Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
emerytury
d_artyr_xxx
Gość

 
#1
emerytury
Mam pytanie jak to jest moj obronca odchodzi na emeryture dnia 88 tego sezonu

jest 84 dzien Tongue a nasz mecz planowany jest akurat na piatek i to jest 88 dzien . I tu moje pytanie czy bedzie on gral w tym meczu czy tez nie ?? moze ktos wie ??
12.10.2009, 15:49
crevo
Gość

 
#2
emerytury
prawdopodobnie zagra rano, odchodza cos kolo 17, czyli tuz przed meczami (mecze sa grane 2h przed tym gdy my je widzimy).
12.10.2009, 16:27
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#3
emerytury
co do emerytur, bo nie chce mi sie szuka? innego tematu, odchodzi mi 3 graczy wi?c raczej nie bede ich mia? kim zast?pi?. Je?li tylko uda mi si? ugra? sporo punktów w lidze to pogram do konca sezonu i powalcze o awans, a je?li bedzie odwrotnie to przed po?ow? sezonu zrobie wyprzeda? ?eby nie os?abia? mo?liwo?ci rotacyjnych
19.01.2010, 22:32
crevo
Gość

 
#4
emerytury
oki. ja w tym sezonie mam wszystkich ponizej 30, tak wiec spie spokojnie tym razem.
19.01.2010, 23:41
bartur
Gość

 
#5
emerytury
Ja strace jednego zawodnika.Nowy nabytek.Ponad 700 tys w blotoSmile
20.01.2010, 01:20
seba_83
Gość

 
#6
emerytury
A ja na szcz??cie nie strac? jeszcze zakupionego niedawno polskiego napastnika Smile
Wyt?umaczcie mi jeszcze jedno. Je?li gracz zamierza przej?? na emerytur? w przysz?ym sezonie, nie mo?e zosta? wystawiony na list? w obecnym, zgadza si?? Je?li tak, to czy klikaj?c na ikonce zawodnika "sprzedaj" b?dzie on ju? zablokowany na etapie wpisywania kwoty i liczby dni, czy dopiero po wci?ni?ciu "wystaw na list?"?
Nie wiem, czy jasno t?umacz?, ale mo?e kto? si? domy?li Wink Chodzi mi tylko o odpowied? na pytanie, czy istnieje mo?liwo?? sprawdzenia sprzeda?y gracza bez jego wystawiania na list?.
20.01.2010, 10:34
crevo
Gość

 
#7
emerytury
dopiero po kliknieciu "wystaw". Niestety opcja ta jest dosc kontrowersyjna, nie wiem jak teraz to dziala, ale pamietam, ze zaraz po jej wprowadzeniu tybur sprzedal jakiegos gracza, ktory pare dni pozniej oglosil emeryture, choc teoretycznie nie powinno sie dac. Nie tylko on zreszta, ale to przyklad ktory pamietam.
20.01.2010, 11:55
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#8
emerytury
dok?adnie, ja bym nie ufa? w takie wynalazki, chocia? chcia?em sprawdzi? ca?y zespó? w ten sposób Big Grin i bym zosta? z 8 graczami.
Teraz wszystko zale?y od postawy zawodników w tym sezonie, je?li b?dzie szansa na awans to powalcze do ko?ca, je?li b?dzie katastrofa to zrobie wietrzenie szatni i wielkie zbieranie funduszy..
Je?li sezon mnie nie za?amie to na pewno kupie kilku juniorów na trening ?eby mie? pretekst do logowania si? Big Grin
20.01.2010, 12:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości