Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 33
seba_83
Gość

 
Sezon 33
O dzisiejszym meczu nie b?d? si? rozpisywa?, bo podejmowa?em zespó?, który od 3 tygodni nie gra? ?adnych meczów poza ligowymi, wi?c sztuk? by?oby przegra? takie spotkanie.

Widzew ?ód? - Alcatras 6:1
14.03.2010, 21:01
mulemans
Gość

 
Sezon 33
ja tez mam za soba wczorajszy mecz z liderem i da?em dupu przegra?em

?NC Fuzja Psychokinezi? - TSSE Tarnobrzeg 0 - 2

a przedtem byl remis po 3

ale sie ciesze bo jeszcze mnie 1 ciezki mecz czeka z bulim a pozniej sredniaki do konca wiec nie widze czarno tego sezonu
15.03.2010, 13:02
johny_1984 Offline

*

Liczba postów: 2 182
Dołączył: Jul 2009

Sezon 33
Wygrana z liderem 3-2 Big Grin

?RÓDMIE?CIE WRONKI - AC Vendigo 3-2

Cel na obecny sezon, czyli utrzymanie w div5 coraz bli?ej Big Grin
15.03.2010, 13:35
mulemans
Gość

 
Sezon 33
premek patrzac na toja lige to spokojnie sie utrzymasz bez barazy wiec spij spokojnie :o :o

ps rozbudoj sobie stadion bo ci kasa ucieka chodzi mi o miejsca stojace i siedzace reszta masz w miare spoko
15.03.2010, 13:57
jahu29pl
Gość

 
Sezon 33
Najlepiej sprawdzi? stadion na przyk?adzie meczy ligowych rozgrywanych u siebie, czy wszystkie miejsca s? zajmowane z danej grupy czy nie. Je?li zajmowane s? wszystkie, trzeba porówna? z innymi dru?ynami i sprawdzi? ilu przychodzi kibiców na okre?lone miejsca i rozbudowa? z ma?ym zapasem Smile
15.03.2010, 14:28
johny_1984 Offline

*

Liczba postów: 2 182
Dołączył: Jul 2009

Sezon 33
Cytat:premek patrzac na toja lige to spokojnie sie utrzymasz bez barazy wiec spij spokojnie :o :o

Pomyli?e? mnie Mulemans z tym s?abszym ?ródmiesciem Wronki, które gra w div6 i zapewne tam pozostanie na zawsze :wink:
16.03.2010, 17:36
jahu29pl
Gość

 
Sezon 33
Przewaga w ka?dym elemencie gry i pora?ka 1:2 z Wilkowyjami... odechciewa mi si? gra?, normalnie jestem za?amany i wr?cz pogodzony ze spadkiem. Kompletnie nic mi nie idzie w tym sezonie. My?l? nad wyprzeda?? cz??ci sk?adu w przysz?ym sezonie i odm?odzeniem wyj?ciowej 11. A mo?e powinienem poczeka? a? wi?kszo?? sk?adu osi?gnie wiek emerytalny, czyli oko?o 32 lata? Wcze?niej mo?na by?o zrzuca? win? na bramkarza, zmieni?em bramkarza, obraz gry si? nie zmieni?, nadal przegrywam mecze po przewadze. I zdarza si? to o wiele cz??ciej ni? sytuacja odwrotna.
17.03.2010, 14:17
crevo
Gość

 
Sezon 33
u mnie gra wyrownana i kolejna minimalna porazka... nie wiem co o tym decyduje, bo chyba skoro naprzeciw siebie staja 2 zespoly o podobnej sile to wygrac powinno doswiadczenie, niestety ten sezon pokazuje ze tak nie jest... zaczynam reorganizacje, bo sklad mi sie starzeje i zostane w przyszlym sezonie bez graczy a grac bede w 5 lidze...

Dodane po 2 minutach:

poza tym zupelnie nie wiem jak sobie poradzic z napastnikami szarzujacymi na moja bramke, co mecz zdarza sie ze rywal ma co najmniej kilka sytuacji sam na sam biegnac z pilka co namniej parenascie metrow. Teraz jako ostatniego obronce mam goscia z 9@ na speedzie, 9@ na odbiorze. I ani dogonic nie moze, ani odebrac pilki... Poza tym strzaly z daleka, ktore nie maja praca wpasc wpadaja jak do bramki przedszkolaka (z 9@ na bramce)...
17.03.2010, 17:35
jahu29pl
Gość

 
Sezon 33
Mam podobnie, a najbardziej mnie wkurza niecelne i to bardzo podanie kolesia z 8 na podaniach o warto?ci 800k, odbicie si? pi?ki od zawodnika z 7 na panowaniu, wi?kszo?? strza?ów w niebo zawodnika z 10 na strzale, Napastnik biegnie z pi?k? na bramk? sam na sam, po czym si? zatrzymuje, albo podaje pi?k? gdzie?, a ma tylko odda? strza?. Dodam tylko, ?e ma 8 na przegl?dzie. Skoro tak wygl?da przegl?d to dzi?kuj?...
17.03.2010, 17:38
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 769
Dołączył: Aug 2008

Sezon 33
ja równie? przegra?em, 5-2 mimo równego sc i lepszego sk?adu od rywala bo zawsze klepa?em go w lidze .. mia? lepsz? taktyke, dyspozycje wi?c wygra? i wskoczy? na 2 miejsce mimo, ?e przez d?ugi czas by? na miejscu bara?owym o utrzymanie.
17.03.2010, 18:07
leniin
Gość

 
Sezon 33
wygrana 3-1
Mialem duza przewage 6 sytuacji sam na sam zmarnowanycj.Do konca drzalem o wyki 3 bramke zdoylem w 97 min
17.03.2010, 18:58
seba_83
Gość

 
Sezon 33
Dzisiaj gra?em z ostatni? dru?yn? w tabeli, wi?c oczywi?cie liczy?em na zwyci?stwo. Zacz??o si? planowo, bo od prowadzenia za spraw? ?ó?tego. Mimo przewagi mój zespó? nie potrafi? pokona? bramkarza rywali. On z kolei po dwóch kontrach wyszed? na prowadzenie. Po przerwie obraz gry nie uleg? zmianie, a napastnicy obudzili si? dopiero w ko?cówce spotkania. Po bramkarz z 74 i 85 minuty Chi?czyk skompletowa? hattrick i zdawa?oby si? - ju? po meczu. Posz?a jednak kolejna akcja gospodarzy i w 91 minucie mieli?my remis :? Na szcz??cie niezawodny zmiennik Bara po raz kolejny uratowa? 3 pkt. Wznowienie gry po bramce, przerzut na skrzyd?o do Pryli, ten w podobnym stylu zagrywa na drug? stron? boisko do Chi?czyka, który zagrywa mocno po ziemi wzd?u? boiska - a tam tylko na to czeka? mój wychowanek i uderzeniem z pierwszej pi?ki zapewnia zwyci?stwo.
Zwyci?stwo wyrwane po m?kach (sc 6:17).

PsyTrance - Widzew ?ód? 3:4
17.03.2010, 19:52
seba_83
Gość

 
Sezon 33
Zanotowa?em dzi? powtórk? z poprzedniej kolejki, z tym, ?e dzisiaj nie by?o happy endu. Od pocz?tku spotkanie toczy?o si? pod moje dyktando. Po ?adnych i sk?adnych akcjach napastnicy raz za razem dochodzili do sytuacji strzeleckich. Bardzo dobrze zagra?a pomoc, która odbiera?a i podawa?a (celniej i dok?adniej ni? zazwyczaj). Co z tego, skoro ofensywna trójka razi?a nieskuteczno?ci?, a bramkarz chyba jeszcze spa?, bo wpuszcza? prawie wszystko jak leci. Remis uratowa?em w ko?cówce.
Statystyki: podania celne 70:54%, strza?y 21:11 (sc 9:6).
Nie wiem, dlaczego ostatnimi czasy napastnicy maj? takie problemy z celno?ci?.

Widzew ?ód? - Pittsburgh Tychy FC 4:4
21.03.2010, 12:30
mulemans
Gość

 
Sezon 33
Mrocezenko SSA - ?NC Fuzja Psychokinezi? 2-6

Buli rozwa?kowany Big Grin Big Grin Big Grin w srode mecz z silnym przeciwnikiem jesli wygram to baraze pewne :lol: 8)
21.03.2010, 13:14
michelinho91
Gość

 
Sezon 33
Dzisiaj gra?em z liderem. Do 56 minuty wygrywa?em 2:0 po ?adnej grze. Niestety potem co? si? zesra?o i od 71 minuty zacz?? si? koszmar, a trwa? do 85 minuty. W tym czasie straci?em cztery bramki :?

WRK Wola Rakowa - FC BLUE 2:4
21.03.2010, 13:35


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości