Ankieta: Czy jeste? za takim sposobem ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
3 25.00%
Nie
75.00%
9 75.00%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Po?yczanie kasy'
tio01
Gość

 
#1
'Po?yczanie kasy'
Czy jeste? za opcj? po?yczania pieni?dzy np. m?odym dru?ynom, koledze w potrzebie itp. na zasadzie p?acenia np. za zablokowanego bramkarza na 7@ 400-600k, a potem oddawania za t? sam? kwot? odkupuj?c tego bramkarza ? Grozi za to banem, ale gdyby ?adnie to wystylizowa? :>
10.01.2009, 21:10
michelinho91
Gość

 
#2
'Po?yczanie kasy'
jakby o tego gracza walczy?y co najmniej 3 zespo?y to my?l? ?e nikt si? nie przyczepi. Poza tym je?li jest taki plan, to raczej nie b?d? szli obro?cy z 3 na obiorze za 600k Wink dla mnie by?oby to dobre bo nie mam kasy nawet na jeden transfer, ale z drugiej te? nie wiadomo czy by?bym w stanie odda? Wink ale tak ogólnie rzecz bior?c to nie b?dzie oszustwo, tylko pomaganie...
10.01.2009, 21:19
tio01
Gość

 
#3
'Po?yczanie kasy'
Patrzcie na to jakby wchodzi?a tylko w gr? opcja z bramkarzem..
10.01.2009, 21:28
pawel21
Gość

 
#4
'Po?yczanie kasy'
My?l?, ?e gdyby kto? zrobi? tak raz to raczej by przesz?o, je?li zawodnik nie by?by naprawd? bardzo s?aby, a pieni?dze du?e. Ten bramkarz z przyk?adu, zale?y ile mia?by lat i inne skile, ale raczej by przeszed?. (Zawsze mo?na si? usprawiedliwi? blokami itp).
Ale ja ogólnie nie jestem za takim rozwi?zaniem i lepiej niech ka?dy dojdzie samemu do dobrej sytuacji ni? takie wa?ki kr?ci? Tongue Bo jak kto? nie umie odpowiednio zarz?dza? finansami to wida? nie nadaje si? do tej gryWink
10.01.2009, 21:30
seba_83
Gość

 
#5
'Po?yczanie kasy'
Zgadza si? - je?li zawodnik by?by m?ody, z rozwini?tymi skillami pobocznymi przy kilku licytuj?cych managerach mo?e uda?oby si? pu?ci? taki kant. Ale to i tak du?o za du?o jak za bramkarza z 7@ Tongue
Ja natomiast nie jestem za tego typu "po?yczkami", bo tak jak napisa? Pawe? "kto nie umie odpowiednio zarz?dza? finansami, nie nadaje si? do tej gry". Zreszt? osobi?cie nie przyj??bym takiej "pomocy", pr?dzej zako?czy?bym gr?, bo jaka z tego satysfakcja?
10.01.2009, 21:36
crevo
Gość

 
#6
'Po?yczanie kasy'
a ja jestem przeciw. przede wszystkim dlatego, ze kasy potrzebuje chyba kazdy? nie sadze aby byli ludzie ktorzy maja jej za duzo. jesli bym wiec pozyczyl, sa bym nie mial. z drugiej strony jesli ktos by mi pozyczyl, a potem sam znalazl sie w trudnej sytuacji czulbym sie zobowiazany oddac natychmiast. czyli pewnie sprzedac na szybko 1-2 dobrych graczy pewnie ponizej wartosci. poza tym o ile transfer takiego bramkarza nie bylby podejrzany moze, to przy oddaniu pozyczki ten bramkarz mialby wrocic do starej druzyny? Big Grin to juz dziwny kant Big Grin poza tym do licytacji zawsze moze sie ktos potem wlaczyc i z calego pomyslu dupa Smile
10.01.2009, 21:55
jahu29pl
Gość

 
#7
'Po?yczanie kasy'
Jestem przeciwny, bo je?li kto? ?le zarz?dza i dostanie taki zastrzyk gotówki, to i tak nie odda, bo ?le te pieni?dze obróci. Lepszym rozwi?zaniem by?oby co? na zasadzie banku, z którego móg?by? wzi?? po?yczk? na okre?lony czas i na okre?lony procent. By?oby to uczciwe i nie mia?oby zwi?zku z przekr?tami. Nie oddajesz po?yczki to tracisz dru?yn? na zawsze. Proste. A ?eby nie straci? dru?yny, to ludzie sprzedawaliby swoich najlepszych graczy. Smile
10.01.2009, 21:58
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 771
Dołączył: Aug 2008

#8
'Po?yczanie kasy'
sztuczne nap?dzanie rynku przez bankructwa = inflacja
ca?kowicie przeciw
10.01.2009, 23:10
dj_sowa
Gość

 
#9
'Po?yczanie kasy'
mimo iz przed wyprzedaza sam klepalem dolki i czasami sie zastanawialem czemu nie ma takiego czegos w tej grze stwierdzam iz gdyby to bylo potrzebne to admini sami udostepniliby taka opcje. jestem przeciwko takiemu rozwiazanu kategorycznie przedewszystkim to co jahu napisal niegospodarczosc zly obrot i pozniej lipa z oddaniem.
11.01.2009, 16:17
jahu29pl
Gość

 
#10
'Po?yczanie kasy'
mi?o ?e kto? mnie popiera Smile
11.01.2009, 18:24
tio01
Gość

 
#11
'Po?yczanie kasy'
Czyli nie jeste?cie za pomoc? np. szybszego rozwoju kolegi ? Bo wiadomo pieni?dzy na pocz?tku nie wytrza?nie si? od tak.. Zdobywa si? je systematycznie 'zgodnie z natur?'. Jeste?cie za tym drugim ? : >
11.01.2009, 18:29
jahu29pl
Gość

 
#12
'Po?yczanie kasy'
ka?dy miliarder tak zaczyna?, o ile nie zabi? kolegi wcze?niej.
11.01.2009, 18:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości