Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastic Clan Cup II
seba_83
Gość

 
#46
Drastic Clan Cup II
Nie ukrywam, ?e w tym mini-pucharze chcia?bym co? osi?gn?? i tak naprawd? najwa?niejsze b?d? dla mnie pierwsze mecze fazy grupowej. Ostatnio dru?yna jest w lekkim do?ku, wi?c start b?dzie bardzo wa?ny. A potem, miejmy nadziej?, pójdzie ju? jak z górki Wink

Typy grup s? podobne do Waszych:

Grupa 1
1. Rks Milan
2. Widzew ?ód?

Grupa 2 (sprawa awansu b?dzie pewnie otwarta do ostatniej kolejki)
1. Faworyci Tego Meczu
2. WRK Wola Rakowa


Grupa 3
1. Tolkowiec SSA
2. ?ródmiescie Wronki

Grupa 4
1. RKS Che?mianka Che?m
2. ? Bianca Stella ?
28.12.2009, 21:48
leniin
Gość

 
#47
Drastic Clan Cup II
ale trafilem.... ale tanio nie oddam pkt...[/quote]
28.12.2009, 22:26
KrisPL
Gość

 
#48
Drastic Clan Cup II
Widze Panowie ze wogole nikt nie wspomnia? o mojej druzynie, uwazam ze teoretycznie najslabsza gr 3 jest najbardziej wyrownana, mam nadzieje ze ugram pkt i pokaze ze nie jestem tylko sparingowcem w klanie, nie ukrywam ze chcia?bym regularnie grac w LK, czas do boju, Powodzenia Wink
28.12.2009, 23:42
srodmiescie
Gość

 
#49
Drastic Clan Cup II
Dzi?ki Panowie za g?osy które widz? mnie dalej ni? w grupie ale ostatnio mi nie idzie wi?c powalcz? ale chyba bez fajerwerków Smile
29.12.2009, 11:44
pawel21
Gość

 
#50
Drastic Clan Cup II
Pierwsze mecze jednak dopiero w czwartek, a na przystawk? idzie u mnie Micha? Tongue
29.12.2009, 12:14
crevo
Gość

 
#51
Drastic Clan Cup II
smiesznie wyglada to JDC Wow co do kartek, to po 3 jest pauza.
29.12.2009, 13:15
leniin
Gość

 
#52
Drastic Clan Cup II
RKS Che?mianka Che?m - Kolin 3 - 2

Sytuacje bramkowe 9 - 10
Posiadanie pi?ki 48% -52%

29 min gol dla wepy
45 min wyrównuj?
60 wychodze na prowadzenie i...
dalej .... koszmar
63min czerwona kartka dla mojego najlepszego obroncy i karny
64 min gol dla wepy (strzela karnego) remis gram w "10"
78 wepa strzela 3 i zwycieska bramke

Przez caly mecz nawet w "10" mialem przewage i przegralem.

Stracilem nadzieje i wiar? w awans (oby tylko dzis) wiem wiem sa jeszcze dwa mecze ale czarno to widze bez obroncy. Jestem do tego zly
01.01.2010, 04:22
wepa
Gość

 
#53
Drastic Clan Cup II
HEhehe leniin pokaza?e? si? w tym meczu z bardzo dobrej stronyTongue Czekam na rewan? Smile
Nie ma co sie ?ama?, bo to dopiero pierwszy mecz Wink
01.01.2010, 15:02
leniin
Gość

 
#54
Drastic Clan Cup II
och?on??em ...

Masz lepsza "11" ode mnie mialem troszke pecha ale przed meczem nie liczylem na pkt wiec moze dlatego nie zdobylem Smile

W nastepnym meczu juz sielepiej przygotujesz Wink
01.01.2010, 16:41
michelinho91
Gość

 
#55
Drastic Clan Cup II
Leniin s? jeszcze rewan?e Wink

mój mecz z Paw?em zako?czy? si? do?? niespodziewanie moim wysokim zwyci?stwem 6:3 Smile
01.01.2010, 17:07
pawel21
Gość

 
#56
Drastic Clan Cup II
Czy ja wiem czy zwyci?stwo trzema bramkami w MZ jest takie wysokie Tongue ?e bramek ogólnie sporo to fakt, ale w SC by?o 9-9, tylko znowu dobi? mnie mój wychowanek graj?cy w dru?ynie zza miedzy cholera no Tongue
01.01.2010, 18:41
michelinho91
Gość

 
#57
Drastic Clan Cup II
dobrze wyszkoli?e? swojego napastnika Wink no ale teraz strzela dla mnie Big Grin
01.01.2010, 19:20
seba_83
Gość

 
#58
Drastic Clan Cup II
Grupa 1
WiTeK TeAm - CeliCa Bialystok Team 2 - 2
Rks Milan - Widzew ?ód? 2 - 4

Pierwsza i najpowa?niejsza przeszkoda pokonana. Nawet czerwona kartka z 8minuty spotkania nie za?ama?a moich graczy, którzy wol? walki i determinacj? nadrabiali braki w sk?adzie.
W drugim spotkaniu wyprzedany cezary podzieli? si? punktami z ... wyprzedanym syfysem. Wg statystyk bli?ej zwyci?stwa by? ten pierwszy, który jednak pomimo przewagi bramki strzela? dopiero w ostatnich 10 minutach.

Nie mog? si? doczeka? spotkania z mulemansem, który mo?e tu sporo namiesza?. Nie zdziwi? si? nawet, je?li awansuje kosztem kamiloka Tongue
02.01.2010, 00:31
michelinho91
Gość

 
#59
Drastic Clan Cup II
Grupa 2
Faworyci Tego Meczu - FC Miszcze ?wiata 3:4
LZS Start Bogdanowice - WRK Wola Rakowa 0:4

u mnie spokojnie, ale w pierwszym meczu by?o cholernie ciekawie Big Grin dla mnie najlepszy by?by remis i nie wiem co my?le? o tym wyniku... Wink Na razie prowadz?, ale Pawe? i Crevo b?d? walczyli do ko?ca :twisted:
05.01.2010, 22:28
pawel21
Gość

 
#60
Drastic Clan Cup II
Haha Big Grin 2 Gra?em bez dwóch podstawowych zawodników, do tego zapomnia?em zmieni? ich przed meczem i jako? tak wysz?o, ?e jaki? rezerwowy napastnik gra? w ?rodku pomocy, a jaki? pomocnik w ataku i obaj na nowych pozycjach wypadli ca?kiem przyzwoicie Tongue

Mia?em przewag? w tym meczu, ale do ko?ca dr?a?em o wynik, bo takie prowadzenie jedn? bramk? szybko mog?o si? sko?czy?... Na szcz??cie uda?o si? dowie?? 3 punkty do ko?ca i teraz ?a?uj?, ?e gramy rewan?e Tongue

Cytat:w pierwszym meczu by?o cholernie ciekawie Big Grin dla mnie najlepszy by?by remis i nie wiem co my?le? o tym wyniku...
Dr?yj o pozycj?, bo pojutrze spadniesz z pierwszego miejsca... Tongue
05.01.2010, 23:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości