Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

mulemans

no to ciag dalszy teraz cezko mnie w lidze zatrzymac gram z mocnymi zespolami
dzisiaj zdziwko liczylem na walke a tutaj

?NC Fuzja Psychokinezi? Squadra CF 6-0

to dzieki nowej taktyki za tydzien mecz z nieaktywnym graczem wiec V.O. pnie sie go góry nareszcie a inni traca pktTongue

jak na moje oko dobrze sie liga uk?ada mamy tam 8 zespolow ktore sa rowne w tym ja a 2 odstaja 1 nieaktywny

bialykamien

Nieoczekiwane zwyciestwo nad liderem i wskakuje na fotel lidera Smile

Gornik Walbrzych - Czatolin SSA 4 - 2

michelinho91

spokojne zwyci?stwo 5:1 i trzymam kontakt z trzecim zespo?em

czaja91

ja te? spokojnie wygra?em 5:1 i awansowa?em na 2 miejsce, ale dalej 4 pkt straty do lidera jest..

crevo

z tenerskiej lawki dalo sie slyszec jedynie donosne odglosy dopingu, ktorych ze wzgledu na ogolne zasady dobrego wychowania nie osmiele sie tutaj cytowac...

Przewaga, dwukrotnie wiecej strzalow, celnych strzalow, prowadzenie przez wiekszosc meczu i strata wszystkiego w 10 minut. Moj bramkarz po raz kolejny zachowal sie jak junior bez pilek, mimo ze ma ich mnostwo i na bramce i w doswiadczeniu i nawet sporo w motoryce i przegladzie... Szkoda slow, mam nadzieje, ze gdy nowy nabytek w napadzie zlapie forme na 9 (ma 7) posypia sie same wygrane.

crevo

kolejny mecz z zespolem ze scislej czolowki, kolejny w ktorym mam przewage, kolejny ktory przegrywam, kolejny w ktorym bramkarz rywali ma swietny dzien, kolejny... mozna wyliczac bez konca. A ja z dodatnim bilansem bramkowym i dwoma napastnikami w top10 laduje na 10 miejscu w lidze, choc rownie dobrze moglbym byc 2, gdybym te wszystkie mecze na styk odwrocil na wygrane...

pawel21

Ostatnio z liderem przegra?em pechowo 2-3, a by?em bardzo blisko urwania mu pierwszych punktów, jednak bramka stracona w samej ko?cówce pozbawi?a mnie tej szansy... :F

W dzisiejszym meczu z zespo?em ze ?roda stawki wygrana 3-1, dzi?ki czemu zajmuj? 5 miejsce, ale co kolejk? wahania pomi?dzy miejscami 2-8 s? tak du?e, ?e najwa?niejsze jest teraz tylko utrzymanie si? w tym zacnym gronie.

mmmm111

Przegralem 1-4. Niestety moj najlepszy def. pomocnik zlapal kontuzje na poczatku i DUPA. Gosc zrownal sie ze mna punktami ale ma lepszy bilans
przegra?em 6-4 z reprezentantem simianowic III Wink
do przerwy by?o chyba 1-4, potem wbi? mi na 1-5, ale wtedy mi?dzy 60 a 85 minut? doprowadzi?em do stanu 4-5, by?y szanse na jeden punkt, ale rywal dobi? mnie w 95 minucie ... szkoda, bo mo?na by?o to wygra?

mulemans, co Ci? sk?oni?o do takiego ryzyka? Tongue Ja dzisiaj dosy? niespodziewanie wygra?em z faworytem 3:1, po do?? du?ej mojej przewadze

mulemans

a to ze gostek zagral 1 graczem i bylo V.O Big Grin Big Grin
a 1 sk?ad przetestuje za to w innym meczu Big Grin Big Grin bo znow szukam taktyki wciaz nsie strasznie szybko wykrusza