Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NLA 41th season / 41 sezon
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.849
Dołączył: Jul 2012

#1
NLA 41th season / 41 sezon
NLA 41th season / 41 sezon

S C O R ET A B L E


1. Sparta LKS (robin74)                  61 +107
2. Jagiellonia Denver (wojtek23)      52 +78
3. KS HANZA Goleniów (jalus)          47 +77
4. Polan Września (mplazki)            38 +55
5. Mario gool (tomaszek02)            36 +38
6. KS Wierna Rzeka (qvinto)          35 +34
7. Violet machine (solieri)                25 +19
8. Husaria Tarnów (mavis87)          23 +4 *(5 matches not played)
9. Green Dogd FC (pedromill)          22 -32
10. Galena Kielce B (aragorn12)      12 -61
11. SANDECJA Nowy Sacz (sad..)    8 -158
12. SCARGES FC (jonstong)            1 - 161
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 13:38 przez aragorn12.)
08.12.2020, 13:19
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.849
Dołączył: Jul 2012

#2
RE: NLA 41th season / 41 sezon
Terminarz Schedule matches

I round: 21.12.2020
Sparta LKS (robin74) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 7-0, 15-0
Mario gool (tomaszek02) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 0-1, 4-0
SCARGES FC (jonstong) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 0-11, 1-14
Polan Września (mplazki) - Green Dogs FC (pedromill) 1-1, 6-1
Violet machine (solieri) - KS HANZA Goleniów (jalus) 0-2, 1-4
Husaria Tarnów (mavis87) - Galena Kielce (aragorn12) team B 2-0, 4-0

II round: 28.12.2020
Sparta LKS (robin74) - Violet machine (solieri) 8-1, 3-0
Husaria Tarnów (mavis87) - Polan Września (mplazki) 1-1, 0-0
Galena Kielce (aragorn12) team B - SCARGES FC (jonstong) 4-0, 8-0
KS HANZA Goleniów (jalus) - Mario gool (tomaszek02) 3-1, 1-0
Green Dogs FC (pedromill) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 14-0, 2-2
Jagiellonia Denver (wojtek23) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 4-0, 2-1

III round: 04.01.2021
Sparta LKS (robin74) - KS HANZA Goleniów (jalus) 2-0, 0-1
Green Dogs FC (pedromill) - Galena Kielce (aragorn12) team B 9-1, 1-4
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Husaria Tarnów (mavis87) NP
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Violet machine (solieri) 6-0, 5-1
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Polan Września (mplazki) 0-16, 0-13
Mario gool (tomaszek02) - SCARGES FC (jonstong) 6-0, 8-0

IV round: 11.01.2021
Sparta LKS (robin74) - Mario gool (tomaszek02) 3-2, 4-2
SCARGES FC (jonstong) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 1-1, 2-3
Polan Września (mplazki) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-1, 2-3
Violet machine (solieri) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 0-3, 1-3
Husaria Tarnów (mavis87) - Green Dogs FC (pedromill) 3-2, 11-0
Galena Kielce (aragorn12) team B - KS HANZA Goleniów (jalus) 0-6, 0-3

V round: 18.01.2021
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Sparta LKS (robin74) 0-1, 0-2
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Green Dogs FC (pedromill) 1-3, 8-0
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - KS HANZA Goleniów (jalus) 0-12, 0-13
Mario gool (tomaszek02) - Galena Kielce (aragorn12) team B 3-0, 5-1
SCARGES FC (jonstong) - Husaria Tarnów (mavis87) NP
Polan Września (mplazki) - Violet machine (solieri) 2-1, 1-0

VI round: 25.01.2021
Sparta LKS (robin74) - SCARGES FC (jonstong) 18-0, 9-0
Polan Września (mplazki) - Mario gool (tomaszek02) 1-1, 0-1
Violet machine (solieri) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 13-2, 12-0
Husaria Tarnów (mavis87) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 4-3, 4-2
Galena Kielce (aragorn12) team B - Jagiellonia Denver (wojtek23) 0-6, 1-8
KS HANZA Goleniów (jalus) - Green Dogs FC (pedromill) 0-1, 12-0

VII round: 01.02.2021
Green Dogs FC (pedromill) - Sparta LKS (robin74) 0-1, 0-8
Jagiellonia Denver (wojtek23) - KS HANZA Goleniów (jalus) 6-3, 7-2
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Galena Kielce (aragorn12) team B 6-1, 5-2
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Husaria Tarnów (mavis87) NP
Mario gool (tomaszek02) - Violet machine (solieri) 3-2, 4-0
SCARGES FC (jonstong) - Polan Września (mplazki) 0-13, 0-8

VIII round: 08.02.2021
Sparta LKS (robin74) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-0, 5-0
Galena Kielce (aragorn12) team B - Violet machine (solieri) 2-5, 1-5
KS HANZA Goleniów (jalus) - Polan Września (mplazki) 0-0, 1-2
Green Dogs FC (pedromill) - SCARGES FC (jonstong) 10-0, 5-3
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Mario gool (tomaszek02) 2-2, 3-1
KS Wierna Rzeka (qvinto) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 11-0, 4-0

IX round: 15.02.2021
Galena Kielce (aragorn12) team B - Sparta LKS (robin74) 0-7, 1-10
Husaria Tarnów (mavis87) - KS HANZA Goleniów (jalus) 1-3, 1-6
Violet machine (solieri) - Green Dogs FC (pedromill) 1-1, 10-1
Polan Września (mplazki) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 0-2, 1-3
SCARGES FC (jonstong) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 1-9, 0-3
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Mario gool (tomaszek02) 0-6, 1-10

X round: 22.02.2021
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Sparta LKS (robin74) 1-1, 1-3
Jagiellonia Denver (wojtek23) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) vo 5-0, 5-0
Mario gool (tomaszek02) - Green Dogs FC (pedromill) 2-2, 2-0
KS HANZA Goleniów (jalus) - SCARGES FC (jonstong) 11-0, 13-0
Polan Września (mplazki) - Galena Kielce (aragorn12) team B 3-0, 6-1
Violet machine (solieri) - Husaria Tarnów (mavis87) 1-2, 4-1

XI round: 01.03.2021
Sparta LKS (robin74) - Polan Września (mplazki) 3-1, 5-1
SCARGES FC (jonstong) - Violet machine (solieri) 0-7, 0-8
Husaria Tarnów (mavis87) - Mario gool (tomaszek02) NP
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Galena Kielce (aragorn12) team B 0-8, 4-2
KS HANZA Goleniów (jalus) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 3-0, 2-2
Green Dogs FC (pedromill) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 0-3, 1-8

new season / nowy sezon 08.03.2021 lub / or 15.03.2021
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 13:19 przez aragorn12.)
08.12.2020, 13:20
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.849
Dołączył: Jul 2012

#3
RE: NLA 41th season / 41 sezon
[Obrazek: korona-ilustracji-wektorowych-160-66618889.jpg]

Sparta LKS (robin74)

     Gratulacje!
23.02.2021, 19:50
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości