Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.939
Dołączył: Jul 2012

#1
13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Arrow Arrow Arrow UWAGA!
w tym tygodniu gramy dwa mecze 04 i 05 października. Gramy I składami.




EXTRALEAGUE

13 KOLEJKA / 13th ROUND - 04.10.2019 piątek
Ice Drastic Clan 8 - 20 Sudden Death


QUINTA DAS LUZES HC(fernandojorge) - Coviolo (scofield) 3-2 4-4
Vrbovsko Rangers(kadesh) - HC Urzicuța (nik2780) NP
Klide13(jeffdemarseille) - Steel Spiders (cosminacho) 3-6 1-5
Hanza Goleniów(jalus) - Grube Bolki Gizycko (grubebolki) 0-2 2-5
Beirut Thunders(lebanon21) - HC Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1-1 2-1
KINGS HC(ruiadreis) - Ice Kickers United (ijsdrieet) 1-3 1-3




14 KOLEJKA / 14th ROUND - 05.10.2019 sobota
Lodowe Świstaki - Ice Drastic Clan


Czarne Chmury (mrcszef) - KINGS HC (ruiadreis) NP
Rokita Brzeg Dolny (florens) - QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) 3-1,
HK Sigalind (cyrusvk) - Vrbovsko Rangers (kadesh) 1-1,
G6ŸRed scorpion (evroto1972) - Hanza Goleniów(jalus) 0-5, 0-5
Nogykede AC (petricadorneanu) - Klide13 (jeffdemarseille) NP
VeLoCiRapToRs (phantom2020) - Beirut Thunders (lebanon21) 3-1,


LEAGUE I

13 KOLEJKA / 13th ROUND - 04.10.2019 piątek
Ice Drastic Clan II 22 - 13 Nuclear Clan


WZG Sandomierz (misiekmk) - Intessa Zamosc (kryf) 5-2 6-2
OPORTO DRAGONS HC (claudiofernandes) - EHC Die Bären Neuwied (ojay79) 2-3 1-4
Ogulin Saints (fabius) - Voodoo Cohort (aeroxpl) 5-3 0-1
HT Sosnowiec (gladki) - Hockey Nucleo Ultra 03 (hks) 5-0 3-0
Pingwiny z Madagaskaru (assassin93) - Onizuka team Kraków (kinbot) 1-1 1-0
KOLEJORZ HT (marwie) - Kruki Częstochowa (maczugaxs17) 1-2 5-0


14 KOLEJKA / 14th ROUND - 05.10.2019 sobota
Česko-Slovenská trikolóra 12 - 21 Ice Drastic Clan II


Pingwiny z Madagaskaru (assassin93) - dzień wolny bo rywal nie dysponuje 6 graczem
Linhartovy (pavel177) - HT Sosnowiec (gladki) 2-2, 2-2
SLOVAKIA (slovak) - OPORTO DRAGONS HC (claudiofernandes) 4-2, 2-2
HC Turany (simocero) - Ogulin Saints (fabius) 0-5, 2-5
AJAX PREDATORS (maniak19) - WZG Sandomierz (misiekmk) 5-4, 3-1
HC Lions Levice (bubo157) - KOLEJORZ HT(marwie) 1-9, 2-3




13 KOLEJKA / 13th ROUND - 04.10.2019 piątek
Ice Drastic Clan III 1 - 34 Nieśmiertelni III


KS Młodzi (michal88888) - HockeyClub Swietochlowice(siwy200) 0-6 0-4
Figa z Makiem (agajacek1971) - HC Jableczni(rafcio18) 1-4 0-5
Wangerin SA (plastek75) - Eagle Suns (marulus) 2-3 3-6
Goral Zywiec (firefox78) - RW AHLEN-KNUROW (knurow) 3-3 2-3
Arentowo (kenian75) - Sztorm Szczecin (luckyjoe) 1-2 1-3
Anaheim Mighty Ducks (alli) - HC REBORN TEAM(blochin81) 3-9 0-5


14 KOLEJKA / 14th ROUND - 05.10.2019 sobota
Confederação Brasileira HMZ II 11 - 22 Ice Drastic Clan III


ONLY MAMATA HAS NO END (mamata) - Wangerin SA (plastek75) 0-5, 1-1
Pó de Diamante HMZ (cavhyoga) - Goral Zywiec (firefox78) 9-1, 9-1
Torino SSA HC (cmgalvao13) - Arentowo (kenian75) 0-5, 0-5
G13 Hockey Club (aliek) - Figa z Makiem (agajacek1971) 2-4, 0-3
Marau HC (marau) - Anaheim Mighty Ducks (alli) 2-2, 5-2
Jaragua do Sul EC (Heintje_korte) - KS Młodzi (michal88888) 0-5, 0-5


LEAGUE II

13 KOLEJKA / 13th ROUND - 04.10.2019 piątek
Ice Drastic Clan IV 13 - 16 Česko-Slovenská trikolóra II


H. C. Ostrów United (piotr_073) - DZDA (dzda) NP
PREBER Grizzly Ice (distrek6) - HT Myjava Lions (sony57) 2-2 1-2
KH Krotos Krotoszyn (tome11) - HC DIABLO (pista1111) 5-0 5-1
Qvinto Team Blizzards (qvinto) - Michalovce Ice Raccoons (mmaros) 4-3 1-3
Sagra Kielce (aragorn12) - HC Hliník (bujo76) 2-0 0-5
RAFC Hockey (rafc1880) - HC DUKLA JIHLAVA (duklacek) 0-5 0-5


14 KOLEJKA / 14th ROUND - 05.10.2019 sobota
Česko-Slovenská trikolóra II 12 - 12 Ice Drastic Clan IV


HC DUKLA JIHLAVA (duklacek) - RAFC Hockey (rafc1880) 5-1, 14-0
DZDA (dzda) - H. C. Ostrów United (piotr_073) NP
Michalovce Ice Raccoons (mmaros) - Qvinto Team Blizzards (qvinto) 0-2, 1-2
HT Myjava Lions (sony57) - KH Krotos Krotoszyn (tome11) NP
HC Hliník (bujo76) - Hirmutavad Hussarid (boruta) 11-0, 10-0
HC DIABLO (pista1111) - PREBER Grizzly Ice (distrek6) 1-5, 0-6


sekcje V i VI przygotowują się już do nowego sezonu - gra w sparingu (planuję tylko piątek)


SPARRING - 04.10.2019 piątek

Baltica Władysławowo (mplazki) - Hirmutavad Hussarid (boruta) nierozegrane
KH Trzcianka (kamillotos) - HKS Pilanin (bestmanager) nierozegrane
Hokejowa Brygada RR (rafal_r) - FSC STAR48 STARACHOWICE (christos132) OK
Green Dogs HC (pedromill) - SCARGES ICEBREAKERS (jonstong) OK
Nieśmiertelny Staszów (tracer1565) - HKS SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) OK
Vuitto 2019 (michal721) - Potęga Posępnego Czerepu (michelinho91) OK
AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) - Koszmarki (freezer12) OK
Ostrowin (dawidl) - sorki ale zabrakło aktywnych graczy, dzień wolny

horyzonzdarzeń, pablito1987 i rafels nadal jesteście mile widziani ale to nie może wyglądać tak, że ja ustawiam mecze a nie są one później grane.



Schemat zgłoszeń braku akceptacji wyzwań.
Jeżeli komuś zależy na terminie to zgłasza bezpośrednio na forum managerzone https://www.managerzone.com/?p=forum&sub...ort=hockey lub bezpośrednio na forum HLK jeśli ma tam swoje konto. Można też zgłaszać do kapitanów sekcji na księgę gości lub tu na forum drastic
Terminy: Do wtorku należy wysłać / zaakceptować wyzwania. Od wtorku można już zgłaszać braki akceptacji wyzwań (zajęte terminy w każdym czasie do czwartku 20.00) Im wcześniej tym lepiej. 24 godziny od zgłoszenia lub w czwartek termin jest do Waszej dyspozycji bez skutków dla klanu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2019, 20:57 przez aragorn12.)
26.09.2019, 22:11
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.939
Dołączył: Jul 2012

#2
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Zgłosiłem transfery między sekcjami i tak marwie i gladki powalczą o awans do Extraligi z II sekcją, a za nich do I sekcji trafiają jalus i kadesh (myślałem nad nowymi pierwszoligowcami ale grają obaj /nie liczyłem assassina, który się przyda w II/ grają dość przewidywalnie, a jalus i kadesh potrafią zaskoczyć z mocniejszymi rywalami Wink )
Proszę się zapoznać z nowym podziałem.
28.09.2019, 12:03
Odpowiedz
gladki Offline

*

Liczba postów: 789
Dołączył: Feb 2017

#3
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Wysłane.
28.09.2019, 18:42
Odpowiedz
assassin93 Offline
Administrator
*

Liczba postów: 5.929
Dołączył: Sep 2018

#4
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Wysłane.
28.09.2019, 20:41
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.939
Dołączył: Jul 2012

#5
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
dawidl i assa jak nie chcecie tracić tygodnia to zagrajcie może ze sobą w sobotę
29.09.2019, 11:04
Odpowiedz
assassin93 Offline
Administrator
*

Liczba postów: 5.929
Dołączył: Sep 2018

#6
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Przestraszyli się mnie no cóż ja sobie w poniedziałek zagram w nlrs pierwszym składem więc nie potrzebuje grania w sobotę
29.09.2019, 11:17
Odpowiedz
misiekmk Offline

*

Liczba postów: 1.232
Dołączył: Aug 2017

#7
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Piatek zaklepany... sobota wyslana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2019, 08:25 przez misiekmk.)
30.09.2019, 08:25
Odpowiedz
gladki Offline

*

Liczba postów: 789
Dołączył: Feb 2017

#8
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Sobota wysłana
30.09.2019, 12:30
Odpowiedz
aragorn12 Offline

*

Liczba postów: 4.939
Dołączył: Jul 2012

#9
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Grający w sekcjach III i IV czekacie do środy 22.00 i zajmujecie sobie sobotni jak i też piątkowy termin jeśli tak potrzebujecie. Nic nie trzeba zgłaszać.
Grający w I i II obowiązuje pełna mobilizacja ze względu na stawki meczów.
Z góry dzięki za dostosowanie się do zaleceń.
01.10.2019, 10:47
Odpowiedz
tracer1565 Offline

*

Liczba postów: 1.216
Dołączył: Sep 2018

#10
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
wysłane
01.10.2019, 22:47
Odpowiedz
misiekmk Offline

*

Liczba postów: 1.232
Dołączył: Aug 2017

#11
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Zaklepane oba terminy
02.10.2019, 09:08
Odpowiedz
assassin93 Offline
Administrator
*

Liczba postów: 5.929
Dołączył: Sep 2018

#12
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Zaplanowane na piątek
02.10.2019, 09:35
Odpowiedz
michal88888
Gość

 
#13
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Jaragua do Sul EC (Heintje_korte) ma zajęty termin na sobote piatek zaklepany
02.10.2019, 10:41
Odpowiedz
jalus Offline

*

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2012

#14
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
evroto1972 ma zajęte terminy do poniedziałku.
02.10.2019, 12:56
Odpowiedz
michal88888
Gość

 
#15
RE: 13 i 14 KOLEJKA / 13th (04.10.2019) and 14th (05.10.2019) ROUND
Jaragua do Sul EC wysłał mi na poniedziałek akceptować ???
02.10.2019, 20:28
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości