Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nie zmarnowa? i drogo sprzeda??
wepa
Gość

 
#1
Jak nie zmarnowa? i drogo sprzeda??
http://www.mzplus.com.ar/p?id=U0zoyt

S?owo tyczy si? mojego wychowanka. NIGDZIE nie posiada bloków, ale boj? si?, ?e w ka?dej chwili mo?e si? gdzie? zastopowa?, a faktem jest, ?e trzymam go dla...kasy. W?a?nie wróci? z obozu szybko??, strza?, panowanie i od razu na strzale dosta? @, niewiele mu ju? brakuje do @ w?a?nie w szybko?ci i panowaniu, a przed obozem sporo kondychy te? trenowa?. Teraz mam pytanie...co mu trenowa?, ?eby go drogo sprzeda??? Dalej pcha? sie w rozwijanie równoczesne 4 skilli czy mo?e dotrenowa? mu teraz troche przegl?du lub podania? Chodzi o to, ?e jak sie bloknie, to ju? du?ej kasy za niego w wieku 21 lat bym nie dosta?, a za ju? tak podobnie wytrenowanego bez bloków kiedy? dosta?em 3,2kk. Dacie jakie? rady??
27.02.2010, 13:06
crevo
Gość

 
#2
Jak nie zmarnowa? i drogo sprzeda??
za TAK wytrenowanego dostales 3,2kk?? bo ja tyle bym w zyciu nie dal, ale moze dla u20 jest tyle wart.
27.02.2010, 13:45
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#3
Jak nie zmarnowa? i drogo sprzeda??
sprzedaj za sezon, teraz dotrenuj co?, albo wy?lij go na obóz z wszystkimi skillami Big Grin id? na ca?o??!
27.02.2010, 15:08
bialykamien
Gość

 
#4
Jak nie zmarnowa? i drogo sprzeda??
Kiedy ma urodziny? Chetnie bym widzial go u siebie w U-20.Zaproponuj cene to mozemy potargowac :wink:
27.02.2010, 21:32
wepa
Gość

 
#5
Jak nie zmarnowa? i drogo sprzeda??
Cytat:za TAK wytrenowanego dostales 3,2kk?? bo ja tyle bym w zyciu nie dal, ale moze dla u20 jest tyle wart.

Nie TAK wytrenowanego tylko podobnie, mia? ze w czterech skillach bodajrze po 7@ i by? bez bloków. I by? w tym samym wieku, dlatego straci?em sporo na podatku.
Jego chc? potrzyma? do 21 roku, zeby podatek mi nie zjad? kasy.
01.03.2010, 17:16


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości