Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy manager w Drastic Clan
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#1
Nowy manager w Drastic Clan
Witam

  Mam na imię Mariusz. Jestem nowym managerem, który ma przyjemność zasilić szeregi Drastic Clan. Jestem graczem o zaledwie sezonowym doświadczeniu, ale za to z dużym zapałem do pracy. Planuję dłuższą karierę w MZ i mam zamiar osiągnąć jak najlepsze wyniki, zarówno jako drużyna Goral Zywiec, jak i grając na chwałę Drastic Clan. Zdaję sobie sprawę, że moja drużna nie powala siłą, ale mam nadzieję, że z czasem stanie się na tyle silna, że zaistnieje w świecie MZ oraz pozwoli całemu klanowi osiągać jak największe sukcesy. Wiem, że długa (zamierzam rozwijać się systematycznie, a nie gwałtownie) i żmudna droga przed moją drużyną, ale się tym nie zrażam i liczę na końcowy sukces.
  Zostałem przydzielony do LR. Mam nadzieję, że koledzy pomogą mi na początku w zorientowaniu się w obowiązkach i zasadach klanowych itp. Na początek prosiłbym informację na poniższe tematy:
- gdzie mogę znaleźć aktualną tabelę LR
- za co można dostać kartki i jakie są tego konsekwencję
- inne informacje dotyczące rozgrywek i życia klanowego, o których powinienem wiedzieć.
  Jeżeli macie do mnie jakieś pytania to zadawajcie, postaram się na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam,
Mariusz (firefox78)
03.07.2011, 22:02
michelinho91
Gość

 
#2
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
No no, czapki z głów Firefox Smile widać, że masz ogromną chęć do gry i do udziału w życiu klanowym a to się niezwykle ceni.
03.07.2011, 23:34
jahu29pl
Gość

 
#3
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Takich ludzi nam potrzeba, to jest inwestycja w przyszłość. Jeśli jest taka możliwość, to proszę szefów rezerw o dopisanie kolegi Mariusza do składu na Xonoxie i będziemy mieli bardziej stabilną sytuację.
04.07.2011, 11:23
michelinho91
Gość

 
#4
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to po pierwsze i najważniejsze "Trzymaj piątki wolne dla klanu" bo wtedy są rozgrywane mecze klanowe. Nigdy nie zajmuj sobie piątku bez wcześniejszego ustalenia i zgody kapitana. Wszystkie informacje będą tutaj na forum. Obecnie, dla Ciebie Firefox, najważniejsze są działy "Liga Rezerw" oraz "Sprawy administracyjne". Ale polecam aby zaglądać do wszystkich tematów Smile Jeśli chodzi o same Rezerwy to Paweł i Śródmieście są głównodowodzącymi
04.07.2011, 15:47
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#5
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Odnośnie piątków zdążyłem się już zorientować. Trochę z grubsza wczoraj w nocy na szybko przejrzałem forum, ale w wolnej chwili będę musiał zrobić to dokładniej. Jeśli się nie mylę to niedawno było jakieś zawirowania w klanie, które spowodowały degradację głównej grupy DC do 7 ligi (czy to najniższa liga?)? Co do kartek to dostaje je się gdy nie wyzwie się wyznaczonego przeciwnika w danym terminie? Gdyby ktoś miał chwilę wolnego czasu i w skrócie wyjaśnił najważniejsze reguły tutaj panujące to byłbym wdzięczny. Zdaję sobie sprawę, że z czasem wolnym bywa różnie i samego mnie dziś spotkała niespodzianka w postaci chorego terminu na wykonanie projektu, więc przez ponad tydzień z małymi przerwami będę pracował do 22:00. Po tej godzinie jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam
04.07.2011, 16:28
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#6
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Przydałby się jeszcze jeden nowy gracz do LR, ja raczej odpadne w najbliższym czasie ...
04.07.2011, 21:16
srodmiescie
Gość

 
#7
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Witam nowego kolegę 6483716 to nr mojego GG jak będziesz dostępny to daj znać odpowiem na pytania. Oczywiście piszemy na forum ale myślę że na szybko lepiej jak spiszemy się na GG
04.07.2011, 22:45
pawel21
Gość

 
#8
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Nie było mnie parę dni, a tu proszę nowe ambitne twarze w rezerwach : ) Co do wszelakich pytań to odsyłam do wątku dotyczącego Regulaminu LK - http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=27105, a na pozostałe sprawy porozmawiamy sobie w najbliższym czasie, gdyż przed chwilą wróciłem z pracy, a jak wiadomo lepiej się myśli za dnia ; )
05.07.2011, 04:30
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#9
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Póki co najwyżej ambitna i z zapałem do pracy, bo siła zespołu nie powala na kolana, ale mam nadzieję, że za kilka sezonów to się zmieni. Co do regulaminu to już kilka kwestii się wyjaśniło, dodatkowo kolega @srodmiescie na gg przekazał mi kilka cennych rad itp. , za które dziękuję. Myślę, że z biegiem czasu lepiej się zorientuję we wszystkim, a w razie niepewności i problemów będę pytał i liczył na pomoc bardziej doświadczonych kolegów.

Pozdrawiam
05.07.2011, 10:09
textile
Gość

 
#10
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Smile witam i ja

co do śródmieście to też na początku sporo cennych uwag dostałem od kolegi, zresztą to on zwerbował mnie do klanu... Wink a ostatnio toczylismy derbowe - klanowe mecze w div 4 (niestety sumaryczny wynik na zdecydowaną korzyść śródmieścia Wink a i ja teraz spadek po 2óch sezonach gry z div 4 do div 5 argh.....

a teraz Mariusz będziesz miał okazję sprawdzić się ze mną na sparze... podpowiem Wink - prawy napastnik u mnie to przypadkowy łatacz dziury z juniorów (dzisiaj sprzedałem napadziora), lewy pomocnik przesunięty z defensywnego pomocnika (łatanie dziury za pomocnika z 20dniową kontuzją - taka mi się kurcze jeszcze w mz nie przydarzyła argh), najczęściej w div 4 w domu grałem 5-3-2 środkiem (na wyjeździe z mocnymi czasami inaczej) - zresztą prześledź moje mecze ligowe i zorientujesz się ogólnie w moim składzie na wyjazdy i domówki Wink - tych ustawień z ligi będę się trzymał na nasz mecz...
06.07.2011, 01:42
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#11
Odp: Nowy manager w Drastic Clan
Tak jak pisałem wczoraj na Twojej textile KG, skład w obu spotkaniach wystawię najsilniejszy na tą chwilę (szkoda, że najlepszy strzelec nie zagra, bo bez niego dużo drużyna traci). Kombinować z taktyką nic nie będę, bo nie widzę w tej chwili takiej potrzeby. Cudów po meczu się nie spodziewam (może być nawet hokejowy wynik, choć ostatnio rzadko tak obrywam), ale jak zawiedzie u Ciebie skuteczność to może być różnie. Wczoraj po wyrównanym meczu wygrałem z czwartoligowcem w HF™ League 16ed IV liga 4:2, ale to tylko dlatego, że zostawił mnóstwo miejsca mojemu ofensywnemu pomocnikowi, który akurat rozegrał mecz życia  Smile
06.07.2011, 09:18


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości