle or not.
- Throw ins are now more precise. The thrower tries to deliver the ball better for the target player.
- Corners are now hit with more variation.
- A players skills are now more important for them to read the game. Good players are now better at evaluating when to apply pressure while defending, they make quicker decisions and evaluate more options when deciding what to do. Better skilled players make better decisions out of the different options they have. Players under pressure from defenders now behave better with the ball.
- If you play an aggressive tactic, your defenders will move in closer to the player with the ball. Playing passive will cause the defender to keep a longer distance to the attacker.
- Play style (offensive/normal/defensive) has been improved.
- Players can no longer shoot hard shots from standing still. They now need to poke the ball ahead of them first, to get some momentum. This affects long passes as well.
- Defenders who are under stress will now clear the ball, even hit it out of bounds if necessary.
- Players will now avoid being too close to the ball when a team mate has it.


Z tego newsa jasno wynika ze zmiany sa znaczne i wg opisu na lepsze. Ciekawe jak to wyglada w praktyce. Dzis juz mi sie testowac nie chce, ale jutro z checia popatrze co tam Szwedy wymodzily. Poza tym pewnie na naszym forum juz wrzyBig Grin ale tez mi sie niezbyt chce to na razie czytac.


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - pawel21 - 23.09.2009

No wszystko to na papierze wygl?da rzeczywi?cie fajnie. Znowu zwi?ksza si? znaczenie g?ównych skilli, strza?u, przegl?du no i te systemy gry wreszcie jako? dobrze pomy?lane. Ale czy tak b?dzie w praktyce ?


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - michelinho91 - 23.09.2009

ja nie wiem czemu kombinuj? bez sensu... :/ od zawsze powinno by? tak, ?e dany skill odzwierciedla gr? zawodnika. Kole? z 5 na strzale powinien strzela? gorzej od tego co ma 8... I dopiero teraz na to wpadli?


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - Simprasi - 23.09.2009

je?li jest wszystko tak jak na papierze to zmiany s? na +. W ko?cu nie dodanie power tokenów czy innego duperelstwa tylko realne zmiany w grze.

Dodane po 6 minutach:

btw dzisiejsza liga odby?a sie na nowym czy starym simie ?


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - pawel21 - 23.09.2009

Nie wierz?... : ) Musz? to powiedzie?... "Czytajcie ze zrozumieniem!" : P


Nowo?ci / usprawnienia w MZ - wepa - 24.09.2009

Fajnie to wszystko wygl?da, ale...kurwa znowu sim zmieniaj?;/ My?la?em, ?e na tym zagramy co najmniej 2 sezony, no ale zobaczymy. Mo?e rzeczywi?cie bedzie lepiej.
Tylko teraz znacznie wzro?nie znaczenie jedno czy dwu skillowców heh