Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 30
bialykamien
Gość

 
#16
Sezon 30
Wygrana 1:8 zdaje sie ze tylko jedna druzyna moze mi zagrozic w powrocie do 6div. 8)
22.04.2009, 16:15
michelinho91
Gość

 
#17
Sezon 30
WRK Wola Rakowa - LSD NAPRZÓD MENELE 3-2

HORROR! Po pierwszej po?owie przegrywa?em 2-0 po beznadziejnej grze, ustawi?em zespó? aby zdominowa? ?rodek boiska a to Menele przej??y ten sektor. By?em zdruzgotany i pewny pora?ki, szczególnie ?e w drugiej po?owie na pocz?tku gra nie wygl?da?a lepiej... Jednak w 70 minucie niezawodny Mutu da? odrobin? nadziei zgromadzonej na El Wolazor publiczno?ci. Chwil? pó?niej zamiast niego na plac boju wszed? 19sto latek - Lewkowicz, który da? gospodarzom niesamowite zwyci?stwo. Bramki w 90 i 92 minucie wprawi?y w euforie kibiców z Woli Rakowej i samego managera... masakra, kilka takich meczy w lidze i schodze na zawa?... Tongue
22.04.2009, 19:42
leniin
Gość

 
#18
Sezon 30
Przegralem 3-4
Kolin - ?KOS? Marjanki 3-4
Wartosc:
4.900.000 - 6.500.000
Sytuacje:
12 - 24
Posiadanie pi?ki
59 - 41

Mecz byla do zremisowania. Przed meczem po cichu lixczylem na remis i bylo blisko.... Szkoda straconych pkt. Choc w koljnych meczach nie bedzie latwo. Przeciwnik mial napastnika z 10 @ na szybkosci. Tym mnie zalatwil. Szukam obroncy (moze ktos sprzeda) bo w obronie mam braki.
Koles ma najwieksza wartosc w mojej div. ja.... przed ostatnia, ale nie skadam broni. Wartosci nie graja

PS. Wysylam mojego obronce na oboz w niedziele. Bede mial dziure w pomocy (przesune pomocnika def do obrony) zanim nie kupie obroncy. Mam banke na niego ale tacy jak mnie interesuhja chodza za 200 000 wiecej.
22.04.2009, 20:11
jahu29pl
Gość

 
#19
Sezon 30
Widz?, ?e ró?nie si? to u Was przedstawia?o. U mnie niestety nieudany pocz?tek sezonu. Na samym wej?ciu pora?ka 0:1. Bramka stracona w pierwszej po?owie, na pocz?tku meczu. Niestety, pomimo du?ej przewagi i mnóstwa oddanych strza?ów, nie uda?o mi si? ani wyrówna?, ani wygra?. Bramkarz przeciwnika wyci?gn?? wszystko i mia? chyba albo 13, albo 15 udanych interwencji, przy 5 moich. To samo przez siebie ?wiadczy o mojej przewadze, dyspozycji napastników i bramkarza przeciwnika. Mecz nie by? najgorszy, jednak brak skuteczno?ci przes?oni? dobr? gr?. Liczy?em tu na 3 punkty, bo mam dobry sk?ad i nawet przysz?o?ciowy. Jednak nie da?o rady. W tym sezonie nikt nie odchodzi na emerytur?. W tej chwili mam 11 zawodników do grania i pi?ciu rezerwowych. W czasie tego sezonu trzech zawodników przejdzie na seniorstwo i przekrocz? magiczn? granic? 21 lat. Sprzeda? ich nie mog?, bo licz? na nich w przysz?o?ci. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko sprzeda?, albo kogo? starego z podstawy, albo z podstawy Ró?a?skiego, albo kogo? z rezerwy, kto si? najs?abiej prezentuje. Tak wygl?da sytuacja u mnie w dru?ynie, na pocz?tku 30 sezonu. Start si? nie uda?, mam nadziej? na lepszy finisz.
22.04.2009, 20:43
michelinho91
Gość

 
#20
Sezon 30
u mnie warto dodac ze wygra?em z trzeci? dru?yn? zesz?ego sezonu, to jak na dru?yn? która walczy?a o utrzymanie w bara?ach jest dobr? prognoz? na przysz?e mecze Big Grin
22.04.2009, 20:53
tyrion10
Gość

 
#21
Sezon 30
Wrony-Reda Szczecin 0:4 w miare ?atwo zwyciestwo ze sredniakiem z poprzedniego sezonu.
22.04.2009, 21:12
crevo
Gość

 
#22
Sezon 30
ja jako beniaminek rozgromilem 4 druzyne poprzedniego sezonu 7-4, choc gra juz tak rozowo nie wyglada. Generalnie byl to mecz walki, z wieloma dobrymi sytuacjami z czego jak widac po wyniku wiekszosc zostala wykorzystana Wink Liczy sie dobry poczatek sezonu i to ze udalo mi sie trafic z taktyka do mojego nieco zmienionego skladu.

no i to ze 4 z 6 bramek zdobyli zawodnicy u20 Big Grin (7 byla samobojcza)
22.04.2009, 21:39
seba_83
Gość

 
#23
Sezon 30
Ja równie? premierowy mecz nowego sezonu mam ju? za sob?. Wyjazd do dru?yny KoLiber zapowiada? si? ciekawie. Rywal wymagaj?cy, o sk?adzie przesz?o 1kk lepszym do mego, od pocz?tku chcia? przej?? inicjatyw?. Podobnie zreszt? jak dru?yna przyjezdnych. Zacz??o si? dobrze, od bramki Kondysara w 5 minucie. Kwadrans pó?niej ten sam zawodnik podwy?szy? na 2:0, a w 38 minucie by?o ju? 3:1. W tym momencie moi podopieczni za bardzo chyba uwierzyli w ko?cowy sukces, który chcieli osi?gn?? jak najmniejszym nak?adem si?. I jak to bywa w takich sytuacjach, gospodarze doprowadzili do wyrównania, a przy odrobinie szcz??cia mogli wyj?? nawet na prowadzenie. Widz?c, ?e napastnicy ju? nic nie zdzia?aj?, manago go?ci wprowadzi? do ataku dwóch zdlonych wychowanków: Bar? i Zatorskiego. I w?a?nie Zatorski strzeli? decyduj?c? bramk? w 86 minucie.
Start udany, teraz trzeba utrzyma? si? w peletonie...
22.04.2009, 22:06
mysza8
Gość

 
#24
Sezon 30
4-1 The Silver Rangers. Bardzo slaby pocz?tek ale tego si? spodziewa?em graj?c bez defensywnego pomocnika, teraz mo?e by? ju? tylko lepiej.
23.04.2009, 13:51
moravovos
Gość

 
#25
Sezon 30
Wygrana z 3cim zespo?em w poprzedniej rundzie , jako beniaminek w trzeciej lidze zaczynam sie czu? coraz pewniej
23.04.2009, 13:55
seba_83
Gość

 
#26
Sezon 30
Widzew ?ód? - Bydgoszcz SSA 4:5

Inaugaracja ligi na swoim terenie nie uda?a si?. A zacz??o sie szcz??liwie, od prowadzenia ju? w 4 minucie. Z biegiem czasu do g?osu zacz?? dochodzi? przeciwnik, czego efektem 3 bramki. Potem jednak nast?pi?o przebudzenie gospodarzy, którzy w 75 minucie ponownie wyszli na prowadzenie 4:3. Wynik utrzyma? si? tylko do 88 minuty, a w ostatniej akcji meczu (99 minuta) dobi? nas niezwykle skuteczny tego dnia napastnik przyjezdnych. Hu?tawka nastrojów i wymiana ciosów nie sko?czy?a si? happy endem. Swoje zrobi?a tak?e nietrafiona taktyka - 3 obro?ców przy grze skrzyd?ami dru?yny Bydgoszcz SSA nie by?o najlepszym rozwi?zaniem...
26.04.2009, 13:37
michelinho91
Gość

 
#27
Sezon 30
Burning Devils - WRK Wola Rakowa 2-2

Po zwyci?stwie w pierwszym meczu z trzecim zespo?em zesz?ego sezonu, kibice WRK g??boko wierzyli, ?e z beniaminkiem nie b?dzie ?adnych problemów. Zawodnicy te? tak uwa?ali i pierwsze minuty pokaza?y ?e si? nie mylili. WRK kontrolowa?o ca?kowicie przebieg meczu, jednak w 17 minucie posz?a szybka kontra "Diab?ów" i 1-0 dla gospodarzy. Mimo to WRK ci?gle dyktowa?o tempo gry. Tu? po przerwie Mutu doprowadzi? do wyrównania, a kilka minut pó?niej swoj? trzeci? bramk? w tym sezonie zdoby? m?odziutki Lewkowicz. Ci?g?e ataki zespo?u z Woli Rakowej zapowiada?y wy?sze zwyci?stwo, lecz w 80 minucie znów Burning wyprowadzi?o szybk? kontr? i mecz zako?czy? si? remisem. "Ten wynik to pora?ka" - rzuci? po meczu w?ciek?y manager WRK, michelinho91
26.04.2009, 14:09
mmmm111
Gość

 
#28
Sezon 30
pomimo oslabienia gladko pokonalem czolowa druzyne ligi 5-2. Jezli moj obronca zlapie forme to jestem prawie pewien awansu
26.04.2009, 18:43
pawel21
Gość

 
#29
Sezon 30
po pechowej pora?ce w 1 kolejce, teraz do?? pewne zwyci?stwo 6:2 Smile
26.04.2009, 18:56
bialykamien
Gość

 
#30
Sezon 30
Gornik Walbrzych - Czarni Jaslo 12:0

zapowiada sie latwy sezon.pierwszej pozycji juz niemam zamiaru oddac. stosunek bramek w dwuch meczach 20:1 Big Grin [/url]
26.04.2009, 20:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości