Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12th round - 25.09.2020
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.779
Dołączył: Jul 2012

#1
12th round - 25.09.2020
12th round - 25.09.2020



HOCKEY CLAN LEAGUE

Česko-Slovenská trikolóra  23  -  11  Ice Drastic Clan

AJAX PREDATORS (maniak19) - KINGS HC (ruiadreis)  1-6 , 1-4
HC Lions Levice (bubo157) - KOLEJORZ HT (marwie)  3-6 , 5-1
V.K.DRINK Hermanovce (slovak) - SocceroS Żory (htznawca) 3-1 , 5-1
Linhartovy (pavel177) - Eyjafjallajökull (kuti96)  2-2 , 1-0
Michalovce Ice Raccoons (mmaros) - QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge)  3-0 , 3-3
HC DUKLA JIHLAVA (duklacek) - INVICTA HC (claudiofernandes)  4-3 , 5-1

Ice Drastic Clan II 19 -13 Nuclear Clan
HC Ilkus (patidorek) - SOKÓŁ HECZNAROWICE (kamil131997) 1-3 4-4
Vrbovsko Rangers (kadesh) - Intessa Zamosc (kryf) 2-1 8-3
Ogulin Saints (fabius) - Voodoo Cohort (aeroxpl) 2-1 5-2
Hanza Goleniów (jalus) - Onizuka team Kraków (kinbot) 3-2 2-4
AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) - Slavic United (slavic) 1-1 2-2
Kleinort SSA (maciek1458) - JózsaCity H.C (hokile) 2-4 1-1


SECTION LEAGUE

Confederação BPMZ II 17 - 17 Ice Drastic Clan III
Bronse Cuerte HC (coppadevis) xx SAPUC´S-América Rio Preto (pablocito) 6-1, 3-2
Klide13 (jeffdemarseille) xx Pó de Diamante HmZ 4Ever (cavhyoga) 0-10,  0-5
Baltica Władysławowo (mplazki) xx Fair Play HC (neehouck) 2-2, 2-4
Team Qvinto Blizzards (qvinto) xx Noxus Black Rose (diogo190394) 4-0, 3-0
Sagra Kielce (aragorn12) xx Os Fura Olho HC (nil20072008) 1-2, 6-1
Chęciny Raptors (tedede) xx Jaraguá do Sul (heintje_korte) 1-6, 3-3

Ice Drastic Clan IV  24 - 0 Lodowe Świstaki V
Goral Zywiec (firefox78) - Pawcio Team (pawcio80) 1-0, 5-0
Beirut Thunders (lebanon21) - Szybcy i Wściekli (robson77) NP
Staszovia Staszów (rafels) - bøts of mogilska (finekk) 5-0, 6-0
Arentowo (kenian75) - Pomorzanin Toruń (umk) 5-1, 5-1
Wangerin SA (plastek75) - Czarne Chmury (mrcszef) NP
KH Krotos Krotoszyn (tome11) - Kliczek&Syn (kliczek) 5-0, 6-1

Ice Drastic Clan V 15 - 21 Nieśmiertelni V
Hokejowa Brygada RR (rafal_r) - Aro Hockey Team (bolek73) 0-3, 1-3
SCARGES ICEBREAKERS (jonstong) - ICE KRUK (avwk) 0-1, 0-6
FC Nakło (horyzontzdarzen)- Tarnov (karolek88) 1-7, 1-7
Figa z Makiem (agajacek1971) - Sparta Parzymiechy K. (jjastra) 3-2, 2-6
Koszmarki (freezer12) - Nowa Fala (ejo68) 1-0, 3-2
Vuitto 2019 (michal721) - KH Sanok (danbar) 5-2, 8-0


SPARING
Pingwiny z Madagaskaru (assassin93) - Green Dogs HC (pedromill) OK
FSC STAR48 STARACHOWICE (christos132) - Ostrowin (dawidl)  nierozegrane
HKS SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Nieśmiertelny Staszów (tracer1565) OK
HT Sosnowiec (gladki) - Icebreakers Marklowice (n0name) * jak zagracie to dobrze jak nie to pauza OK
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2020, 13:58 przez mplazki.)
15.09.2020, 11:45
Odpowiedz
mplazki Offline

*

Liczba postów: 431
Dołączył: Mar 2014

#2
RE: 12th round - 25.09.2020
wysłane
19.09.2020, 11:49
Odpowiedz
assassin93 Offline
Administrator
*

Liczba postów: 4.498
Dołączył: Sep 2018

#3
RE: 12th round - 25.09.2020
Zaplanowane
20.09.2020, 10:53
Odpowiedz
horyzontzdarzen Offline

*

Liczba postów: 919
Dołączył: Sep 2013

#4
RE: 12th round - 25.09.2020
Zaplanowane
22.09.2020, 12:08
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości