Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9th round - 04.09.2020
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.763
Dołączył: Jul 2012

#1
9th round - 04.09.2020
9th round - 04.09.2020


HOCKEY CLAN LEAGUE

(9-16) Ice Drastic Clan 18 - 6 Nieśmiertelni IV (h)
KINGS HC (ruiadreis) - HC Jableczni(rafcio18) 4-0, 5-2
KOLEJORZ HT (marwie) - K.S. CRACOVIA.1906(kerir) NP
SocceroS Żory (htznawca) - HC GKS1977 BEŁCHATÓW(marss)  3-4, 1-2
Eyjafjallajökull (kuti96) - Drzewiarz Świerczyna(mwojtowicz)  ... mecze w nocy
QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) - Wolves Gdańsk(bartex666)  5-0, 4-2
INVICTA HC (claudiofernandes) - Wolfpack HC(ssc9) 3-2, 7-1

(9-16) Ice Drastic Clan II 21 - 9 Stumilowy Las Co Mi Tak Zimno (g)
Kleinort SSA (maciek1458) - HC Aroosos (aroos) NP
Ogulin Saints (fabius) - Bielsko Hokej Klub (wiola-67) 8-1, 6-1
HC Ilkus (patidorek) - Konotopy SA (irekflaga) 0-7, 0-1
AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) - GKS TYCHY (modyhajdi) 3-0, 6-0
Hanza Goleniów (jalus) - Drgicz (koral) 4-0, 3-2
Vrbovsko Rangers (kadesh) - Wenecia (roljan4595) 4-6, 3-1


SECTION LEAGUE

Ice Drastic Clan III 17 - 17 Sudden Death III
Klide13 (jeffdemarseille) - Ema City (and63and) 6-1, 3-2
Qvinto Team Blizzards (qvinto) - PODHALE (pnt) 0-1, 1-7
Bronse Cuerte H.C. (coppadevis) - KKH Krosno (kunas) 2-2, 4-1
Baltica Władysławowo (mplazki) - Chłopaki Do Bicia (tomek1927) 2-5, 3-1
Chęciny Raptors (tedede) - Oświecenia Team (sagitto) 1-1, 2-0
Pingwiny z Madagaskaru (assassin93) - Giżycko Mighty Ducks (tasior26) 0-2, 2-4

Lodowe Świstaki III 28 - 7 Ice Drastic Clan IV
Anarchy Terror Crew (bozzz) - KH Krotos Krotoszyn (tome11) 5-0, 3-0
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - Staszovia Staszów (rafels) 4-2, 3-0
Ejszeryszki (anann) - Wangerin SA (plastek75) 11-0, 15-0
HK Puszyste Misie (kris63) - Goral Zywiec (firefox78) 1-3, 1-1
HKS Pilanin (bestmanager) - Arentowo (kenian75) 1-0, 3-1
Bronka (przemek77) - Green Dogs HC (pedromill) 1-2, 7-0

Ice Drastic Clan V 4 - 31 Lodowe Świstaki IV
FC Nakło (horyzontzdarzen) - 40-lecie ANDHAL ls (myka11) 5-6, 1-4
HKS SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Bydgostia (polonia75) 0-7, 0-9
Koszmarki (freezer12) - Paprocice SSA (slawek575) 3-1, 1-2
SCARGES ICEBREAKERS (jonstong) - KRYNICKIE KaTeHa (jawka9) 1-3, 2-2
Nieśmiertelny Staszów (tracer1565) - Puste Kufle Bytom (dawes) 0-5, 0-4
Ostrowin (dawidl) - Aurochs Siemiatycze (roleksiuk) 1-2, 0-3


SPARING
Sagra Kielce (aragorn12) - Vuitto 2019 (michal721) OK
Beirut Thunders (lebanon21) - FSC STAR48 STARACHOWICE (christos132) OK
Icebreakers Marklowice (n0name) - HT Sosnowiec (gladki) NP
Figa z Makiem (agajacek1971) - Hokejowa Brygada RR (rafal_r) OK
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2020, 20:35 przez aragorn12.)
27.08.2020, 21:35
Odpowiedz
horyzontzdarzen Offline

*

Liczba postów: 912
Dołączył: Sep 2013

#2
RE: 9th round - 04.09.2020
Wysłane
rywal zmienił nazwę drużyny na - 40-lecie ANDHAL ls


myka zmienia nazwę co sezon czyli od 3 sezonów nikt nic na forum nie zgłaszał Wink nick jest stały i jest podstawą identyfikacji gracza Idea
edit: aragorn12
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.09.2020, 18:43 przez aragorn12.)
01.09.2020, 11:23
Odpowiedz
tracer1565 Offline

*

Liczba postów: 955
Dołączył: Sep 2018

#3
RE: 9th round - 04.09.2020
zaklepnae
02.09.2020, 07:30
Odpowiedz
assassin93 Offline
Administrator
*

Liczba postów: 4.282
Dołączył: Sep 2018

#4
RE: 9th round - 04.09.2020
Wysłane
02.09.2020, 12:40
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości