Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CeliCa Bialystok Team
c3z4ry
Gość

 
#1
CeliCa Bialystok Team
Proponuje aby kazda druzyna zalozyla sobie taki temat aby opisywac pokolei swoje mecze Wink oczywiscie to nie jest mus tylko pomysl Wink proponuje zroic cos takiego jak ponizej Wink

Liga: 4.48

1. AFC Banditos Jastrzebie
2. AIR FC
3. Alcatras
4. CeliCa Bialystok Team
5. Crazy Jawas Gdansk
6. LADYLUCK
7. Maly Sprinterek
8. Metal Team
9. Mieczyk´s Team Lublin
10. Pajeczno
11. STU SV
12. Spartan FC Mogilany

Opis meczu:
Pierwszy mecz rozegralem z AFC Banditos Jastrzebie na wyjezdzie.
Mecz zakonczyl sie wynikiem remisowym 4-4.
Obydwie druzyny podeszly to tego meczu z nastawieniem na wygrana. Mecz byl bardzo wyrownany na poczatek w 18min. do siatki Bialostoczan trafia Julian Marchlewicz, jednakze druzyna przyjezdna odpowiada w zaskakujacym tempie gdyz w 20min. byly krol strzelcow tej ligi Bienijamin Jaktorowo trafia na 1-1. 7min. pozniej gospodarze ponownie wprawiaja licznie przybylych kibicow w ekstaze gdyz od 27min. prowadzili 2-1 po bramce Andnej Degutis. Do przerwy bylo nadal 2-1 i lekko przydolowani pilkarze gosci zeszli do szatni. Po przerwie na gola musielismy czekac do 61min. znowu fantastycznym strzalem Bienijamin Jaktorowo pokonuje bramkarza gospodarzy bylo juz 2-2 kiedy w 66min. Bienijamin Jaktorowo zdobywa hart-trickai jest 2-3. Wtedy druzyna z Jastrzebia przebudzila sie i zaczela przyciskac Bialostoczan co zaowocowalo prowadzeniem po golach Grzegorza Andrysiaka w 70 i 82min. Cale szczescie Clementem Lichucki przebudza sie i daje remis w 85min. ktory dzieli punkty w lidze pomiedzy druzynami. Mecz byl zaskakujacy i remis jest jak najbardziej sprawiedliwy. Trener jak i zawodnicy ciesza sie z remisu gdyz jak wiadomo najtrudniej jest zaczac sezon. W statystykach druzyny oddaly po tyle samo strzalow czyli po 20.

Zdaniem managera druzyny Celicy Bialystok Team:
- Uwazam ze remis jest jak najbardziej sprawiedliwy, widac ze druzyna z Jastrzebia wziela sie w garsc po ostatnim sezonie i sprawila nam niespodzianke. Jednakze jestem zadowolony z remisu jaki odnieslismy na wyjezdzie. Kibice gospodarzy przywitali nas calkiem milo gdyz nie po raz pierwszy spotykamy sie tu na stadionie. Od jutra zaczynamy przygotowywania do kolejnego meczu, ktory odbedzie sie w niedziele i na inauguracje sezonu chcemy dac naszym kibicom 3 punkty!

Reportarz z najlepszym zawodnikiem meczu Bienijamin'em Jaktorowo:

r- reporter, bj- Bienijamin Jaktorowo

r- Widze zadowolenie na panskiej twarzy po tym meczu.
bj- Tak jestem zadowolny z tego ze zdobylem dzis hart-tricka niestety nie przynoslo to druzynie zwyciestwa.
r- Czy jak w poprzednim sezonie liczy pan na krola strzelcow?
bj- Bede sie staral jak moge ale wiadomo jest duzo pilkarzy mlodszych ode mnie i bardziej utalentowanych.
r- Zostal pan okrzykniety najlepszym zawodnikiem meczu, jak sie pan z tym czuje?
bj- Nie wiem czy zasluzylem na to jak obejrze powtorki bede mogl cos wiecej o tym powiedziec.
r- czuje pan niedosyt po tym meczu?
bj- mysle ze jak kazdy zawodnik, lecz mecz byl bardzo wyrownany i wynik nikogo nie krzywdzi.
r- dziekuje za wywiad.
bj- ja rowniez dziekuje dowidzenia.
22.04.2009, 17:45
mmmm111
Gość

 
#2
CeliCa Bialystok Team
ja odpadam
nie mam czasu na cos takiego Wink
22.04.2009, 20:17
djstefan
Gość

 
#3
CeliCa Bialystok Team
szczerze to chyba nikt nie bedzie miec na to czasu ;p nawet nie na napisanie, a przeczytanie tego Big Grin
22.04.2009, 20:20
crevo
Gość

 
#4
CeliCa Bialystok Team
coz zycze wytrwalosci, ale nie sadze zebys dlugo to tworzyl Wink
22.04.2009, 21:43
jahu29pl
Gość

 
#5
CeliCa Bialystok Team
no, ambitne plany, ale raczej nie wypali. Cz?sto jest tak, ?e nawet w jednym temacie ludzie nie pisz?, a tym bardziej by by?o gdyby to by?o w wielu.
22.04.2009, 22:12
seba_83
Gość

 
#6
CeliCa Bialystok Team
Równie? ?ycz? Tobie wytrwa?o?ci, ale nie wierz?, by ten pomys? wypali? z powodu, który wymieni? jahu i djstefan. Brak czasu.
Osobi?cie zawsze tu zajrz? i przeczytam Twoje relacje Smile
22.04.2009, 22:18
c3z4ry
Gość

 
#7
CeliCa Bialystok Team
hehe zobaczymy ile dam rady Wink czasu uwazam ze az tak duzo nie zajmuje samo napisanie gora czytanie Wink Tongue
22.04.2009, 23:35
c3z4ry
Gość

 
#8
CeliCa Bialystok Team
Mecz:

Druga kolejka z Mieczyk´s Team Lublin zakonczyla sie remisem 3-3.
Na inauguracje sezonu gospodarze nie sprostali zadaniu i nie zdobyli 3 punktow.

Poczatek meczu dobrze ulozyl sie druzynie z bialegostoku gdyz juz w 3 minucie Kunard Pracki trafia do siatki rywala. Nastepnie w 23 minucie bylo juz 2 - 0 dla bialegostoku po strzale Clementa Lichuckiego. Druzyna z lublina strzelila kontaktowa bramke dopiero w 37 minucie, kiedy to Severiano Corneja pokonuje bramkarza gospodarzy, jednakze nie cieszyli sie tym golem dlugo gdyz 4 minuty pozniej bylo 3:1 po strzale Bienijamina Jaktorowo. Kiedy kibice oczekiwali juz na przerwe Lublijnianie strzelaja 2 gola w 46 minucie i do przerwy bylo 3-2 po calkiem wyrownanej polowie.

W drugiej polowie przyjezdni obudzili sie i zaczeli prowadzic gre, co raz wiecej strzelali i w 58minucie Grzegorz Sala doprowadza do remisu 3-3.
Przez reszte meczu kontrolowali gre oddawali duzo strzalow na bramke. Najblizszy strzelenia gola w koncowce byl Severiano Corneja jednak bramkarz bialostoczan nie popelnil bledu.

Opinia menadzera bia?ostoczan:

- Zaczelismy ten mecz dobrze, strzelilismy szybko bramke chwile pozniej podwyzszylismy do 2:0. Uwazam ze pierwsza polowa ulozyla nam sie calkiem dobrze, chociaz moze procz koncowki kiedy to druzyna z lublina wbila nam gola na 3:2. Na druga polowe zawodnicy wyszli zmotywowani jednakze nic sie nie ukladalo i druzyna nie wykonywala moich zalozen taktycznich przez co padl ten gol na 3-3 i zawodnicy z lublina mogli sobie pozwolic praktycznie na wszystko.

Rozmowa z najlepszym zawodnikiem meczu:


-------- niedlugo --------
26.04.2009, 14:19
c3z4ry
Gość

 
#9
CeliCa Bialystok Team
Informacja o meczu

Statystyki Blue CBT
Gole 3 3
Kontuzje 2 0
?ó?te kartki 1 1
Czerwone kartki 0 0
Rzuty wolne 5 2
Rzuty karne 0 0
Rzuty ro?ne 0 3
Sytuacje bramkowe 16 13
Posiadanie pi?ki 46% 54%

Po raz kolejny bialostocki klub remisuje, to juz 3 remis z rzedu i po 3 kolejkach druzyna ulokowala sie na 7 pozycji.

Mecz:

Po raz kolejny bialostoczanie strzelaja pierwsza i szybka bramke gdyz w 4 minucie Kunard Pracki pokonuje bramkarza gospodarzy. Na nastepnego gola nie musielismy czekac dlugo gdyz w 11 minucie Clementem Lichucki podnosia na 0:2. Gospodarze dopiero w koncowce polowy zdobyli kontaktowego gola a punktowal dla nich Lukasz Skarpiak w 42 minucie i do przerwy zostal wynik 1:2

Po przerwie musielismy czekac do 65 minuty kiedy to Bienijamin Jaktorowo strzela gola i mamy wynik 1:3 dla przyjezdnych, jednakze gospodarze szybko sie przebudzaja i strzelaja gola w 69 minucie, a dopiero pod koniec meczu w 86 minucie Izydor Piwowarski strzela gola wyrownujacego ktory i wynikiem 3:3 konczy sie ten mecz.

Zdaniem menadzera:

Uwazam ze po raz kolejny zagralismy dobry mecz jednak rywal potrafil wykorzystac nasze bledy i strzelic nam 3 bramki. Pocieszajace jest to ze moja duryzna szybko i pewnie zdobywa pierwsze bramki, to juz kolejny mecz za na poczatku pada gol dla nas. Niestety moi pilkarze nie potrafia utrzymac kozystnego wyniku, bede musial rozwazyc czy nie sprowadzic kogos nowego do klubu.

Zawodnik meczu:


R-reporter, KP- Kunard Pracki

R- Kunard Pracki zostales okrzykniety zawodnikiem meczu, jak sie z tym czujesz?
KP- wiadomo zostac zawodnikiem meczu to jest zawsze cos Wink ciesze sie z tego jednak wynik moglby byc bardziej kozystny ;/.
R- Miales dzisiaj kilka fajnych zagran, dokladnie podawales, przechwytywales pilke no i ta bramka na poczatku meczu
KP- moje przygotowanie zawdzieczam sztabowi trenerskiemu i musze przyznac ze ten sezon zaczalem naprawde niezle, mozliwe ze to bedze moj najlepszy sezon, a teraz przepraszam ale spiesze sie do szatni.
....
30.04.2009, 13:40
c3z4ry
Gość

 
#10
CeliCa Bialystok Team
CeliCa Bialystok Team - Metal Team 1:0

Statystyki CBT MT
Gole 1 0
Kontuzje 0 0
?ó?te kartki 0 0
Czerwone kartki 0 0
Rzuty wolne 3 3
Rzuty karne 1 0
Rzuty ro?ne 3 0
Sytuacje bramkowe 21 4
Posiadanie pi?ki 63% 37%

Mecz:

Gospodarze od samego poczatku meczu przewazali na boisku, od samego poczatku CeliCa oddawala mase strzalow jednakrze zadnen z nich nie trafil do siatki rywala. Dzieki dobrej formie bramkarza gosci przierwsza polowa zakonczyla sie remisem 0 - 0 gdzie moglo pasc kilka bramek. W pierwszej polowie Metal Team nie zaskoczyl bialostoczan niczym.

W drugiej polowie ponownie bialostoczanie zaczynaja atakowac padaja strzaly lecz bramkarz przyjezdnych broni wszystko. Dopiero sytuacja z 85 minuty kiedy to Wolimir Pilsudski pokonuje bramkarza rywali i to on dzisiaj daje prowadzenie 1 : 0. W dzisiejszym meczu nawet Benjamin Jaktorowo nie potrafil punktowac a z tego co pamietamy potrafi to bardzo dobrze.

Zdaniem managera:

- Uwazam tak zagralismy naprawde dobry mecz powinnismy zdeklasowac rywala jednakze nie potrafilismy znalesc miejsca w ktorym moglibysmy pokonac bramkarza rywala. Bardzo podobama mi sie gra obrony a wszczegolnosci Aureliusz Dudkowski. Najbardziej nie pokoi mnie forma Beniamina gdyz nie wierze ze on nie potrafi strzelic do pustej bramki, mozliwe ze dostanie chwile przerwy w kolejnym meczu i wstawie swiezego zawodnika.

Najlepszy pilkarz na boisku:

AD - Aureliusz Dudkowski , R- reporter

R- Widac w dzisiejszym meczu ze zostawiles duzo zdrowia na boisku i dzieki temu byles najlepszym zawodnikiem na murawie.
AD- Staralem sie jak moglem gdyz nie moze byc tak ze strzelamy duzo bramek z przodu i tracimy tyle samo bo bledach obrony. Jak widac dzisiaj nie popelnilismy bledow prowadzilismy gre i nie dopuszczalismy snajperow pod bramke.
R- Wszyscy licza na ciebie w kolejnym meczu gdyz gracie z obecnym liderem ktory po 4 kolejkach ma 3 zwyciestwa i 1 remis.
AD- mecz napewno nie bedzie latwy jednakze nie tylko dzieki mnie dzisiaj wygralismy i nie tylko dzieki mnie sprobojemy wygrac w kolejnym meczu, jestesmy druzyna i to sie liczy!
R- dziekuje za reportaz dziekuje...
03.05.2009, 17:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości