Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

#1
CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Witam!
Zbliża się koniec sezonu w lidze NLRS. Wstępnie pozaznaczałem kto ma awansować, a kto spaść Smile
Te kreseczki mają symboliczne znaczenie. Otóż rozwijam temat (jak za szczegółowo to sorki):
Jak zaczynałem była tylko liga NLRS. Łatwo było nad tym zapanować i prowadzić troszkę żmudne i troszkę czasochłonne statystyki, do tego dochodziły kwestie walkowerów Sad Potem doszło w moim przypadku kapitanowanie w lidze klanów (nowe troszkę obowiązków - IDC2 i LR). Potem jak pomyślałem tak i zrobiłem ligę piłkarską NLA (następne troszkę obowiązków). W sumie zrobiło się licząc NLRS 1 i 2 liga, aż 5 lig do kontrolowania. Na domiar tego wszystkiego, nastąpiły małe zmiany w moim grafiku w pracy i na te sprawy mogłem poświęcić niewiele czasu (może teraz się troszkę ustabilizuje). Do czego zmierzam. Z powodu wielu lig do ogarnięcia jestem zmuszony do ich ograniczenia. Z pomysłu się nie wycofuje, gdyż nadal mnie się podoba (i jak zauważyłem są też inni zwolennicy - dzięki). Wielu osobom jak zauważyłem trochę ta liga się znudziła i specjalnie dla nich będzie nowa oferta. Nie każdy pilnował terminów Wink Jakie zmiany nastąpią.

1. Będzie tylko jedna liga NLRS (max. 16 drużyn) - dla chętnych kontynuować rywalizację w tej formie jak do tej pory (pewne Wink sparingi, ale wymóg trzymania terminów)
2. Będzie oficjalna na MZ Liga Towarzyska (max. 16 drużyn) - dla tych dla których bardzo istotna była forma zawodników i nie zawracanie sobie głowy trzymaniem wtorkowego terminu.

Dlatego proszę wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie chęci gdzie chcą grać lub czy w ogóle chcą grać (też proszę o info). Udział w LT to koszt 5 Power Token Smile Jeżeli ktoś zaznaczy ligę NLRS to wprowadzę kilka sprawdzonych zasad z klanu. Jeden walkower to żółta kartka, zaś trzeci walkower to czerwona kartka i usunięcie z rozgrywek. Wszystkie poprzednie mecze będą uwzględnione z korzyścią dla rywala, tak żeby wszyscy mieli równe szanse. Nadal zasadą będzie przyjęcie wyzwań i zgłaszanie nie przyjętych wyzwań do piątku. Po tym okresie nie zgłoszone, nie przyjęcie wyzwania, walkower obustronny (bo obustronne zaniedbanie). Chociaż (też zasada z klanów) jak mecz się odbędzie, zostanie uwzględniony w tabeli jako rozegrany. Nadal zasada z tej ligi, że gramy we wtorki ale sami możecie zdecydować o innym terminie (byle nie przesadzać z opóźnieniem). Do informowania nadal będzie służyć forum, a nie Księga Gości na mz-ecie (KG tylko rezerwowo). Postaram się trochę bardziej uporządkować informacje. Liga NLRS osobno i liga NLA osobno. Może też temat na forum dla grających w lidze towarzyskiej Wink Uwzględnię uwagę agajacek, żeby był podgląd na tabelę z poprzedniej kolejki. Przy okazji, słucham też innych propozycji. Gdyby było więcej chętnych niż 16 osób, będę zmuszony do odrzucenia tych ofert grania, kto zaniedbywał się w tym sezonie Sad Chyba, że znajdzie się pomoc innej osoby, żeby poprowadzić dodatkową ligę, to bardzo chętnie skorzystam(y).  Ja jako organizator Smile zagram w NLRS i LT. Można będzie zagrać w obydwu ligach, ale odrzucę ofertę tych co zadeklarują LT jeżeli liczba chętnych przekroczy 16 drużyn w NLRS. Liczę na pozytywny odzew i zrozumienie mojej sytuacji jako organizatora Wink Do LT pierwszeństwo będą mieli uczestnicy NLRS, dopiero po kilku dniach (2 może 5) zaproponuję grę innym.
No to po moim monologu czekam na Wasze opinie Smile
08.11.2012, 14:30
saturas82
Gość

 
#2
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
jeśli chodzi o mnie, to tylko oficjalna liga towarzyska na mz, wtorki chcę mieć dla siebie, pzdr.
08.11.2012, 14:44
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

#3
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
cujko napisał:
hcem poklračovať v ligovej súťaží a termíny dodržím. AHOJ!CAU!
tłumaczę: jest za NLRS i dołoży każdemu kto się wymiga od tych lig Smile
08.11.2012, 15:07
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

#4
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Ja po sezonie lk w hokeju robię wyprzedaż więc żeby nikomu nic nie ułatwiać / utrudniać ani nie zabierać miejsca zglaszam się tylko do LT w mz

To nawet super bo wpływa na formę tylko pozytywnie liczę na jakieś max 3-4 mecze w tygodniu w tej LT ? Żeby jak najdłużej trwała
08.11.2012, 15:27
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

#5
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Chyba trochę za dużo napisałem Smile nie ułatwiać/nie utrudniać Smile "co autor miał na myśli" Big Grin
(08.11.2012, 15:27)skorpion_king link napisał(a): żeby nikomu nic nie ułatwiać / utrudniać ani nie zabierać miejsca zglaszam się tylko do LT w mz
To nawet super bo wpływa na formę tylko pozytywnie liczę na jakieś max 3-4 mecze w tygodniu w tej LT ? Żeby jak najdłużej trwała
Myślałem tak jak do tej pory dwa mecze na tydzień (tylko, że terminarz mz-owy) no i oczywiście, żeby zahaczyło o przerwę międzysezonową. A więc mamy następny temat do omówienia. Jak gramy w LT. (ile meczy w tygodniu)?
08.11.2012, 15:34
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

#6
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Dla mnie dwa w tyg to bardzo dobre rozwiązanie

Nie ułatwiać i nie utrudniać chodziło o to że moja wyprzedaż pewnie wypadnie w połowie nlrs co oznacza że z niektórymi zafralbym mocnym składem a z innymi tymi którzy buliby w terminarza później juniorami a to byłoby nie sprawiedliwe a nie chce nikomu nic ułatwiać ani utrudniać w sposób nie fair
08.11.2012, 15:45
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

#7
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
simocero również za NLRS. Jego już nie będę cytował Smile
08.11.2012, 15:49
ppranszke
Gość

 
#8
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Ja jestem tylko za NLRS  Smile
08.11.2012, 18:30
psve
Gość

 
#9
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Witam wszystkich towarzyszy Smile ja naprawde chętnie bym zagrał ale mam taki rozpierdol w życiu, że na 100000% nie dotrzymam terminów :/ także nie chcę robić bałaganiu, wybaczcie.
08.11.2012, 19:30
misiek87
Gość

 
#10
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Sam pomysł z NLRS jest bardzo trafiony, dlatego chciałbym dalej kontynuować te rozgrywki. Jestem za ligą towarzyską, bo wtorki raczej wolałbym pozostawiać do dyspozycji. Jeśli wystartuje LT, na pewno wezmę udział.
08.11.2012, 21:29
sts07
Gość

 
#11
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
witam, ja niestety rowniez moge miec problem z wolnym czasu dlatego dzieki wszystkim za gre. Dzieki szczegolnie dla aragorna za pilnowanie wszystkiego, pozdrawiam Wink
08.11.2012, 21:54
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

#12
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
A więc na chwilę obecną sprawa przedstawia się następująco

NLRS: aragorn, misiek, ppranszke, simocero, cujko
Liga Towarzyska:  aragorn, misiek, skorpion, saturas
zrezygnowali: psve, sts07 Mam nadzieję, że nie jest to Wasza ostateczna decyzja. Będziecie mile widziani. Czekam na zmianę decyzji. Może jednak LT... ?  :-\

A Ty gdzie się piszesz?  Wink
08.11.2012, 22:02
odp
Gość

 
#13
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
chetny w obydwu ligach
09.11.2012, 01:54
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 5 035
Dołączył: Jul 2012

#14
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
OK gościu, ale kim właściwie jesteś? Bo z wpisu nic nie wynika Sad Zawsze dopisujcie swoje nicki z emzeta Wink
Dla osób z zewnątrz mała informacja. Pierwszeństwo mają Ci co grali w NLRS. Potem się zobaczy.

Do obu lig zadeklarował się przystąpić macio1000. Macio następnym razem odpowiedz na forum a nie na KG Wink
przez KG kontaktuję się tylko z solieri, simocero i cujko, żeby nie robić zamieszania na forum. Wszyscy pozostali, używający języka polskiego, używają forum Wink
09.11.2012, 11:18
misiek87
Gość

 
#15
Odp: CO DALEJ? ... z ligami NLRS (i NLA)
Tzn. ja chcialbym grac tylko w Lidze Towarzyskiej, jesli taka wystartuje. Wtedy NLRS bym odpuscil
09.11.2012, 11:43


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości