Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
National Cup Poland - Sezon 29
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#31
National Cup Poland - Sezon 29
bo gra?e? z GA Big Grin
Jahu dla mnie takie mecze nie s? niczym szczególnym i nie mam pojecia dlaczego tak jest ... pewnie chodzi tu o zestawienie linii ataku lub inny wariant gry ? mo?e nie op?aca sie gra? ci?gle ofensywnie ?

Dodane po 8 minutach:

teraz przysz?a mi na my?l inna teoria ... a co je?li wyniki s? te? uwarunkowane "zgraniem" zespo?u ? tj gr? w pucharach / flach itp ? gdy gra?em sporo meczy na dzie?, tj po 7-10 to wygrywa?em ?rednio 80% pojedynków i gra wygl?da?a ciekawie, potem w miare ko?czenia sie rozgrywek forma opad?a ... dziwne Big Grin
14.03.2009, 02:18
jahu29pl
Gość

 
#32
National Cup Poland - Sezon 29
no akurat gram troch?, nie po 7-10 meczy ale 4-5 dziennie.

Dodane po 3 minutach:

a dla mnie takie mecze s? szczególne, bo zdarzaj? si? w moim przypadku bardzo cz?sto i uwa?am, ?e s? cholernie niesprawiedliwe. Jakby zdarza?o si? co? takiego raz na jaki? czas to ok, mo?na zrozumie?, ale je?li pojawia si? do?? cz?sto????
14.03.2009, 08:20
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#33
National Cup Poland - Sezon 29
to pokazuje niesprawiedliwo?? sima ... ale mo?e to i lepiej i jest to tylko kwestia taktyki ? nie mo?e by? tak, ?e lepszy zespó? o 1 klase lub czasami 2 wygrywa w 100% z s?abszym, ale te? niezlym zespo?em z lepsz? taktyk? ...
trudno to logicznie ustawi? wg algorytmów czy skryptów ... ja podtrzymuje moje zdanie, chyba jeszcze z poprzedniego forum, ?e gra daje handicap graczom s?abszym, którzy jeszcze mog? wp?aca? na ni? pieniadze ..
14.03.2009, 12:53
jahu29pl
Gość

 
#34
National Cup Poland - Sezon 29
ale Simpek, zwró? uwag? na jedn? spraw?, nie mia?bym pretensji gdybym gra? gorzej, gdybym nie stwarza? sytuacji, mo?e si? tak zdarzy?, gdy przeciwnik ustawi dobrze taktyk? i nie mam nic przeciw, bo to jest mo?liwe. Jednak gdy taktyki nie ustawi? dobrze, w meczu jest stron?, która nie ma nic do powiedzenia pod ?adnym wzgl?dem, to jak wyt?umaczy? tak? pora?k?? Tym bardziej po samobóju, bo nie daje sobie rady przeciwnik? Ró?nica w strza?ach i posiadaniu pi?ki obrazuje, kto powinien by? zwyci?zc? i kto zosta? skrzywdzony, najgorsze, ?e nie wiedzie? na jakiej podstawie.
14.03.2009, 19:07
michelinho91
Gość

 
#35
National Cup Poland - Sezon 29
Jahu dobrze mówi. Niespodzianki w pi?ce si? zdarzaj?, ale lepiej by by?o ju? jak ta "s?absza" dru?yna b?dzie mia?a wi?cej sytuacji, bo tak to tylko nerwicy mo?na dosta?
14.03.2009, 20:05
mysza8
Gość

 
#36
National Cup Poland - Sezon 29
mo?e grali z kontry? ty atakowales oni tylko Cie 2 razy skontrowali i po frytkachWink)

ja przeszed?em dalej wygrywaj? po do?? znacznej przewadze z Mafia Koniaka 3-6Wink)
15.03.2009, 14:07
michelinho91
Gość

 
#37
National Cup Poland - Sezon 29
Mysza, ale tak jest w wi?kszo?ci meczy ?e dru?yna która mniej atakuje to wygrywa Tongue mo?e najlepsz? taktyk? jest ustawienie zespo?u na kontry w takim razie. W sumie powinna by? jeszcze taka opcja (skrzyd?a, d?ugie, krótkie i gra z kontry)
15.03.2009, 14:24
mysza8
Gość

 
#38
National Cup Poland - Sezon 29
raz uda sie Tobie, raz uda sie przeciwnikowi, to cala tajemnica.. i nie ma co plakac.

Dodane po 6 godzinach 15 minutach:

no i mi w?a?nie si? nie uda?o, w sc 16-15 a wynik 1-3Sad przykro ze tak wcze?nie odpadam no ale co zrobisz.
16.03.2009, 22:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości