Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
crevo
Gość

 
#1
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
No coz, postanowilem stworzyc taki temat. Jak wiadomo MZ jest daleki od doskonalosci, czesto zdarzaja sie sytuacje smieszne, kuriozalne, wkurzajace itp. Szkoda byloby je pogubic ;-) Dlatego pomyslalem ze mozemy je opisywac tutaj, zeby sie posmiac, odreagowac a kiedys powspominac jak to drzewiej bywalo ;-P

U mnie wczoraj po raz pierwszy zdarzylo mi sie, aby grajek bloknal sie na 3@. Coz, "zdarza sie" pomyslalem, tym bardziej ze gostek wiekowy (30 lat), moze nie mam trenera odpowiedniego, ale z braku laku zostawiem go na kolejny dzien (bo w sumie na innych skillach poblokowany i nie ma co trenowac to lepiej zeby nie trenowal niz tracil). Dzis wchodze i malo tego ze jednak trenuje te umiejetnosc, ale dostal pileczke! Moze po prostu trener ktory mial mu pomoc trenowac podania nie mowil dobrze po chinsku i dopiero dzis tlumacza sobie zalatwil, bo o Chinczyku wlasnie mowa Wink
12.06.2009, 14:29
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#2
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
jedn? z dziwniejszych rzeczy w mzcie by?o dostanie 2 pi?ek pod rz?d (panowanie nad pi?k?) by?y junior / zawodnik / napastnik bia?akowski w tamtym momencie mia? 6 szybko?ci 7 kondycji 9 strza?u i 5 panowania, w czwartek mia? juz 6 panowania, a w pi?tek 7 panowania Smile Kumulacja jak w du?ym lotku.
12.06.2009, 14:58
michelinho91
Gość

 
#3
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
u mnie kole? trenowa? panowanie a dosta? pi?eczke na podaniach Big Grin 2
12.06.2009, 15:32
d_artyr_xxx
Gość

 
#4
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
No ja mia?em sytuacje taka ze m?ody grajek :afro: 22 lata i sie zblokowa? na 3 pi?ce na panowaniu ma?o tego zeby by?o ?mieszniej to zaczo? tracic pileczki na bramkarstwie gdzie mial ich az i tu niespodzianka 0 !!! :mrgreen: poprostu kosmos Big Grin
13.06.2009, 09:16
pawel21
Gość

 
#5
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
Kupi?em sobie ostatnio napastnika 7 szybko??, 8 kondycja, 8 strza?, 7 panowanie. Pierwszego dnia kiedy do mnie przyszed? ustawi?em go na szybko??. Nast?pnego ranka sprawdzam - trenuje to Smile Mówi? sobie bosko, b?dzie gwiazda. Przestawi?em na panowanie i tego ju? nie chcia? trenowa?, wi?c z powrotem na szybko??, niech dostanie kulk?. I ku mojemu zdziwieniu kolejnego dnia nie chcia? ju? trenowa? szybko?ci Confusedhock: My?l? sobie, kurwa co jest :F
Zostawi?em go tam jeszcze par? dni i ci?gle brak post?pów. Nie da?em za wygran?, przestawi?em na jeden dzie? na przegl?d, gdzie mia? jedn? pi?k? i trenowa?, po czym wróci?em go na szybko??. Dzisiaj patrz?, a on oczywi?cie ruszy? i trenuje ósm? pi?eczk? w szybko?ci Big Grin
Od razu dodam, ?e nie mia? w mi?dzyczasie kontuzji, ustawiany by? na polu treningowym z trenerem 6@. Mam nadziej?, ?e teraz nie przestanie ju? trenowa? cwaniaczek 8)
04.07.2009, 12:00
bialykamien
Gość

 
#6
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
to napisz pozniej czy nadal trenuje bo samego mnie to zaciekawilo
04.07.2009, 13:48
crevo
Gość

 
#7
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
o loool. swietna dzis mialem akcje. Mecz pucharowy (2009 Defender's Cup) przeciwko AOW FC. W 3d akcja zaczyna sie w 53 minucie. Moj zespol atakuje prawa strona, pilke napastnikowi odbiera obronca i wykopuje do przodu. W tym momencie sedzia dyktuje dla mnie spalonego, bo na spalonym byl.... rezerwowy przeciwnika Big Grin Tzn ten koles co sobie stoi przy linii bocznej ;-) Ale to nic, moj pomocnik pokornie wykonuje rzut wolny zza lini bocznej!!! bo tam stal zawodnik "na spalonym" ;-) Dzieki super oku trafia idelanie w bramke obok bramkarza ktory sie nawet nie ruszyl!!! Ale to nadal jeszcze nic! ;-) Skoro rzut wolny wykonywal zza lini bocznej to pilka przeleciala przez nia, wiec sedzia uznal ze przeciwnikowi nalezy sie aut (widac w MZcie nie wazne w ktora strone pilka przelatuje, wazne ze nad liniaSmile A jakby tego wszystkiego jeszcze bylo malo(Tongue) przeciwnik po wykonaniu autu mial wolna cala moja polowe, bo moi zawodnicy oniemiali poczynaniami sedziego nawet nie drgneli gdy rywal wykonywal aut... (cos jak w starym simie gdy czasem przy wolnych dla rywala cala druzyna stala na polowie przeciwnika). Normalnie akcja roku.
06.07.2009, 20:41
bialykamien
Gość

 
#8
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
No rzeczywiscie akcja jak z pilkarskich jaj. Ale twoj zawodnik strzelil piekna bramke jakby nie bylo :lol:
06.07.2009, 22:09
pawel21
Gość

 
#9
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
osz kurwa :hahaha:
06.07.2009, 22:10
wepa
Gość

 
#10
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
Hahahah, dobre dobre xD

U mnie dzisiaj w ligówce 12 minuta i faul w polu karnym, podchodzi mój zawodnik i....rzut wolny :?: lol
23.07.2009, 00:31
crevo
Gość

 
#11
Takie rzeczy to tylko w... MZ ;-)
ciekawe rzeczy w tym simie sie dzieja. Przegladajac wyniki mojej grupy w MZAnniversary trafilem na mecz remisowy (zadna rewelacja) 0:0 (nadal sie zdarza), przy czym oba zespoly mialy po... 1 sytuacji bramkowej (rzadziej, co?). Najlepsze jest, ze jednak z tych ekip oddala lacznie 16 strzalow co daje porazajaca skutecznosc 6% (to widze po raz pierwszy). Co prawda zdarza sie i skutecznosc 0% ale to przy 2-3 strzalach gdy wszystkie sa niecelne, ale nie tylu probach ;-)
22.10.2009, 17:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości