Pełna wersja: Sezon 33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

seba_83

Drugi mecz w 3 lidze, debiut na w?asnym stadionie, a rywal znany, bo zwyci?zca 4 ligi z poprzedniego sezonu, "silniejszy" o 1kk. Zainteresowanie meczem ogromne, bo chyba po raz pierwszy w historii klubu stadion wype?ni? si? do ostatniego miejsca - 8 000 garde? dopingowa?o gospodarzy. Ich wysi?ek nie poszed? na marne, chocia? pocz?tek by? trudny. Zgodnie z klubow? tradycj? zacz?li?my od gonienia wyniku - 6 minuta i na trybunach rozleg?o si? przeci?g?e "ooooouuuuuuuuuuuu...." gdy napastnik go?ci strzeli? bramk?. W widzewiaków wst?pi?o zw?tpienie i rezygnacja"? Nic z tych rzeczy! Momentalnie stadion zatrz?s? si? w posadach, a po wszystkich sektorach ponios?o si? chóralne WIDZEW WIDZEW... W gospodarzy meczu wst?pi?y nowe si?y, a nasz 12 zawodnik dopi?? swego, bo w 29 minucie kapitan gospodarzy, jedyny chi?czyk w sk?adzie, doprowadzi? do wyrównania. Od tej chwili doping sta? si? jeszcze wi?kszy, a kibiców zacz??o jakby przybywa?... Efekt? Ju? w 42 minucie, po drugiej bramce ?ó?tego wyszli?my na prowadzenie i nie oddali?my go do ko?ca. ?wietnie spisywa? si? bramkarz, którzy kilkoma interwencjami uratowa? zespó? przed strat? bramki. Po spotkaniu wszyscy od?piewali gromkie "sto lat" i wspólnie udali si? na ?wi?towanie pierwszego zwyci?stwa w 3 lidze Wink

Widzew ?ód? - Ruciane SA 2:1

mulemans

Cytat:Jak napiszesz prac? dyplomow? tak jak piszesz tutaj posty to wspó?czuj? temu, kto b?dzie j? czyta? Tongue

no przecie? mówi? ?e tobie ja zaprezentuje najpierw 8) 8) 8)

czaja91

Ja po 2 meczach jestem liderem w mojej lidze i teraz prawdopodobnie dwa mecze decyduj?ce o tym kto b?dzie liderowa? przez wi?kszo?? sezonu Big Grin

crevo

Kod:
1.      Jerzy Zagrodny      FTM      6

Kod:
10.       Faworyci Tego Meczu      2      0      0      2      6      8      -2      0

widac dobry snajper to nie wszystko... Mam nadzieje, ze moi obroncy w kolejnych meczach stana na wysokosci zadania...

jahu29pl

przegra?em wczoraj niestety, po wyrównanym meczu, a nawet mojej lekkiej przewadze. 3:4, w dwóch meczach jeden punkt, 8 miejsce i bramki 9:10 Smile

michelinho91

WRK Wola Rakowa - FC Shady Katowice 2 - 4

Tym razem moja ekipa nie da?a rady... Rywal ma w swoich szeregach trzech graczy po 900 000, reszta 800 000 -600 000 tak wi?c warto?ciowo mnie mia?d?y Big Grin ale moi nie dawali za wygran? Smile
Scorpio Marianka 2:1 Elbl?g Team

Wygra?em mecz z najgro?niejszym rywalem do awansu . Na koncie mam komplet i 1. miejsce to ostatni powa?ny sprawdzian , teraz b?d? gra? ze ?redniakami i s?abeuszami wiec po?owa pojedzie na obozy a po?owe sprzedam i kupie co? fajnego jak b?d? fundusze . Z tego co pisze to nikt nie zostanie ... spokojnie wsyztskiego nei wyienie. 4 na obozy a sprzedam 3-4 miernoty . Warto doda? ze dzi? gra?em w mocno eksperymentalnym sk??dzie bez 4 podstawowych graczy

leniin

Ale dostaje ciegi

Przegralem 2 -3 po mojej niewielkiej przewadze. Ja atakowalem on kontrowal i strzelam. Zawiodla skutecznosc ...

crevo

M.K.S ODRA WODZIS?AW - Faworyci Tego Meczu 3:5

Kibice FTMu ciesza sie z pierwszego zwyciestwa odniesionego na 4ligowych boiskach... Nareszcie odbijemy sie od dna. Znow swietnie spisal sie atak, slabiej obrona. Pierwsze punkty pozwola chyba wyjsc nad strefe spadkowa, a moze nawet barazowa, choc to dopiero poczatek batalii w tej lidze. O dziwo dobrze spisuja sie zespoly, ktore awansowaly ze mna, moze zdominujemy te lige Big Grin

AC Czelad? - WRK Wola Rakowa 1:5

Aby my?le? o czym? w tym sezonie po prostu musia?em wygra? to spotkanie. Okaza?o si?, ?e nie potrzebnie si? obawia?em. Moja ekipa dominowa?a, posiadanie pi?ki 40%-60% i strza?y tez na moj? korzy??. ?wietne spotkanie rozegra? Kuszczak, który zdoby? trzy bramki, niestety by? to jego po?egnalny mecz... Wspaniale po?egna? si? z kibicami i klubem, a mi pozostaje ?yczy? mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze Big Grin

pawel21

FC Stal Jarocin - FC Miszcze ?wiata 2:1

SC 7-12
Strza?y 10-16
Posiadanie 45-55
Obron bramkarza 10-3

Trzecia pora?ka, a ju? druga po podobnej grze i statystykach... Przestaje mi si? to podoba? :F

czaja91

Twierdza Wroc?aw - Odbici w lustrze 3:2

SC 16-2 Confusedhock: wynik ok jak na mecz z viceliderem i pozycja lidera obroniona, ale martwi mnie troch? max skuteczno?? przeciwnika. Nast?pny mecz jest z najgro?niejsz? dru?yn? w lidze i trzeba te? wygra? Smile

mmmm111

8-0

Troche nudy w tej szostej lidze. Jak najszybciej wrocic do piatej

seba_83

Wyjazd do silnej dru?yny, ale tylko na papierze, bo na boisku póki co nie pokazuje nic wielkiego (w kwalifikacjach do 3 ligi pokona?em ich 4:3) Zacz??o si? inaczej ni? wi?kszo?? moich ligowych spotka?, bo nie od straty bramki a od szybkiego prowadzenia za spraw? chi?czyka w 2 minucie. Ku memu zdziwieniu ca?y mecz przebiega? pod dyktando moich kopaczy. Na podwy?szenie wyniku nie trzeba by?o wi?c d?ugo czeka? i ju? w 19 minucie by?o 0:2. W drugiej po?owie gospodarzy strzelili kontaktow? bramk?, ale ale to wszystko na co by?o ich sta? tego popo?udnia.
A go?cie? Pewne zwyci?stwo po ?adnej dla oka grze, sporej przewadze i dobrej skuteczno?ci (hattrick ?ó?tego) - na razie nie wymagam wi?cej. Ka?dy punkt przybli?a nas do celu, jakim jest utrzymanie. Póki co zajmuj? 3 lokat? ze strat? 1 pkt do lidera Wink

Modlau - Widzew ?ód? 1:4

pawel21

Czwarty mecz w czwartej lidze i dopiero pierwsze trzy punkty. Ale z czego tutaj si? cieszy?, skoro przeciwnik gra? sk?adem w?a?ciwie U21... Niemniej jednak, mam nadziej?, ?e to by?o jakie? prze?amanie i teraz b?dzie sz?o zdecydowanie lepiej.

FC Miszcze ?wiata - Obra Koscian 12:1