Ankieta: Czy wyrazasz zgode na lekka modyfikacje formuly rozgrywek pod nazwa DL w celu zapraszanie wiekszej ilosci graczy ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
66.67%
6 66.67%
NIE
22.22%
2 22.22%
LOTTO MI TO Wink
11.11%
1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
kujda108 Offline

*

Liczba postów: 6 007
Dołączył: Sep 2018

#1
wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
Siemka od jakiegos czasu obserwujemy spadek zainteresownia naszymi rozgrywkami.
Od zawsze i tak zapraszamy do rywalizacji druzyny z poza Klanu.
Chcialbym umozliwic KAZDEMU uczestnikowi NOMINOWANIE kogos z poza Klanu do udzialu,
marzy mi sie troche takie polskie Desafio Argentino Wink z kilkoma poziomami ligowymi w kategoriach Uxx zwlaszcza,
moze wznowilo by sie 2 lige seniorska ( a moze i 3 jezeli by byla potrzeba?!?).
Co o tym sadzicie ?
Pozdro
24.10.2022, 20:36
assassin93 Niedostępny
Administrator
*

Liczba postów: 2 226
Dołączył: Feb 2022

#2
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
Ode mnie tak poszło.

Szczerze sam o tym myślałem i chciałem Ci to napisać, by może za sezon maks dwa zacząć powoli zapraszać innych do zabawy właśnie, dlatego, że zainteresowanie w naszym klanie spada co widzimy po zapisach, gdzie ledwo zgarniamy 16 osób do rozgrywek uxx (często ratując się osobami z poza DC) i co jest zaskoczeniem malutkim, że nawet 1 ligi seniorskiej nie umieliśmy zapełnić sami w całości i trzeba było ratować się zaproszeniem kogoś z zewnątrz.

Myślę, że wprowadzenie innych do naszego turnieju/ligi pozwoliło by raz, że zwiększyć ilość lig młodzieżowych oraz zwiększyć do 3-4 lig seniorskich (ekstraklasa i może do tej 3 ligi, by się udało zgarnąć), dwa przede wszystkim zwiększyłoby poziom tej fantastycznej zabawie i mielibyśmy swój a'la desafio polando Big Grin i pojawiła by się też dodatkowo fajna rywalizacja między klanowa, bo jak wiemy pokonanie kogoś z DC to dla niektórych to jak zdobycie złota Big Grin Oczywiście to taki żarcik z mojej strony.

Jedynie mam pytanie kujda, gdzie byśmy robili zapisy i te wszystkie tabele wszechczasów itp?
Tutaj na forum i na forum mzta lub na krysie?
Czy po prostu byśmy stworzyli do tej zabawy np federację i tam byśmy umieszczali zapisy itd, a tutaj, byś cały czas prowadził?
26.10.2022, 12:32
kujda108 Offline

*

Liczba postów: 6 007
Dołączył: Sep 2018

#3
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
Tak jak teraz jest mogłoby zostać.
Zapisy/potwierdzenia u nas lub na priv u orga.
DL widoczna z zewnątrz na naszym forum wystarczy.
A jak ktoś z zewnątrz chciałby dostęp do forum to mamy dla nich DL i SB widoczne i tyle.
Jak jakiś gagatek przy-pajacuje na SB to milesiu banana takiemu zaproponuje i tyle.
26.10.2022, 12:50
kujda108 Offline

*

Liczba postów: 6 007
Dołączył: Sep 2018

#4
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
Wow jaki odzew w głosowaniu. Już 6 głosów widzę oddano.
26.10.2022, 12:51
assassin93 Niedostępny
Administrator
*

Liczba postów: 2 226
Dołączył: Feb 2022

#5
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
No okej rozumiem. W sumie podgląd, by mieli, a w ostateczności zrobić konto to chwila moment.
26.10.2022, 16:21
grzesiu_lol13 Offline

*

Liczba postów: 1 631
Dołączył: Aug 2012

#6
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
Drastic League powinno jak dla mnie zostać tylko wewnątrz klanu jako mistrzostwa DC, a to "desafio polando" mogłoby powstać obok.
26.10.2022, 21:45
hahay Offline

*

Liczba postów: 1 465
Dołączył: Jan 2019

#7
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
Ja uważam tak jak Grzesiu. "Desafio Polando" czy jakakolwiek formuła rywalizacji w gronie szerszym niż tylko klanowe to fajny pomysł, ale szyld Drastic League do tego nie pasuje. Nawet jeśli są już precedensy w postaci otwierania DL na graczy spoza klanu, to jednak jest to na zasadzie wyjątku od zasady, że jest to rywalizacja wewnątrzklanowa; jakby miała to być już z założenia zupełnie otwarta formuła, to nie bardzo nazywać to nadal ligą Drastików. Grajmy DL dopóki chętnych jest dość, by to miało sens, a jeśli ta formuła się wyczerpie to trudno, nic na siłę, ale nowa, szersza formuła niechby była czymś obok i za czas jakiś być może również, niestety, zamiast.
W ankiecie nie oddaję głosu, bo żadna z opcji nie odpowiada w pełni temu stanowisku Wink
27.10.2022, 00:09
kujda108 Offline

*

Liczba postów: 6 007
Dołączył: Sep 2018

#8
RE: wyjscie z rozgrywkami DL w swiat
@grzesiu @hahay dzieki za wasze opinie !
czasu jeszcze troche jest wiec podyskutujmy.
27.10.2022, 00:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości