Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarska rekrutacja
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
Witamy, konto chyba aktywne z tego co widzę? Wink
18.03.2017, 00:39
Odpowiedz
milesiu Offline
Banned

Liczba postów: 3 160
Dołączył: Dec 2016

RE: Piłkarska rekrutacja
WitamySmile
18.03.2017, 01:06
Odpowiedz
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

RE: Piłkarska rekrutacja
(17.03.2017, 21:51)henio45 napisał(a): Siemka.
1.henio45
2. Paweł
3. 30 pare.
4. Bierutów
5. KS Widawa Bierutów
6. 3 liga polska - seniorska, 5 liga Światowa.
7. Wartość 11 - całej drużyny - 18.709.154 EUR, http://www.mzplus.info/i?eq=149736
8. Dostałem propozycje od Massiora...jestem. Czemu by nie spróbować. Na pewno czegoś się nauczę.
9. Zdecydowanie seniorzy. Aczkolwiek od kilku sezonów pracuje nad wychowankami...z różnym skutkiemTongue 2
10. Wszystkie oferty odrzucałemSmile Także brak.
11. Klan-by był najlepszy z najlepszych, a zmojej strony..bym nie zawodził gdy będę Was/Nas* reprezentował. MZ-natenczas powrót do 2 ligi. Rozwinięcie umiejętności właściwej oceny potencjału juniorów, szkolenia juniorów.
12. Hmmmm..robie dobrą kasę na transferachSmile Tanio kupuję..opłacalnie sprzedaję.
uwielbiam rywalizacje.

Mam nadzieję, że bedzie ze mnie pożytekSmile Pozdrawiam henio45.

Witaj.

Podobnie jak u kolegi wcześniej.

Na wstępie standardowa niemal notka, czyli: zapoznaj się tematem, bo on wiele ważnych kwestii wyjaśnia:

http://drastic.com.pl/showthread.php?tid=2515

Pamiętaj, masz jakiś problem, coś Ci się nie podoba itp. to o tym pisz, a my postaramy się jakoś temu zaradzić. Nikt w myślach nie czyta, każdy może mięć inny charakter, więc bez informacji z Twojej strony problem może narastać, a tego przecież chcemy uniknąć.

Odnośnie przydziału to jeszcze pomyślimy.

W razie problemów, pytań pisz, a postaramy się pomóc. Do mnie możesz pisać na priv tutaj na forum lub na KG na MZ.

Pozdrawiam
18.03.2017, 10:57
Odpowiedz
ulsukoy
Gość

 
RE: Piłkarska rekrutacja
1. ulsukoy
2. Łukasz
3. 32
4. Biała Podlaska
5. Damned United
6. 8.355
7. http://www.mzplus.info/i?eq=ulsukoy
8. Wybrałem ten klan z tego względu aragorn zaprosił mnie wcześniej do sekcji hokejowej i bardzo pomógł w początkach i wyjaśnił co i jak. Pomyślałem, że jeśli jest tak wiele osób jak on w sekcji piłkarskiej to byłoby miło się znaleźć w tak zacnym gronie. Jestem przekonany, że jest tutaj wiele entuzjastów, którzy nie raz i nie dwa pomogą w grze dzięki czemu stworzymy razem potężny klan Big Grin
9. Mam samych juniorów więc pewnie juniorzy.
10. brak
11. Jak w każdym menedżerku w miarę szybki rozwój aby móc awansować jak najwyżej. Oczywiście z rozsądkiem i cierpliwie z waszą pomocą. Co do klanu to jeśli się uda to chciałbym żeby w przyszłości był najlepszy w mz-świecie!
12. Zarejestrowałem się tutaj gdyż siostrzana gierka Power Soccer umarła. Byłem tam masterem odpowiedzialnym za tłumaczy a do managerzone na początku przeszło troche znajomych. Ja jednak zbyt szybko zniechęciłem się do gry. Ale teraz powróciłem. Na dodatek spróbowałem hokeja co jest już prawdziwy odlot. Oprócz tej gierki gram w inne menedzerki Rocking Soccer, Trophy manager i gokickoff. Jeśli chodzi o inne gry to jestem fanem serii CM 01/02 i czasami FM. Oprócz tego seria Civilization i nawet HOmm3. Generalnie strategie i gry ekonomiczne.
25.03.2017, 00:15
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
WItamy na pokładzie Smile
25.03.2017, 01:29
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
CM 01/02 <3

mój pierwszy, a pierwszego się nie zapomina :happy:
25.03.2017, 01:31
Odpowiedz
milesiu Offline
Banned

Liczba postów: 3 160
Dołączył: Dec 2016

RE: Piłkarska rekrutacja
WitamSmile Zaglądaj na forum, a na pewno więcej pożytecznych informacji uzyskasz niż czytając te głupoty, tzn porady z TZSmile
25.03.2017, 01:32
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
Witam na pokładzie i po zielonej stronie.
Mogę zapewnić, że uczeń żądny wiedzy. Czyli coś chce osiągnąć. Też myślę, że kiedyś będzie z kolegi pożytek. Na początku jednak trzeba będzie koledze poświęcić troszkę czasu. Jakby coś mnie też możesz pytać o piłkę Wink
25.03.2017, 13:46
Odpowiedz
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

RE: Piłkarska rekrutacja
(25.03.2017, 00:15)ulsukoy napisał(a): 1. ulsukoy
2. Łukasz
3. 32
4. Biała Podlaska
5. Damned United
6. 8.355
7. http://www.mzplus.info/i?eq=ulsukoy
8. Wybrałem ten klan z tego względu aragorn zaprosił mnie wcześniej do sekcji hokejowej i bardzo pomógł w początkach i wyjaśnił co i jak. Pomyślałem, że jeśli jest tak wiele osób jak on w sekcji piłkarskiej to byłoby miło się znaleźć w tak zacnym gronie. Jestem przekonany, że jest tutaj wiele entuzjastów, którzy nie raz i nie dwa pomogą w grze dzięki czemu stworzymy razem potężny klan Big Grin
9. Mam samych juniorów więc pewnie juniorzy.
10. brak
11. Jak w każdym menedżerku w miarę szybki rozwój aby móc awansować jak najwyżej. Oczywiście z rozsądkiem i cierpliwie z waszą pomocą. Co do klanu to jeśli się uda to chciałbym żeby w przyszłości był najlepszy w mz-świecie!
12. Zarejestrowałem się tutaj gdyż siostrzana gierka Power Soccer umarła. Byłem tam masterem odpowiedzialnym za tłumaczy a do managerzone na początku przeszło troche znajomych. Ja jednak zbyt szybko zniechęciłem się do gry. Ale teraz powróciłem. Na dodatek spróbowałem hokeja co jest już prawdziwy odlot. Oprócz tej gierki gram w inne menedzerki Rocking Soccer, Trophy manager i gokickoff. Jeśli chodzi o inne gry to jestem fanem serii CM 01/02 i czasami FM. Oprócz tego seria Civilization i nawet HOmm3. Generalnie strategie i gry ekonomiczne.

Witaj.

Podobnie jak u kolegi wcześniej.

Na wstępie standardowa niemal notka, czyli: zapoznaj się tematem, bo on wiele ważnych kwestii wyjaśnia:

http://drastic.com.pl/showthread.php?tid=2515

Pamiętaj, masz jakiś problem, coś Ci się nie podoba itp. to o tym pisz, a my postaramy się jakoś temu zaradzić. Nikt w myślach nie czyta, każdy może mięć inny charakter, więc bez informacji z Twojej strony problem może narastać, a tego przecież chcemy uniknąć.

Odnośnie przydziału - zagrasz w Amazing Drastic Clan. Do końca sezonu LK same sparingi, ale jak sam napisałeś masz obecnie samych juniorów.

W razie problemów, pytań pisz, a postaramy się pomóc. Do mnie możesz pisać na priv tutaj na forum lub na KG na MZ.
25.03.2017, 21:44
Odpowiedz
gladki Offline

*

Liczba postów: 1 209
Dołączył: Feb 2017

RE: Piłkarska rekrutacja
1. gladki
2. Łukasz
3. 32
4. Sosnowiec
5. F.C. Sosnowiec
6. Liga div7.73 (od nowego sezonu)
7. Wartość podstawowej 11 ---> 8.865.223 EUR
Skład http://mzplus.info/p?id=Bw6dMPf
8. Zaczęło się niedawno (jak i ponowna przygoda z MZ) od aaragorn12 w Hokeju.
9. Seniorzy, w U23 mogę też spróbować.
10. Brak. Tylko w poprzedniej kadencji :-)
11. Klan - dobra zabawa, dobre wyniki, dobre towarzystwo.
Drużyna - rozwój, rozwój i dobra zabawa.
12. Wracam po około 10 latach przerwy. Grałem około 2 lata bez jakichś większych sukcesów. Teraz czas zajmuje mi prowadzenie firmy i mój młody 3 letni brzdąc :-) z aktywnością może być różnie w zależności od czasu, ale myślę, że spokojnie wystarczy.
02.04.2017, 22:42
Odpowiedz
grzenek
Gość

 
RE: Piłkarska rekrutacja
Witamy na pokladzie i zyczymy samych sukcesow Wink
02.04.2017, 23:22
Odpowiedz
milesiu Offline
Banned

Liczba postów: 3 160
Dołączył: Dec 2016

RE: Piłkarska rekrutacja
WitamySmile
02.04.2017, 23:44
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
Dobry Smile
02.04.2017, 23:44
Odpowiedz
gladki Offline

*

Liczba postów: 1 209
Dołączył: Feb 2017

RE: Piłkarska rekrutacja
Dziękuje, dajcie prosze znać co dalej - gdzie się ruszyć i podpytać o skład etc.
03.04.2017, 01:07
Odpowiedz
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

RE: Piłkarska rekrutacja
(02.04.2017, 22:42)gladki napisał(a): 1. gladki
2. Łukasz
3. 32
4. Sosnowiec
5. F.C. Sosnowiec
6. Liga div7.73 (od nowego sezonu)
7. Wartość podstawowej 11 ---> 8.865.223 EUR
Skład http://mzplus.info/p?id=Bw6dMPf
8. Zaczęło się niedawno (jak i ponowna przygoda z MZ) od aaragorn12 w Hokeju.
9. Seniorzy, w U23 mogę też spróbować.
10. Brak. Tylko w poprzedniej kadencji :-)
11. Klan - dobra zabawa, dobre wyniki, dobre towarzystwo.
Drużyna - rozwój, rozwój i dobra zabawa.
12. Wracam po około 10 latach przerwy. Grałem około 2 lata bez jakichś większych sukcesów. Teraz czas zajmuje mi prowadzenie firmy i mój młody 3 letni brzdąc :-) z aktywnością może być różnie w zależności od czasu, ale myślę, że spokojnie wystarczy.

Witaj.

Podobnie jak u kolegi wcześniej.

Na wstępie standardowa niemal notka, czyli: zapoznaj się tematem, bo on wiele ważnych kwestii wyjaśnia:

http://drastic.com.pl/showthread.php?tid=2515

Pamiętaj, masz jakiś problem, coś Ci się nie podoba itp. to o tym pisz, a my postaramy się jakoś temu zaradzić. Nikt w myślach nie czyta, każdy może mięć inny charakter, więc bez informacji z Twojej strony problem może narastać, a tego przecież chcemy uniknąć.

Odnośnie przydziału - zagrasz w Amazing Drastic Clan. Do końca sezonu LK same sparingi, bo zgłaszać zawodników do tej sekcji nie możemy już, a wyżej póki co i tak ławkę byś grzał.

W razie problemów, pytań pisz, a postaramy się pomóc. Do mnie możesz pisać na priv tutaj na forum lub na KG na MZ.
03.04.2017, 09:38
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości