Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B??d na stronie MZ
johny_1984 Offline

*

Liczba postów: 2 182
Dołączył: Jul 2009

#1
B??d na stronie MZ
Mam ma?y problem. Po zalogowaniu na stronie MZ nie pojawiaj? mi si? nast?puj?ce elementy podstron:

- moja przegl?darka nie wy?wietla ?adnych zawodników na podstronie transfery ( ca?? stron? za?aduje, tylko tam gdzie powinni wy?wietla? si? zawodnicy z LT nie ma nic, jest tylko malutki pasek ?adowania w tym miejscu, tak jakby co? si? ca?y czas ?adowa?o )

- nie mog? równie? zatrudni? ?adnego trenera oraz przejrze? tych, których ju? mam zatrudnionych poniewa? w tych miejscach jest widoczny wy??cznie malutki pasek "loading"

- po naci?ni?ciu na danego zawodnika równie? jest taka sytuacji, nie pokazuj? si? ?adne szczegó?y pi?karza, ale poza tym ca?a strona si? ?aduje


Mia? kto? mo?e taki problem? W mozilli i explorerze jest to samo.
30.11.2009, 19:52
michelinho91
Gość

 
#2
B??d na stronie MZ
nei znam si? ale to pewnie co? z ciasteczkami albo z java... crevo co? powinien wiedzie?
30.11.2009, 20:16
crevo
Gość

 
#3
B??d na stronie MZ
a dlaczego ja? crew powinno wiedziec Big Grin

a ta kserio to dosc trudno powiedziec czemu tak Ci sie dzieje, moze masz wolne lacze? generalnie w tych elementach ktore wymieniles MZ nie korzysta ani z Javy ani z Flasha (oprocz wygladu pilkarzy), ale za to we wszystkich trzech dynamicznie (Ajaxowo) pobiera elementy o ktorych mowisz. Moze to byc tez problem z brakiem obslugi JavaScriptu, choc watpie, bo nie dzialaloby Ci pol strony (jak wyaczylem u siebie, to nawet w menu nie da rady kliknac). Ewentualnie mozesz przeczyscic cache itp ale jesli problem jest ze wszystkimi przegladarkami to watpliwa sprawa.

Powiedz jeszcze czy ten problem wystepuje czesto (ciagle?) i jaki masz net
30.11.2009, 20:48
johny_1984 Offline

*

Liczba postów: 2 182
Dołączył: Jul 2009

#4
B??d na stronie MZ
Ten problem mam od 3 dni. Internet mam 1 Mb/s z lokalnej kablówki. Ostatnio zainstalowa?em Kaspersky Internet Security i co chwila wyskakuj? jakie? problemy z otwieraniem stron, w szczególno?ci tam gdzie trzeba si? logowa?. Mo?e to wina tego kasperskiego, ju? sam nie wiem.
30.11.2009, 22:05
crevo
Gość

 
#5
B??d na stronie MZ
nie jest to wykluczone. Dodaj strone MZ do zaufanych i zobacz co wtedy bedzie
30.11.2009, 23:11


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości