Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10th Round 11.06.2021
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.939
Dołączył: Jul 2012

#1
10th Round 11.06.2021
10th round - 11.06.2021


Ice Drastic Clan 24 - 9 Sudden Death II

KINGS HC (ruiadreis) - We like to dance (dance2master) 3:1, 2:1
Bronse Cuerte H.C. (coppadevis) - Evil Falkers (jockemannen89) 1:0, 3:3
QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) - Krasnosielc (fci1h) 2:3, 3:3
Hanza Goleniów (jalus) - TeaBags Liberec (johniee) 3:2, 5:4
HC Sielce Warszawa (assassin93) - SOSNOWIEC RED WINGS (pietom) 0:4, 1:1
KOLEJORZ HT (marwie) - KOZIOLKI KKS POZNAN HT (antoniw) 6:2, 3:2


Ice Drastic Clan II 19 - 16 Lodowe Świstaki

Chęciny Raptors (tedede) - RIP HASIM VeLoCiRapToRs (phantom2020) 2-8, 0-8
Vrbovsko Rangers (kadesh) - SANFINS VLP (mafrarafa) 0-3, 5-3
Ogulin Saints (fabius) - TKH Ekipa Damcia (damcio) 2-2, 2-1
INVICTA HC (claudiofernandes) - Campania H89 (pauler) 1-2, 5-4
Astra Halemba (rwwp) - Rokita Brzeg Dolny (florens) 1-3, 3-1
Nieśmiertelny Staszów (tracer1565) - HK Sigalind (cyrusvk) 4-0, 3-2


Ice Drastic Clan III 12 - 18 Sudden Death III

Baltica Władysławowo (mplazki) - Giżycko Mighty Ducks (tasior26) 1-5 1-0
Arentowo (kenian75) - KKH Krosno (kunas) nierozegrane
Green Dogs HC (pedromill) - HC MARKUS (markus1959) 5-0 1-3
Silver Ilkus (patidorek) - Chłopaki Do Bicia (tomek1927) 3-1 3-2
Sagra Kielce (aragorn12) - MAC DREAM™PL SIEMIANOWICE (kubajr) 1-4 0-2
Klide13 (jeffdemarseille) - Delfini Ghiacciati (kurisu) 1-5 1-8


Lodowe Świstaki III 29 - 5 Ice Drastic Clan IV

PTH Sokół (jazz) - Eyjafjallajökull (kuti96) 0-0, 1-0
Ejszeryszki (anann) - Goral Zywiec (firefox78) 2-1, 1-1
NIKITA- ŁÓDZ (darcio) - Vuitto 2019 (michal721) 6-1, 9-2
Kliczek&Syn (kliczek) - Koszmarki (freezer12) 1-3, 2-0
Liwocz Brzyska (damciogit) - Beirut Thunders (lebanon21) 5-1, 5-0
Lech Poznań (lukson81) - Figa z Makiem (agajacek1971) 3-1, 6-2


Ice Drastic Clan V 27 - 9 Lodowe Świstaki V

Wangerin SA (plastek75) - Czarne Chmury (mrcszef) 5-0, 5-0
Ostrowin (dawidl) - Bronka (przemek77) 0-6, 1-7
LEGENDY (luk10) - 40-lecie ANDHAL ls (myka11) 5-0, 5-0
KH Krotos Krotoszyn (tome11) - Szybcy i Wściekli (robson77) 4-0, 2-1
SCARGES ICEBREAKERS (jonstong) - Pomorzanin Toruń (umk) 4-1, 5-1
STS SANOK TEAM (demon1984) - Orlik Opole (milek72) 2-1, 1-3


sparing

SocceroS Żory (htznawca) - wolne
Hokejowa Brygada RR (rafal_r) - HKS SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) OK
Staszovia Staszów (rafels) - Buffalo Śrem (theperez) NP
FC Nakło (horyzontzdarzen) - Qvinto Team Blizzards (qvinto) OK
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2021, 19:18 przez aragorn12.)
03.06.2021, 11:57
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.939
Dołączył: Jul 2012

#2
RE: 10th Round 11.06.2021
Dla I i III sekcji są to mecze o pozostanie w lidze (ta i przyszła kolejka). Więc wiadomo o co chodzi  Wink
II i IV sekcja osiągnęła już plan minimum, ale dopóki jest szansa na awans to walczymy  [Obrazek: helm.gif]
W przyszłym sezonie planuję ograniczenie do IV sekcji. Exclamation
05.06.2021, 13:03
Odpowiedz
assassin93 Offline
Administrator
*

Liczba postów: 5.929
Dołączył: Sep 2018

#3
RE: 10th Round 11.06.2021
wysłane
05.06.2021, 13:14
Odpowiedz
mplazki Offline

*

Liczba postów: 465
Dołączył: Mar 2014

#4
RE: 10th Round 11.06.2021
wysłane
06.06.2021, 18:16
Odpowiedz
tracer1565 Offline

*

Liczba postów: 1.216
Dołączył: Sep 2018

#5
RE: 10th Round 11.06.2021
zaklepane
07.06.2021, 21:52
Odpowiedz
horyzontzdarzen Offline

*

Liczba postów: 1.008
Dołączył: Sep 2013

#6
RE: 10th Round 11.06.2021
Zaplanowane
08.06.2021, 12:47
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości