Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reorganizacja forum
crevo
Gość

 
#1
Reorganizacja forum
Zrobilem drobna reorganizacje forum. Obecnie osoby ktore sa zarejestronawe a nie przypisane do zadnej grupy (dc,lr,ydc,hdc) widza tylko strefe dla gosci + shoutbox (czyli w sumie tylko shoutbox widza dodatkowo). Jest to podwalina pod otworzenie naszego forum dla obcych, glosy ktore byly kiedys podnoszone. Wczesniej osoby zarejestrowane rowniez nie mialy dostepu do naszych prywatnych spraw, ale widzialy cala strukture forum, teraz ich nie bedzie nawet kusilo Tongue

Teraz jesli chcemy mozemy stworzyc jakies otwarte tematy, choc ja sie wcale przy tym nie upieram, zrobilem to w sumie jedynie aby troche uporzadkowac, natomiast mozemy dzieki temu dac zarejestrowanym osobom spoza klanu dostep do jakichs dodatkowych tematow, jak np Liga, Puchary czy Sport. Poza tym aktywacja konta osoby spoza klanu nie wiaze sie z zadnymi konsekwencjami poza tym, ze widzi ona shoutbox.
27.01.2010, 13:35
mmmm111
Gość

 
#2
Reorganizacja forum
Ja za tym nie jestem. Po co kombinowac. Forum klanowe to forum klanowe a nie jakies Bravo Girl gdzie zarejestrowanych jest setki ludzi
27.01.2010, 17:27
crevo
Gość

 
#3
Reorganizacja forum
Skad Ci sie akurat Bravo Girl wzielo? :-D Jesli juz to pierwszy przyklad ktory ja bym dal, to bylby onet Tongue Czego my sie tu dowiadujemy m&m's ;-P
27.01.2010, 17:29
mmmm111
Gość

 
#4
Reorganizacja forum
Czytalem ostAtnio ze te fora Bravo to najwieksza wylegarnia
27.01.2010, 17:37
pawel21
Gość

 
#5
Reorganizacja forum
Dopiero co by?y 2 dzia?y dla go?ci, m.in. jeden dotycz?cy ligi specjalnie, nikt nie pisa? to usun??em Tongue
Poza tym pojawi?y si? g?osy, ?e jest to niepotrzebne, wi?c od tego odeszli?my i nie ma ju? co wraca? raczej.
27.01.2010, 17:40
crevo
Gość

 
#6
Reorganizacja forum
Cytat:Czytalem ostAtnio ze te fora Bravo to najwieksza wylegarnia
A gdzie takie rzeczy pisza? ;-)
27.01.2010, 18:26
mmmm111
Gość

 
#7
Reorganizacja forum
W gazecie (ale nie tej co myslisz) Tongue
27.01.2010, 19:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości