Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Juniorów
jahu29pl
Gość

 
#76
Liga Juniorów
nie mo?na si? ze wszystkiego cieszy?, cho? robi? to niezmiernie cz?sto... Smile po prostu pewne rzeczy nie u?atwiaj? tylko utrudniaj?... teraz z pami?ci wiem którzy moi zawodnicy b?d? zagro?eni postarzeniem si? i mo?e to mie? wp?yw na moj? dru?yn? i potrafi? okre?lic przybli?ona dat? tego, ale gdybym na nich nie spojrza? ile? razy, nie wiedzia?bym tego. To jak z numerami telefonów. Gdy musisz go wklepac ile? razy, to zapami?tasz go w ko?cu, a gdy masz go wklepanego jako gotowca i klikasz np Tomek, to nie zapami?tasz numeru... czasami si? przydaje pami?ta? numer...
15.10.2008, 16:19
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#77
Liga Juniorów
no to ja chyba sie starzeje bo my?le jak Jahu Sad
to s? tylko pomocne narz?dzia, ale przez nie automat przejmuje funkcje menad?era, wkrótce dojdzie do tego, ?e sam nam ustali taktyke, najlepszych graczy na dan? pozycje i kolor korków pasuj?cy pod w?osy danego gracza.
Od kiedy wyszed? Mzmanager, skiller itp coraz wi?cej s?ysze / czytam o ocenach z tego programu, np. mój obro?ca jest lepszy ni? Twój bo ma w mzm 7 na obronie, a Twój cie? 6.8 ... a prawda wychodzi dopiero w 3d i rywalizacji.
no ale narz?dzie ca?kiem pomocne dla u20
ps. zawsze mo?na wzi??? kajecik, o?ówek i sobie wypisa? daty urodzin poszczególnych graczy ...
15.10.2008, 17:56
pawel21
Gość

 
#78
Liga Juniorów
tak czy siak, ale narz?dzie bardzo przydatne... ja mo?e podobnie zna?em mniej wi?cej daty urodzin moich zawodników u20, ale o niektórych starszych nie mia?em poj?cia, bo mnie to nie interesowa?o, a teraz mo?e czasem si? przyda? w razie jakiej? sprzeda?y... etc Smile
15.10.2008, 18:00
jahu29pl
Gość

 
#79
Liga Juniorów
bzdury Pawe?, tylko U-20 ma znaczenie w innych przypadkach urodziny nie s? znacz?ce. Poza tym jeszcze jedno mi si? nasuwa, sprawdzaj?c daty urodzin i tak musicie o nich pami?ta?, albo pami?ta? o tym by sprawdzi?... wol? to drugie...

A Simpek co do twojej wypowiedzi, to nie starzejesz si? tylko dojrzewasz... by? mo?e Kasia b?dzie mia?a z Ciebie kiedy? po?ytek Smile
16.10.2008, 00:57
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#80
Liga Juniorów
a? sie boje dojrzewa?, bo patrz?c tak na Ciebie to b?dzie to d?ugi proces :p a potem ju? tylko szybkie starzenie i moge sie podnieca? ogl?daj?c szk?o kontaktowe / co z t? polsk? / jak oni przegrywaj? / taniec w akwarium / gwiazdy o modzie itp ... chyba tego nie chce Sad
16.10.2008, 01:11
tio01
Gość

 
#81
Liga Juniorów
Cytat:Od kiedy wyszed? Mzmanager, skiller itp coraz wi?cej s?ysze / czytam o ocenach z tego programu, np. mój obro?ca jest lepszy ni? Twój bo ma w mzm 7 na obronie, a Twój cie? 6.8 ... a prawda wychodzi dopiero w 3d i rywalizacji.

A pami?tasz jak kaza?e? mi porównywa? Twoj? i moj? dru?yn?.. siedzieli?my chyba z 2 h i czytali?my staty z mzm i spierali?my który grajek jest lepszy x D
Wi?c nie opowiadaj bajek ?e coraz to cz??ciej o tym s?yszysz
16.10.2008, 07:56
jahu29pl
Gość

 
#82
Liga Juniorów
no widzisz Simpek... ju? zaczyna?em zmienia? o Tobie zdanie a tu znów wyszed? z Ciebie nieokrzesany m?odzieniec... Smile
16.10.2008, 08:35
crevo
Gość

 
#83
Liga Juniorów
@tio, tak jest to mozliwe. ostatnio nawet probowalem takie dane wyciagnac ale cos mi nie wychodzi Tongue ale probuje

@jahu rozumiem ze nie jestes zainteresowany narzedziem, ktore pisze, a ktore sprawdzi czy w ostatnim meczu w LJ/LKJ przeciwnik nie wystawil nieuprawnionych graczy? bo po co komu kolejny automat?!

ja te wszystkie narzedzia traktuje jak sztab pomocnikow. kazdy ma swoje zadanie, dostarcza mi jakichs informacji, ale zaden mzm nie wplynie swoja ocena na moja decyzje. nie korzystalem nigdy z "automatycznego ustawiania taktyk" a przeciez takie narzedzia juz istnieja!! to faktycznie jest idiotyczne.

ale nikt mi nie wmowi ze taki mzplus gdzie moge obejrzec na jednej stronie jakich taktyk uzyl moj przeciwnik w kilku ostatnich spotkaniach jest niepotrzebne. czy moj kontakt z druzyna poprawi to, ze bede blakal sie po kilkunastu stronach i na kazdej z nich obejrze jedna taktyke? czy moj kontakt z druzyna poprawi fakt ze o dacie urodzin przeczytam na osobnej stronie kazdego gracza zamiast miec je gdzies razem zebrane? nie.
16.10.2008, 10:43
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#84
Liga Juniorów
wtedy nie by?o 3d, nie byli?my na tym poziomie
to normalny etap "ewolucji", ka?dy na poczatku si? tym posi?kuje ale im szybciej odstawi "mleko matki" tym lepiej, to tylko suche fakty i logiczne, ?e zawodnik jest dobry je?li pasuje do taktyki i dobrze wykona swoj? prace na boisku
16.10.2008, 10:46
crevo
Gość

 
#85
Liga Juniorów
2-2 w inauguracyjnym spotkaniu z Podlodowkiem... pozostaje mi obmyslec taktyke na rewanz. a jak wam poszlo??
16.10.2008, 12:24
tio01
Gość

 
#86
Liga Juniorów
5-4 wygra?em z W?adcami Pó?nocy z którymi spotka?em si? tak?e w drodze po mistrza ligi zaplecza.
Nie rozumiem jednej kwestii..
Jak dru?yna która jest silniejsza i du?o mocniejsza z 20 sytuacji strzela 5 bramek a dru?yna która jest t? s?absz? z 10 sytuacji strzela 4 bramki.
Mam nadziej?, ?e nowy sim co? zmieni.
16.10.2008, 15:22
seba_83
Gość

 
#87
Liga Juniorów
A ja wczoraj nawet nie mia?em sposobno?ci zajrze? do mz-a w ci?gu dnia. Pó?no wróci?em z pracy - odpalam stronk? - a tu przerwa spowodowana zmianami :?

Nie do ko?ca udany start w lidze mistrzowskiej. Po zwyci?stwie 6:0, w rewan?u dosta?em 2:5. Dziwne...
17.10.2008, 08:56
tio01
Gość

 
#88
Liga Juniorów
Drugi mecz 2-0 do przodu
17.10.2008, 19:57
mmmm111
Gość

 
#89
Liga Juniorów
idziesz na majstra Big Grin
17.10.2008, 20:00
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#90
Liga Juniorów
gratulacje Tio ... przynajmniej w u20 co? zwojujesz
17.10.2008, 20:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości