Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 31
jahu29pl
Gość

 
#31
Sezon 31
Spróbowa? zawsze warto, gdyby?my nie próbowali, to kilka bardzo ciekawych osób by do nas nie przysz?o. A uwa?am, ?e kilka zasile? tego sezonu bardzo pozytywnie wp?yn??o i wp?ynie nadal na nasz klan. Nie przekre?lajmy nikogo na starcie nie daj?c mu szansy i nie wiedz?c o nim nic.

A co do warto?ci... Ciesz? si?, ?e one nie graj?, bo nie mia?bym po co gra? i pewnie g?adko spad?bym do 5 ligi, bo w div 3 jestem na 210 miejscu pod wzgl?dem warto?ci sk?adu. Pociech? jest to, ?e w ci?gu najbli?szych kilku sezonów mam zagro?onych emeryturami zaledwie 2 zawodników, których planuj? zatrzyma? do ko?ca kariery. A reszta ci?gle b?dzie si? rozwija? i zwi?ksza? swoj? warto??. Dlatego przysz?o?? o wiele lepiej maluje si? od tera?niejszo?ci. Zobaczymy jak warto?ci moich graczy prze?o?? si? na pojedynki na trzecioligowym froncie z takimi gwiazdami jak Simpek . Jest o co walczy?, bo spada? jako? mi si? nie chce, a wola?bym zada? k?am wszystkim i awansowa? do 2 ligi. Powrót mile widziany, bo ten spadek to chwilowy efekt zmiany pokole?. U mnie to wysz?o bardziej bezbole?nie ni? w przypadku potentatów z Ekstraklasy.
20.07.2009, 21:07
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 767
Dołączył: Aug 2008

#32
Sezon 31
ee tam gwiazdami, no nie przesadzajmy Smile sk?ad jak sk?ad, zawsze mo?na by co? poprawi?. Patrz?c na t? lige trudno jest wyrokowac co si? wydarzy, mo?e by? spadek, mo?e by? awans. Stawka bardzo si? wyrówna?a ale to chyba dobrze, bo wp?ynie pozytywnie na aktywno?? / nastawienie. No i przy okazji mo?emy z Jahu testowa? taktyki na wspólnych rywalach albo zgapia? nawzajem Smile
20.07.2009, 22:53
wepa
Gość

 
#33
Sezon 31
Pod wzgl?dem warto?ci mam 98 sk?ad w Polsce i 1 w div 4!!! Haha, ale dzisiaj mój rywal z ligi, który wyda? ponad 20 baniek wzmocni? 11stk? i ma warto?? 9,2mln. Mo?e do niego te? warto napisa??? Nazwa: AS Arkuszowo United (381689), ja sie tym nie zajm?, ale wida?, ?e kole? ma ?eb na karku i kilka mniej/wi?cej znacz?cych sukcesów. Zobazcie go i zapytajcie, by?by niez?ym wzmocnieniem, kto wie, mo?e nawet pierwszego sk?adu??
Ale lige to mam zajebi?cie mocn? teraz...znowu b?dzie ci??ko o bezpo?redni awans...tym bardziej, ?e mam dost? w?sk? kadr?;/
22.07.2009, 00:47
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 767
Dołączył: Aug 2008

#34
Sezon 31
pisa?em do niego. Gra w tym sezonie w draco, w kolejnym pomy?li o przyj?ciu do nas.
22.07.2009, 11:45
dwapak
Gość

 
#35
Sezon 31
pierwsza wygrana 1-4, oby tak do ko?ca
oczywi?cie ju? w pierwszym meczu zarobi?em dwie ?ó?te, kurde b?dzie z tym problem ;/
22.07.2009, 11:57
pawel21
Gość

 
#36
Sezon 31
10-0 do przodu Tongue po tych przetasowaniach trafi?o mi si? wi?cej nieaktywnych ni? aktywnych dru?yn Tongue
teraz w ni?szych ligach wyczynem b?dzie spa?? z której? Tongue
22.07.2009, 12:54
michelinho91
Gość

 
#37
Sezon 31
Roszyce United - WRK Wola Rakowa 2-3

Pierwszy mecz na wyje?dzie z o wiele lepsz? dru?yn? ale jak si? okaza?o jedynie na papierze Smile mimo i? WRK pierwsze straci?o bramk? to szybko si? otrz?sn??o i po 59 minutach prowadzi?o ju? 3-1. Roszyce zdo?a?o strzeli? bramk? na 2-3, ale nawet czerwona kartka dla obro?cy WRK nie pomog?a im nawet zremisowa? tego meczu.

Strza?y [celne]: 10[8] - 15[9]
Posiadanie pi?ki: 44% - 56%
Ilo?? poda? [% celnych]: 75[55] - 99[66]
22.07.2009, 16:05
mmmm111
Gość

 
#38
Sezon 31
8-0 z 10 ligowcem
22.07.2009, 16:23
crevo
Gość

 
#39
Sezon 31
3:0 z mocnym zespolem. Fajno

mati, z jakim 10ligowcem? Wink
22.07.2009, 16:57
mmmm111
Gość

 
#40
Sezon 31
No taki pozom ten koles prezentuje. A ja jeszcze nie mialem kilku zawodnikow ale juz powoli sklad sie uklada
22.07.2009, 16:59
crevo
Gość

 
#41
Sezon 31
no ja rozumiem ;-) ale nie tylko ty tak masz, gzp ktory awansowal z Twojej ligi wygral dzis 15-1 (5 liga)... u mnie w lidze 3x wyniki prawie dwucyfrowe. Teraz trzeba szybko awansowac, zeby nie kisic sie w tej slabej lidze... czuje sie jakbym wrocil do div7, gdzie liczyly sie 4 zespoly...
22.07.2009, 17:24
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 767
Dołączył: Aug 2008

#42
Sezon 31
wygrana 6-2, rywal strasznie mocno cisn??, ale jako? wybroni?em si? z tarapatów i kontrami go wyko?czy?em. Zadecydowa?a skuteczno??, taktyka troche zawiod?a ale nie by?o specjalnej tragedii.
btw. Jahu dosta? 5-0 od mojego niedawnego rywala w tm (3-5, 2-2). Najsilniejszy warto?ciowo rywal takze dosta? po dupie wi?c rywalizacja na pewno b?dzie ciekawa. Tylko 1 rywal wyprzeda? si? niedawno, znaj?c moje szcz??cie to wróci do gry na mecz ze mn? Big Grin
22.07.2009, 19:11
jahu29pl
Gość

 
#43
Sezon 31
Simpek wygra? 5:2 i pewnie co? napisze o swoim meczu.

Ja natomiast przegra?em 0:5 i nie wiem co napisa?. Tragiczna gra mojego zespo?u, a jeszcze gorsza taktyka. Mia?em 61% poda? niecelnych. Niech to o czym? ?wiadczy. Kolejna rzecz. Za bardzo zagra?em z ty?u i za bardzo ?rodkiem. Efekt taki, ?e pierwszy strza? na bramk? przeciwnika odda?em w 60 minucie. Drugiego doliczy?em si? w 90 i tym razem niecelny by?. Nie wiem jak to si? sta?o, ale sim naliczy? mi tych strza?ów... uwaga... 3. Tak tragicznego meczu nie pami?tam. Nie potrafi? sobie poradzi? na razie z nowym symulatorem. B?d? szuka? jakiego? rozwi?zania, ale na pewno nie b?d? gra? przez ?rodek, bo wygl?da to tragicznie. Moi nie radz? sobie zupe?nie. Ostatnio w jednym meczu zaobserwowa?em jedn? ciekaw? sytuacj?. Podawa? jeden zawodnik do drugiego, po ziemi. Ten co podawa? ma na podaniach 9 pi?ek. Ten, do którego by?o podanie mia? 9 pi?ek na panowaniu nad pi?k?. Efekt? Niecelne podanie, którego nie opanowuje drugi zawodnik i biegnie daleko za pi?k?, której oczywi?cie nie odzyskuje.

Pocz?tek ligi straszny, mam nadziej?, ?e gorzej ju? by? nie mo?e. Szukam jakiego? rozs?dnego rozwi?zania. Nasuwa mi si? jedno spostrze?enie jeszcze, czas odej?? od ustawiania zawodników na styk. Mo?e czas zacz?? stosowa? rozwi?zania którymi pos?uguj? si? w realnej pi?ce?

Dodane po 1 minutach:

Za d?ugo pisa?em i mnie uprzedzi?e?... Smile
22.07.2009, 19:19
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 767
Dołączył: Aug 2008

#44
Sezon 31
Jahu rywal jest silny, da? mi popali? w tm, ale na pewno do ogrania. Te? mia?em straszn? ilo?? niecelnych poda? od razu po wprowadzeniu simu, teraz wysz?o to ju? na plus i wynik od razu lepszy ale gra ca?kiem inna ni? sobie to zaplanowa?em. Nie potrafi?em przej?? kontroli w ?rodku boiska, a biegaj? tam przecie? gracze strasznie nabici pi?kami. Teraz czas testowa? gr? krótkimi podaniami w stylu 3 2 2 3, "5 obronców" 1 pomocnik na ?rodku 1 obok niego i atak w trójk?t. W takim ustawieniu gracze powinni mie? wiecej swobody, bo tego brakuje w zacie?nianiu ?rodka boiska w ciasnym rombie.
Inna uwaga, nie ustawiajcie obro?ców na styk bo wtedy jest murowane oskrzydlenie i albo faul albo sam na sam od rywala.
22.07.2009, 19:36
seba_83
Gość

 
#45
Sezon 31
Ja w swoim debiucie w 4 lidze wygra?em, szcz??liwie bo szcz??liwie, ale wygra?em Smile Mia?em przewag? w ca?ym spotkaniu, odda?em wi?cej strza?ów ale zwyci?sk? bramk? na 3:2 strzeli?em dopiero w ostatniej minucie. Taktyka nie do ko?ca si? sprawdzi?a, ale nie by?o tragedii. B?d? musia? jeszcze ustawi? inaczej chi?czyka w ataku, bo dzisiaj wyra?nie mu nie sz?o. Bramki zdobyli: jego partner z ataku, 20-latek; oraz ofensywny pomocnik Zyskowski (2).

Concordia Przyborów S.A. - Widzew ?ód? 2:3
22.07.2009, 20:25


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości