Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar LKJ Ed.I
michelinho91
Gość

 
#1
Puchar LKJ Ed.I
Witam!

Zapraszam Ciebie jak i wszystkich graczy z Twojego klanu do pucharu dla graczy uczestnicz?cych w Lidze Klanów Juniorów.

Puchar LKJ Ed.I

To zaproszenie zosta?o rozes?ane do wszystkich kapitanów klanów LKJ.
Chce abysmy stowrzyli silne rozgrywki, ktore beda doskonal? alternatyw? dla zawodów prowadzonych na forum xonoxa.

Wraz z tym wpisem wysy?am dla Ciebie zaproszenie, prosz? przyjmij je (zaproszenia do pucharów towarzyskich) oraz sporz?d? dla mnie list? graczy z Twojego klanu, którzy chcieliby uczestniczy? w zabawie.
Nast?pnie ja porozsy?am zaproszenia.

Mam nadziej?, ?e pomys? Ci si? spodoba? i z ch?ci? we?miesz udzia? w rywalizacji zarówno Ty jak Twoi koledzy z klanu.

Zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam,
Cholerka.

dosta?em tak? wiadomo?? na GB wraz z zaproszeniem do pucharu Smile ja z tego nie skorzystam. Mam mu wys?a? list? ch?tnych graczy z naszego klanu, wi?c zróbcie tutaj list? ch?tnych Smile ino pryndko Big Grin
12.02.2010, 19:31
seba_83
Gość

 
#2
Puchar LKJ Ed.I
ja odpadam
12.02.2010, 19:33
michelinho91
Gość

 
#3
Puchar LKJ Ed.I
a reszta?
13.02.2010, 03:52
jahu29pl
Gość

 
#4
Puchar LKJ Ed.I
ja te? si? nie bawi? w takie zabawy, tokeny które mam zamierzam przeznaczy? na cz?onkostwo klubowe jak i na rozgrywki klanowe, a nie jakie? mi?dzyplanetarne. Nie mam czasu bawi? si? dodatkowo taktykami juniorskim w tygodniu, wystarczy mi przestawiania seniorów.
13.02.2010, 11:42
michelinho91
Gość

 
#5
Puchar LKJ Ed.I
Bia?y, S?awek? Musz? da? odpowied?
13.02.2010, 12:47
seba_83
Gość

 
#6
Puchar LKJ Ed.I
Jaki? czas temu bia?y nawet nie przyj?? darmowego zaproszenia od bodaj?e winxppro (w moje miejsce) wi?c podejrzewam, ?e tym razem równie? nie b?dzie ch?tny.
13.02.2010, 13:02
michelinho91
Gość

 
#7
Puchar LKJ Ed.I
w takim razie dzisiaj wieczorem odpisz? mu, ?e nikt od nas nie bierze w tym udzia?u
13.02.2010, 17:14
jahu29pl
Gość

 
#8
Puchar LKJ Ed.I
w?a?nie, nie jeste?my zadymiarzami i nie mamy zamiaru walczy? z w?adz? Smile
13.02.2010, 17:55
michelinho91
Gość

 
#9
Puchar LKJ Ed.I
a to czemu je?li mo?na wiedzie?? Smile

to jaka? forma protestu czy co?, bo nie bardzo rozumiem Tongue

No trudno, dzi?ki ?e odpisa?e?. Chocia? mam swiadomosc ze Was nie bedzie.

Pozdrawiam serdecznie.


odpowied? na moj? wiadomo??, ?e nikt od nas nie zagra Tongue
13.02.2010, 19:17
jahu29pl
Gość

 
#10
Puchar LKJ Ed.I
A sam napisa? wcze?niej do Ciebie "Chce abysmy stowrzyli silne rozgrywki, ktore beda doskonal? alternatyw? dla zawodów prowadzonych na forum xonoxa. "

Kto tutaj szuka alternatywy, a mo?e konkurowania? To nie jest ?aden protest, po prostu nie musz? wydawa? z?amanego tokena na rozgrywki juniorskie, moja dru?yna nie sk?ada si? z samych zawodników U-20 i póki co nie jest to dla mnie priorytetem.
13.02.2010, 21:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości