Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpłata pieniędzy z konta bankowe/banku do MZ
evilzop
Gość

 
#1
Wpłata pieniędzy z konta bankowe/banku do MZ
Witam,
Chciałem podpowiedzieć jak można prosto wpłacić kasę żeby wykupić członkostwo lub power tokeny.
A więc musimy koniecznie posiadać konto w banku (rzeczywistym lub internetowym) można też tzw. przekaz bankowy w każdym banku można dokonać wpłaty.
Ja mam internetowe konto w Lukasie (credit agricole) ale bezpośrednio nie mogłem przelać pieniędzy do MZ bo są opłaty :/ więc założyłem darmowe konto w http://www.moneybookers.com oczywiście nie mówie że jest bez opłat ale za małe kwoty takie jak w MZ nadaje się akurat i można przelać pieniądze bezpośrednio w 5 minut.
Wystarczy z konta bankowego e-przelewem wysłać na konto w moneybookers.com a z konta tego do MZ w 5 minut księgowanie tylko trzeba mieć telefon komórkowy aby dostawać wiadomości (darmowe) z kodem weryfikującym.

Parametry konta Moneybookers
+darmowe z limitem  transkacji (Całkowity limit transakcji 4293.30 PLN / ostatnie 90 dni )
+z użyciem tel. komórkowego można szybko wpłacić pieniądze nie tylko na MZ.
-Twój limit dla każdej transakcji  4293.30 PLN
Aby zwiększyć limit trzeba zweryfikowac nazwisko imie i adres jakimś listem chyba kodem weryfikacyjnym ale ja mam wymyślone więc mi taki limit wystarczy.
Opłata jeśli chcemy wpłacić pieniądze na konto Mooneybooker wynosi 0.90 %  i dla karty kredytowej 1.90 %
internetowe przelewy za darmo i przekazy bankowe też za darmo tyle że te drugie nie trwają 5 minut a 2-5dni
Haczyk jest taki że jak już wpłacimy na to konto to opłata żeby zwrócić pieniądze wynosi grubo ponad 7zł więc proszę o rozsądne wpłaty.
Ja wykupiłem członkostwo za 30zł więc opłaty były żadne.

Obsługiwane lokalne metody płatności w ponad 30 krajach
  WPŁATA ŚRODKÓW [?] WYPŁATA ŚRODKÓW [?]
Polska

Polska
[Przekaz bankowy]
DARMOWE
[Internetowy Przelew Bankowy]
DARMOWE
[Przelwy24]
0.90 %
Wypłaty
[Przekaz bankowy]
7.73 PLN
[Czek]
15.03 PLN
[Visa]
7.73 PL

Więc sami widzicie tylko wchodzą w rachubę przelewy24 i przelewy internetowe.
Jest to szybka bezpieczna i darmowa metoda wpłaty na MZ przez konto internetowe.
Przepraszam za brak interpunkcji  :Smile
23.01.2012, 15:43


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości