Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#1
Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Teraz jest ok, dzięki.

Tak przy okazji pytanie do Ciebie Ajo: jest sens dawać trenerów do juniorów, ja obecnie ich daję. Na pewno trener pomaga przy trenowaniu gry na bramce, bo efektywność u mnie się zwiększyła z 40% do 60%. Nie jestem jednak pewny czy trener pomaga jeśli junior trenuje z efektywnością 100%.
03.07.2011, 16:40
Ajo
Gość

 
#2
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Nie musisz już tutaj pisać, załóż temat z tym pytaniem w odpowiednim dziale, a na to pytanie odpowie Ci na pewno więcej osób.

Jeśli chodzi o moją wiedzę to trener na pewno pomaga przy juniorach, w mniejszym lub większym stopniu. W niektórych przypadkach trener bardzo ułatwia sprawę treningu takiego juniora. Firefox, napisałeś w podaniu, że grywasz w fm'a, ale już pewnie zauważyłeś, że managerzone a football manager to dwa różne światy. Tu wszystko jest dziwne i niekoniecznie musi wszystko być tak jak logika na to wskazuje Tongue Po czym sprawdzasz tą efektywność treningu ? Po mzmanagerze czy może po kreskach w raporcie treningowym ? Tongue

I co do trenowania bramkarzy od wieku juniora - moim zdaniem popełniasz tu błąd. Skill gra na bramce jest jednym ze skilli, który najdłużej zawodnicy trenują. Bardziej opłacalne jest podczas nowego sezonu i wysypu młodych 18 letnich zawodników zakup właśnie 10 bramkarzy którzy mają po 5@ - 6@. 1-2 zawodników dalej będzie trenować skill gry na bramce a reszta która nie trenuje praktycznie nie kosztuje Cię nic (ja kupuje takich za 1 eur, 1 tysiac euro roznie to bywa, sa to zazwyczaj smieszne pieniadze) i możesz ich zwolnić lub ponownie wystawić. Dla mnie to jest o wiele prostszy i lepszy sposób na wytrenowanie bramkarza lub zarobienie na nim.
03.07.2011, 18:31
jahu29pl
Gość

 
#3
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
U mnie każdy zawodnik trenuje z trenerem, czy to junior, czy to senior.
Natomiast bramkarzy trenuję sam od samego początku i nie kupuję, bo nie ma sensu. Zawsze jest kilku którzy się nie nadają do niczego, czyli idealni są na bramkę Smile
03.07.2011, 18:33
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#4
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Nie ma sensu zakładać nowego tematu, bo już otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie. Co do efektywności, to chodziło mi o raport treningowy kreskowy. Bez trenera miał 2 kreski, z trenerem zaczął mieć 3. Co do treningu bramkarzy to podzielam pogląd jahu29pl. W przyszłości pytania będę zadawał już w miejscu przeznaczonym do tego celu. Dzięki za odpowiedź.
03.07.2011, 18:52
Ajo
Gość

 
#5
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Każdy ma swoje zdanie Wink Ale w przypadku gdy firefox ma tylko 6 juniorów i OD RAZU daje któregoś na trening bramkarski dla mnie to duży błąd, ale jak kto woli
03.07.2011, 22:35
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#6
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Junior był na juniorskim OT i trenował szybkość, grę na bramce i stałe fragmenty, a że poza szybkością po obozie niczym się nie wyróżnia to wylądował na treningu bramkarskim gdzie teoretycznie powinien mieć spory potencjał. Dodatkowo nie mam szczęścia do kupna bramkarzy, a na kosztowne zakupy mnie teraz nie stać, więc im szybciej uda mi się rozsądnego bramkarza wychować tym lepiej.
03.07.2011, 22:44
Ajo
Gość

 
#7
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Juniorski OT to też osobny temat Tongue
03.07.2011, 22:48
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#8
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
Wiem, że zdania na jego temat są podzielone. Dla jednych generuje ten trening losowo, dla innych wyszukuje największy potencjał (można to różnie rozumieć). Dlatego też wyżej napisałem teoretycznie spory potencjał, bo za krótko gram aby się przekonać o tym na własnej skórze. Dodatkowo ten obóz był dla mnie darmowy. Nadal zamierzam korzystać z darmowych OT dla juniorów, bo w kasie się nie przelewa, a potrzeb inwestycyjnych jest sporo np. stadion.
03.07.2011, 22:55
piondisek Offline

*

Liczba postów: 488
Dołączył: Feb 2010

#9
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
każdy obóz w nowej rundzie dla juniora jest darmowy, czy to juniorski czy seniorski
04.07.2011, 18:54
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#10
Odp: Trenerzy do juniorów; trening bramkarza od początku
O tym, że seniorski trening dla juniora może być także darmowy nie wiedziałem. Przyda się to w przyszłym sezonie. Dzięki.
04.07.2011, 20:59


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości