Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NLA 38th season / 38 sezon
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.669
Dołączył: Jul 2012

#1
NLA 38th season / 38 sezon
NLA 38th season / 38 sezon

S C O R ET A B L E

Kod:
1    KS Wierna Rzeka (qvinto)     30        26
2    Jagiellonia Denver (wojtek23)     23        53
3    Husaria Tarnów (mavis87)     21        35
4    Mario gool (tomaszek02)     20        37
5    Polan Września (mplazki)     20        27
6    Sparta LKS (robin74)     19        32
7    KS HANZA Goleniów (jalus)     18        21
8    Green Dogs FC (pedromill)     9        -40
9    Galena Kielce (aragorn12)     6        -19
10    SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72)     4        -86
11    SCARGES FC (jonstong)     1        -85
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2020, 20:26 przez aragorn12.)
13.04.2020, 14:18
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.669
Dołączył: Jul 2012

#2
RE: NLA 38th season / 38 sezon
TerminarzSchedule matches


I kolejka / round: 20.04.2020
SCARGES FC (jonstong) - Husaria Tarnów (mavis87) 0-12, 0-12
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Green Dogs FC (pedromill) 9-0, 3-0
Polan Września (mplazki) - Sparta LKS (robin74) 2-5, 3-2
dzień wolny / free day - Galena Kielce (aragorn12) team B
SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) - KS HANZA Goleniów (jalus) 1-7, 0-6
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Mario gool (tomaszek02) 1-1, 1-1

II kolejka / round: 27.04.2020
SCARGES FC (jonstong) - Mario gool (tomaszek02) 0-10, 0-12
KS HANZA Goleniów (jalus) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 2-3, 1-2
Galena Kielce (aragorn12) team B - SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) 6-0, 11-0
Sparta LKS (robin74) - dzień wolny / free day
Green Dogs FC (pedromill) - Polan Września (mplazki) 1-1, 1-7
Husaria Tarnów (mavis87) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 0-4, 0-4

III kolejka / round: 04.05.2020
SCARGES FC (jonstong) - Green Dogs FC (pedromill) 0-13, 2-4
Husaria Tarnów (mavis87) - Sparta LKS (robin74) 0-4, 2-0
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Galena Kielce (aragorn12) team B 6-0, 2-0
Polan Września (mplazki) - KS HANZA Goleniów (jalus) 1-2, 2-3
dzień wolny / free day - Mario gool (tomaszek02)
SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 0-13, 0-13

IV kolejka / round: 11.05.2020
SCARGES FC (jonstong) - dzień wolny / free day
SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) - Polan Września (mplazki) 0-9, 0-11
Jagiellonia Denver (wojtek23) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-3, 6-1
Mario gool (tomaszek02) - Husaria Tarnów (mavis87) 1-1, 2-2
KS HANZA Goleniów (jalus) - Green Dogs FC (pedromill) 3-2, 12-0
Galena Kielce (aragorn12) team B - Sparta LKS (robin74) 0-6, 0-8

V kolejka / round: 18.05.2020
SCARGES FC (jonstong) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 1-9, 0-13
Mario gool (tomaszek02) - SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) 6-1, 9-2
dzień wolny / free day - KS HANZA Goleniów (jalus)
Polan Września (mplazki) - Galena Kielce (aragorn12) team B 4-2, 4-0
Sparta LKS (robin74) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-3, 4-1
Green Dogs FC (pedromill) - Husaria Tarnów (mavis87) 0-0, 0-13

VI kolejka / round: 25.05.2020
SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) - SCARGES FC (jonstong) 3-2, 2-2
Jagiellonia Denver (wojtek23) - dzień wolny / free day
Mario gool (tomaszek02) - Polan Września (mplazki) 1-1, 2-1
KS HANZA Goleniów (jalus) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-3, 1-4
Galena Kielce (aragorn12) team B - Husaria Tarnów (mavis87) 0-3, 0-5
Sparta LKS (robin74) - Green Dogs FC (pedromill) 1-1, 12-0

VII kolejka / round: 01.06.2020
SCARGES FC (jonstong) - KS Wierna Rzeka (qvinto)
Polan Września (mplazki) - Husaria Tarnów (mavis87)
dzień wolny / free day - Green Dogs FC (pedromill)
SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) - Sparta LKS (robin74)
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Galena Kielce (aragorn12) team B
Mario gool (tomaszek02) - KS HANZA Goleniów (jalus)

VIII kolejka / round: 08.06.2020
Polan Września (mplazki) - SCARGES FC (jonstong)
KS Wierna Rzeka (qvinto) - dzień wolny / free day
Husaria Tarnów (mavis87) - SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72)
Green Dogs FC (pedromill) - Jagiellonia Denver (wojtek23)
Sparta LKS (robin74) - Mario gool (tomaszek02)
KS HANZA Goleniów (jalus) - Galena Kielce (aragorn12) team B

IX kolejka / round: 15.06.2020
Sparta LKS (robin74) - SCARGES FC (jonstong)
Galena Kielce (aragorn12) team B - Green Dogs FC (pedromill)
Husaria Tarnów (mavis87) - KS HANZA Goleniów (jalus)
Mario gool (tomaszek02) - KS Wierna Rzeka (qvinto)
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Polan Września (mplazki)
dzień wolny / free day - SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72)

X kolejka / round: 22.06.2020
KS HANZA Goleniów (jalus) - SCARGES FC (jonstong)
Galena Kielce (aragorn12) team B - Mario gool (tomaszek02)
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Sparta LKS (robin74)
Green Dogs FC (pedromill) - SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72)
Husaria Tarnów (mavis87) - dzień wolny / free day
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Polan Września (mplazki)

XI kolejka / round: 29.06.2020
Galena Kielce (aragorn12) team B - SCARGES FC (jonstong)
KS HANZA Goleniów (jalus) - Sparta LKS (robin74)
Mario gool (tomaszek02) - Green Dogs FC (pedromill)
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Husaria Tarnów (mavis87)
SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) - KS Wierna Rzeka (qvinto)
Polan Września (mplazki) - dzień wolny / free day

06.07.2020 dzień wolny / free day
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2020, 20:22 przez aragorn12.)
13.04.2020, 14:20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości