Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions Cup dla Tybura!
crevo
Gość

 
#1
Champions Cup dla Tybura!
po fatalnych wystepach repry, tak u20 jak i "doroslej" tybur poratowal honor Polski. szkoda tylko ze takie sprawy jak puchary nie sa bardziej naglosnione w tej grze, bo gdybym sam nie postanowil sprawdzic jak mu idzie to pewnie bym sie nigdy nie dowiedzial ze... wygral. na forum 1 temat, 20 wpisow na krzyz, kazdy trzyma sie swojego podworka tylko.. no coz, gratulacje. pewnie w kolejnym sezonie bedziemy miec jeszcze wiecej zespolow w champions cup/top teams cup Smile
08.01.2009, 15:43
mysza8
Gość

 
#2
Champions Cup dla Tybura!
wyczyn niesamowity, tybur w potrójnej koronie, d?ugo d?ugo nikt nie powtórzy jego osi?gni??.
08.01.2009, 15:58
michelinho91
Gość

 
#3
Champions Cup dla Tybura!
ja zobaczy?em to ?e wygra? na tablicy og?osze? ekstraklasy Wink chcia?em sobie poczyta? co tam s?ycha? i naszych najlepszych manago, patrze a tu gratuluj? mu pucharu Big Grin faktycznie pi?kny wyczyn Smile by? widzewek, by? berlik, jest tybur... Smile ale b?d? te? nast?pni, którzy b?d? chcieli powtórzy? te osi?gni?cia
08.01.2009, 17:19
pawel21
Gość

 
#4
Champions Cup dla Tybura!
Cytat:gdybym sam nie postanowil sprawdzic jak mu idzie to pewnie bym sie nigdy nie dowiedzial ze... wygral

to ja mog? napisa? tak: "gdyby crevo nie napisa? na naszym forum, to pewnie bym si? nigdy nie dowiedzia?, ?e... wygra?"

?wietna sprawa, zaraz musz? przejrze? to dok?adnie Smile
08.01.2009, 17:22
jahu29pl
Gość

 
#5
Champions Cup dla Tybura!
a ja wiedzia?em ?e wygra?, bo jest na 2 miejscu w rankingu, wi?c musia? co? wygra? i sprawdzi?em sobie jego mecze i puchary. Wyczyn rzeczywi?cie wielki, ale i tybur jest wielki i wielk? ma dru?yn?.
09.01.2009, 01:50


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości