Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
pawel21
Gość

 
#1
SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
REZERWY
FC Miszcze Świata (pawel21)
Srodmiescie Wronki (srodmiescie)
Rauschken SSA (plastek75)
Huragan Pobiedziska (radeon101292) 
KS Å»yrardowianka (textile) 
Gomulin (dwapak)
Goral Zywiec (firefox78)
★ Bianca Stella ★ (mami27)
Tecza Chojno (teczachojno)
The Untouchables (wronkimb) (!)


[size=1em]Nieobecni:[/size]
Heide FC (simprasi) - nieobecny 9 kolejka - ...

Składy juniorskie:
Guanabana Kumkwat (michelinho91) - juniorzy

Nieaktywni:
Kielce KS (krispl) - nieaktywny od 15.04.11
The Silver Rangers (mysza8) - pauza 4-9 kolejka / nieaktywny od 29.05.11
Ostrovia Ostrów Wlkp. (mar1o) - koniec gry
11.05.2011, 23:17
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#2
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Panowie, ktoś musi przejąć pałeczkę po Pawle w prowadzeniu rezerw odnośnie wpisywania składów itp. na forum X. Już nawet sam wynik rezerw nie jest najważniejszy, chociaż moim zdaniem warto powalczyć do samego końca, a uniknięcie czerwonych kartek, które w rezultacie mogą później na koniec skutkować ujemnymi punktami:

Cytat:7. Po zakończeniu sezonu klan, który w ciągu trwania sezonu uzyskał przynajmniej dwie czerwone kartki, otrzymuje pięć punktów karnych za każdą otrzymaną czerwoną kartkę. W klanach posiadających rezerwy kartki z LK I LR są sumowane a punkty minusowe przyznawane za 3 i wiecej czerwonych kartek. Punkty karne odliczane są od łącznego dorobku punktowego uzyskanego przez dany klan w ciągu trwania całego sezonu. W przypadku, gdy klan otrzyma więcej punktów karnych niż zdobył w ciągu sezonu, nadwyżka punktów karnych przechodzi na przyszły sezon w postaci ujemnych punktów przed rozpoczęciem sezonu. Po weryfikacji czerwonych kartek i odliczeniu punktów karnych następuje przetasowanie tabeli i korekta spadków i awansów.
 

Nie wiem czy srodmiescie może przejąć pałeczkę po Pawle, bo sam jest zawieszony na kilka kolejek (nie jestem pewien jak interpretować regulamin odnośnie tej sytuacji). Jeżeli nie to teoretycznie zostają: Crevo, Mmmm111, Syfyscomeback, Agent_007, którzy są upoważnieni.

06.08.2011, 10:31
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#3
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Wygląda na to, że zarówno Paweł, jak i Srodmiescie mogą dalej pełnić swoją funkcję bezproblemowo. Poniżej odpowiedź rogala na moje pytanie w tej sprawie:

Cytat:Tak zawieszony czyli pauzujący może reprezentować klan, tylko drużyny które trafiają na czarną listę (4 lub więcej kartek w trakcie jednego sezonu) są usuwane ze składów. Co jest równoznaczne z niemożliwością reprezentowania klanu (np. wystawiania składów). Oczywiście klan z którego kapitan lub zastępca trafili na czarną listę powinni wyznaczyć nowego kapitana lub zastępce( jest na to jeden tydzień od momentu usunięcia kapitana, z-c), bo za braki formalne ( w tym przypadku brak kapitana lub zastępcy) też są przewidziane kary.

Czekam jeszcze na 100% potwierdzenie tego, ale myślę, że inaczej tej odpowiedzi nie można interpretować.
06.08.2011, 12:30
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#4
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Paweł jednak trafił na "czarną" listę więc nie może nasz reprezentować. Mało tego musimy wybrać nowego kapitana, ponieważ

Cytat:Oczywiście klan z którego kapitan lub zastępca trafili na czarną listę powinni wyznaczyć nowego kapitana lub zastępce( jest na to jeden tydzień od momentu usunięcia kapitana, z-c), bo za braki formalne ( w tym przypadku brak kapitana lub zastępcy) też są przewidziane kary.

Mamy na to mało czasu, bo Paweł ostatnią kartkę dostał 2011-08-01. Skład na bieżącą  kolejkę niech poda Srodmiescie, a potem stary niech przejmie nowy kapitan (chyba, że dziś w ekspresowym tempie kapitana nowego podamy, ale znając życie marne na to szanse).

Pozdrawiam
06.08.2011, 14:08
mmmm111
Gość

 
#5
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Rogal to jest jednak kretyn, dwa razy starszy ode mnie ale kretyn....
06.08.2011, 15:38
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#6
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Dobrze, że tutaj to napisałeś, a nie na forum X, Zawsze jakiś postęp Smile A tak poważnie to nie widzę sensu walczyć z rogalem o tą sprawę bo i tak nie wygramy. Ile razy sędzia dając czerwoną kartkę na meczu ją później cofnął?? Może była kiedyś taka sytuacja, ale ja jej nie widziałem. Zdarzyło się kilka razy, że potem przyznał się do błędu, ale wyniku meczy nigdy nie zweryfikowano.
06.08.2011, 15:46
pawel21
Gość

 
#7
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Być może to rzucenie nieco na głęboką wodę, ale faktycznie jedynym, który potrafi utrzymać nerwy na wodzy, pewnie dlatego, że gra w LK i jest w klanie krócej, przez co jeszcze ma ten zapał, jest Firefox i proponuję by do końca sezonu to on przejął funkcję kapitana LR.

Jestem przekonany, że z terminami nie będzie problemu, znajomość regulaminu też pewnie na poziomie kilkakrotnie przewyższającym kilku starych klanowiczów, dlatego jeśli sam zainteresowany się zgodzi ma moje pełne poparcie. To będzie najlepsze rozwiązanie dla nas moim zdaniem.
06.08.2011, 18:34
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#8
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Jeżeli nie będzie kogoś innego chętnego na to stanowisko to mogę spróbować powalczyć, ale pewnie potrzebowałbym na początku trochę pomocy od strony "starej kadry". Myślę jednak, że bardziej doświadczony członek naszego klanu, na którego można liczyć byłby odpowiedniejszy na to stanowisko. Reasumując nie mówię nie, na pewno w razie postawienia na moją osobę będę się starał żeby moje obowiązki wypełniać jak najlepiej.

Pozdrawiam
06.08.2011, 19:14
pawel21
Gość

 
#9
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Myślę, że to jedyne rozsądne wyjście, kapitanem mógłby jeszcze zostać co jest rzeczą naturalną Przemek, ale nie wiem jak u niego z czasem obecnie. Fajnie gdyby on też się wypowiedział i korzystnym byłoby jutro podjąć decyzję.
06.08.2011, 19:38
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#10
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
[Obrazek: statystykilr.jpg]



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2011, 23:53 przez firefox78.)
06.08.2011, 23:35
srodmiescie
Gość

 
#11
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Spoko do końca sezonu poprowadzę nas w LR a po sezonie i tak szykuje się wielka czystka
06.08.2011, 23:57
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#12
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Miło mi to słyszeć. Musisz/musimy jeszcze wybrać Twojego zastępcę i jak najszybciej wysłać na forum X.
07.08.2011, 00:02
srodmiescie
Gość

 
#13
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
myślę że Ty jak najbardziej się nadajesz więc poczekajmy na błogosławieństwo od Pawła i jutro wkleimy na Rogalox Wink
07.08.2011, 00:17
idolas
Gość

 
#14
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Sądzę, że Paweł będzie jak najbardziej ZA
07.08.2011, 01:34
pawel21
Gość

 
#15
Odp: SEZON 22 - Sprawy organizacyjne / Składy / Aktualności
Ok, super, że mamy to załatwione, działajcie Smile
07.08.2011, 02:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości