Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarska rekrutacja
kujda108 Online

*

Liczba postów: 5 870
Dołączył: Sep 2018

RE: Piłkarska rekrutacja
No szkoda czasu. Chętnie zapisze synusa do mnie…
Ostatnia sekcja! Potrzebny mi na następny piątek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2024, 21:35 przez kujda108.)
12.01.2024, 21:34
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 5 986
Dołączył: Sep 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
(12.01.2024, 19:24)Ashborn napisał(a): W celu przystąpienia do Clan Drastic wypełnij poniższy formularz :

1. Login z ManagerZone - Ashborn
2. Imię - Jan
3. Wiek - 33 wiosny
4. Skąd jesteś - Śląsk okolice Katowic
5. Nazwa drużyny - ciąglę dywaguje - nazwę podam w sobotę - edytuje post )
6. Liga - div5.115
7. Wartość podstawowej 11 + skład (np. na http://mzplus.com.ar/p lub http://mzplayer.se/) - stronki nie działają
8. Dlaczego akurat Drastic Clan? Skąd się o nas dowiedziałeś? - Znikąd po prostu Firefoks odezwał się do mnie 1 po tym jak napisałem na forum w grze.
9. Do jakiej grupy : Seniorzy, U23, czy U21?  -  U21 ( mój cel ) , u18 bo mam młodzież
10. Poprzednie klany - Brak 
11. Cele dotyczące klanu i zespołu w MZ - Nie wiem o jakich celach klanu mowa - sam jestem lekko sfrustrowany bo z tego co widzę wystartowałem 8 stycznia - a zapisy do lig były do 7 stycznia  - się wkurzyłem panowie. Co do zespołu - sam za bajtla grałem w piłkę  i lubię młodzież więc moje plany rosnąć w siłe by być w najwyższej klasie u21 polskiej i światowej, a nader wszystko grać w pucharach i we wszystkich co tyczy się srodowiska x-uuu
12. Coś o sobie - Nie ma co dywagować - introwertyk, lubię poczytać dobrą książkę, interesuję się kosmosem, astronomią ,astrofizyką, zamierzam  w końcu wykorzystać tą przeklętą karte multisport by poćwiczyć, bo pływać lubię. Co tu jeszcze - lubię snoker i jestem kinomaniakiem.




Witam  Smile

Super że dołączyłeś, od siebie postaram się pomóc i wskazać najlepszą drogę w kierunku U21.
Powodzenia!
12.01.2024, 22:53
Odpowiedz
hishezu Offline

*

Liczba postów: 424
Dołączył: Jul 2021

RE: Piłkarska rekrutacja
Witam szanownego Ashborna
Czuj się jak u siebie, rozwijaj się i życzę powodzenia w Naszych szeregach!
13.01.2024, 00:32
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości