Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 31
pawel21
Gość

 
Sezon 31
no ja w?a?nie jaki? czas temu wrzuci?em par? nowych, a'la gg Smile a teraz zosta?o to tak okrutnie wykorzystane na mnie : (
26.08.2009, 19:57
seba_83
Gość

 
Sezon 31
Raczej ?atwe wyjazdowe zwyci?stwo, chocia? tylko 3:2. Od pocz?tku kontrolowa?em gr? i do pe?ni szcz??cia zabrak?o lepszej skuteczno?ci. Bramk? na 2:3 straci?em w ostatniej minucie, wi?c strachu nie by?o Wink

?TEK? Ogóry Zdzis?awa - Widzew ?ód? 2:3
26.08.2009, 20:34
bialykamien
Gość

 
Sezon 31
A Gornik przegral wazny mecz 5:3 z najwiekszym konkurentem do mistrzostwa.Jesli rewanz w niedziele zakonczy sie tym samym wynikiem to puchar za 1 miejsce ucieknie mi na 99% Sad
26.08.2009, 22:56
mysza8
Gość

 
Sezon 31
no i mi sie udalo wygra? hahaBig Grin :cyclopsani:
28.08.2009, 15:20
jahu29pl
Gość

 
Sezon 31
kolejne ?atwe zwyci?stwo Simpka i tym sposobem wywindowa? si? na 2 pozycj? w lidze. U mnie niestety nie by?o tak kolorowo i pomimo przewagi pod ka?dym wzgl?dem zaledwie zremisowa?em. Po raz kolejny ko?czy?em mecz w 10. Czerwon? kartk? w 37 minucie otrzyma? mój ?rodkowy obro?ca. Na efekty nie trzeba by?o d?ugo czeka?. Ca?kowicie to zburzy?o mój system gry i znów gra?em bez napastnika. bardzo ci??ko si? tak gra i przeciwnik wdusi? jedn? bram?, a ja ju? niestety nie odpowiedzia?em ?adnym trafieniem. Bilans z dru?yn? z czo?ówki mam 4:1 w punktach. Nie jest najgorzej. Pomimo tego remisu pora?ka lidera pozwoli?a mi na awans na 1 miejsce w lidze. I dla mnie ju? teraz liga mog?aby si? sko?czy? Smile Teraz mecz z wiceliderem da na pewno wiele odpowiedzi co dalej. Zatem czekam na to spotkanie.
30.08.2009, 12:37
bialykamien
Gość

 
Sezon 31
Gornik Walbrzych przegral 5:4 po bardzo wyrownanym meczu z liderem i tym samym zaprzepascil szanse na mistrzostwo Sad
30.08.2009, 13:38
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 769
Dołączył: Aug 2008

Sezon 31
trace 4 pkt do czo?ówki, bo teraz oni dostan? walkowery z wyprzedanym.
Czeka mnie mecz prawdy z Jahu, mam nadzieje, ?e rozgrywaj?cy nie z?apie czerwieni tym razemWink
30.08.2009, 13:58
jahu29pl
Gość

 
Sezon 31
mam nadziej?, ?e i u mnie ob?dzie si? bez wylotów z boiska Smile
30.08.2009, 20:51
seba_83
Gość

 
Sezon 31
Rewan? z ogórkami zdzis?awa nie by? ju? takim spacerkiem jak pierwsze spotkanie. Sporo akcji z jednej jaki i z drugiej strony, których wi?ksza cz??? ko?czy?a si? strza?em na bramk?. W g?ównych rolach tym razem wyst?pili napastnicy, bo wynik 5:3 nie pada cz?sto, a hattrick-a zaliczy? mój chi?czyk, który od pewnego czasu prowadzie w tabeli strzelców. Mo?e zdob?d? pierwsz? koron? Smile

Widzew ?ód? - ?TEK? Ogóry Zdzis?awa 5:3
31.08.2009, 08:57
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 769
Dołączył: Aug 2008

Sezon 31
hmm i pierwszy raz nie wiem jak zabra? si? za relacje z meczu z Jahu... tak jak wszyscy tr?bili, by?o to spotkanie na szczycie, 2 równych zespo?ów g?ównego klanu. Jak si? sko?czy?o ? trudno to opisa? s?owami, lepiej ?eby ka?dy w swoim zakresie "sprawdzi?" nasze relacje. Wynik ? 7-5 dla Heide FC.
Z mojej perspektywy, cieszy wygrana, oczywi?cie spodziewa?em si? troche innego wyniku Wink
Po drugie, sim oszala?. Nie po to mamy obro?ców z 10 odbioru i motoryk? na 17 ka?dy (+10@gk) ?eby bramki wpada?y tak ?atwo. Odnosi si? to tak?e do zespo?u rywala. Przy 12 strza?ach 7 moich goli, a u Jahu przy 7 - 5 bramek. Pozazdro?ci? skuteczno?ci naszych graczy, szkoda, ?e w innych rozgrywkach tak nie graj?.
Z plusów, cieszy ?wietna gra rozgrywaj?cego Ciska, jednak jego brak (wy kartkowanie, kontuzja) os?abia bardzo znacznie mój zespól. Kolejny du?y plus dla ?ó?tego napastnika, 4 gole, a wczoraj w testach taktyk z varixem mia? 0% skuteczno?ci ...
Mecz na szczycie, na ?wietnym poziomie, trzymaj?cy w napi?ciu do samego ko?ca. Jahu gratuluje wygrania w pierwszym meczu co na pewno by?o zas?u?one oraz ?wietnej walki w tym spotkaniu. Teraz musimy tylko awansowa? .
02.09.2009, 12:17
jahu29pl
Gość

 
Sezon 31
No i ja Ci ?ycz? awansu.

Mecz kolejki, nie ma co ukrywa?. Dwie dru?yny z czo?a tabeli stoczy?y bój, który zako?czy? si? moj? przegran?. Bramek troszk? si? posypa?o. Oddali?my po 13 strza?ów. Celniej strzelali napastnicy Simpka, bo na 13 prób 12 posz?o w ?wiat?o bramki. Moi niestety tradycyjnie. Du?y rozrzut. Na 13 prób tylko 7 w ?wiat?o bramki. Dziwi mnie postawa moich obro?ców. Gdy napastnik Simpka wychodzi?, to ?aden nie potrafi? mu odebra? pi?ki, a co gorsze nie mogli go dogoni?, pomimo, ?e biegli bez pi?ki i maj? 9 na szybko?ci i 8 na kondycji. Co? jest nie tak. Ka?de wyj?cie napastnika Simpka sam na sam z bramkarzem ko?czy?o si? bramk?. Zastosowali?my ró?ne taktyki, Simpek ?rodkiem, ja skrzyd?ami. Troszk? zmyli?a mnie ta wczorajsza wieczorna taktyka, my?la?em, ?e tak zagrasz i pod to ustawienie dobra?em swoj? taktyk?. Nawet przeciw dzisiejszej twojej nie by?o to z?e, jednak to nie to. Mog?em lepiej zagra? tak jak ostatnio Smile Mój ?rodkowy napastnik kompletnie niewykorzystany. Lewy pomocnik nie gra nic, jednak 5 panowania jak na pomocnika to stanowczo za ma?o, na szcz??cie trenuje dalej. W pierwszej po?owie liczy?em na zwyci?stwo, bo moi grali dobre zawody i ?adnie pi?k? rozprowadzali. Niestety druga po?owa stanowczo s?absza. W ogóle w pierwszej po?owie Simpek mia? niesamowit? skuteczno??. Prawie co strza? to bramka. Moi wielu sytuacji nie wykorzystali, lub zwyczajnie nie doprowadzili do tych sytuacji. Jeszcze jedna sprawa. Niepotrzebnie zamieni?em pomocników, da?em jednego defensywnego a dwóch ?rodkowych, mia?o by? odwrotnie, ale to skutek tego ?e dopasowywa?em taktyk? do innego ustawienia Simpka.

Podsumowuj?c, je?li kto? chce zobaczy? ciekawy mecz na wysokim poziomie to warto obejrze? go w ca?o?ci najlepiej na 3D. A i mo?na wyci?gn?? kilka taktycznych wniosków.

Uda?a Ci si? niespodzianka Simpek, ale nie takiej si? spodziewa?em Smile Graty i powodzenia.
02.09.2009, 13:09
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 769
Dołączył: Aug 2008

Sezon 31
specjalnie testowa?em 2 inne taktyki z varixem, szczerze zastanawia?em si? nad zagraniem t? wieczorn?, ale gdzie wtedy by?aby obiecana niespodzianka ? ?onglowa?em polami taktyk ?eby jak najbardziej utrudni? Ci zadanie, chyba wysz?o nie?le Wink
co do skuteczno?ci, Twój prawy napastnik strzela? niesamowicie z ostrych k?tów, troche to dziwne, ale widocznie tak mia?o by?. Z kolei moi ?adnie próbowali strzela? z dystansu i tak wpad?y 2 bramki. W?a?nie tak mia?a wygl?da? gra, wiem, ?e masz dobr? motoryke obrony wi?c chcia?em j? odci??y? jak najwi?ksz? ilo?ci? ofensywnych pomocników (Cisek, Cholewa, Olszewski jako rozgrywaj?cy).
I jeszcze jedno, dziwisz si? dlaczego Twoi obroncy nie potrafili dogoni? mojego napastnika ? 10 szybko?? i 9 kondycja do czego? zobowi?zuje Wink by?o wida? ró?nic? mi?dzy ?ó?tym, a rumunem, z którym Twoi obroncy nawet sobie radzili.
I tak zaskoczy?e? mnie skrzyd?em, Okraszewski mia? za du?o luzu i to si? na mnie zem?ci?o w postaci 3 jego bramek.
02.09.2009, 13:42
mysza8
Gość

 
Sezon 31
forma sie stabilizuje, powoli zaczynam odrabia? straty, ale czy zd????
02.09.2009, 16:28
wepa
Gość

 
Sezon 31
Ten sim jest POJEBANY Big Grin
W niedziele przegra?em z jakim? ?redniakiem 2-7 :!: :!: A dzisiaj g?adko ogrywam lidera, najbardziej warto?ciow? dru?yn? w div4 4-2 hahaha. A tak w ogóle to ligi nie uznaj? jako priorytet, ja tam moge gra? dalej w tej div4, wi?cej emocji jest w pucharach i LT....
02.09.2009, 21:28
seba_83
Gość

 
Sezon 31
Zas?u?ona pora?ka, a raczej pogrom 2:6 z liderem, który tym samym prawie zapewni? sobie awans z 1 miejsca. Ju? po 30 minutach by?o po meczu. Wystarczy?o kilka akcji bym przegrywa? 0:4 ... W ogóle nie da?o si? patrze? na to, co wyprawiali moi gracze. ?enada i kompromitacja.
Nie wiem co si? dzieje, ale w przeci?gu ostatnich 3-4 dni nie wygra?em chyba meczu. Pora na zmian? taktyki, bo tak kiepsko jeszcze nigdy mi nie sz?o.

Widzew ?ód? - Marymont Warszawa 2:6
03.09.2009, 08:51


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości