Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 38
syfyscomeback Offline

*

Liczba postów: 4 341
Dołączył: Jun 2009

#91
Odp: Sezon 38
wygrana 4:1 z liderem. forma przyszla troszeczke za pozno matematyczne szanse na 3 miejsce jeszcze sa ale nie liczylbym na to;p
26.06.2011, 22:55
crevo
Gość

 
#92
Odp: Sezon 38
ja wygrywam z czwartym, ale lider tez wygral, ma 5pkt przewagi i ostatni mecz z ostatnim zespolem, wiec raczej trudno bedzie go wyprzedzic, na 99% czekaja mnie baraze (o ile sie nie skompromituje i ich nie strace)
26.06.2011, 23:17
radeon101292
Gość

 
#93
Odp: Sezon 38
A u mnie powrót do div4 stał się faktem. : )
27.06.2011, 01:07
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

#94
Odp: Sezon 38
ooo OO AA aa ooo ... ! wyobraźcie sobie że dziś poległem, z leszczem z 8 miejsca 3-5 normalnie jak to zobaczyłem to zbierałem morde z samej podłogi , trzy gole w samiutkiej końcówce straciłem , żadnych kartek, kontuzji ani nic, myślę nic tylko forma. szybko klikam wyczajam a tu nie,.... same 9! pierwszy raz z tą drużyną same dziewiątki ,
[move] ten sim ocipiał , [/move]

zacząłem się obawiać o awans bo ostatni mecz mam niby z przedostatnim ale niewiele słabszym od tego....
ale myśle sprawdze, a tu drugi przegrał w identycznym stosunku z kimś równie słabym !
polookałem trzeciego.. no tylko on wygrał z jakimiś juniorami

,ale
trzeci wskoczył na drugie miejsce i ma do mnie 3 pkt straty - jednak bilans mam tak oszałamiający że jestem w tej chwili nowym pewnym mistrzem div4.52 !

29.06.2011, 14:12
crevo
Gość

 
#95
Odp: Sezon 38
smiech na sali. Wygrywam zgodnie z planem, choc nie bez problemow, lider przegrywa. Ma teraz 2 pkty przewagi. Tyle ze w ostatniej kolejce gra z ostatnia druzyna, ktora lacznie zdobyla 6pkt ... :/ Licze na cud? no chyba nic innego mi nie pozostalo. A kolejke temu lider fuksem wyciagnal na 2-1:/ Gdyby zremisowal, dzis spadalby ze stolka. Do tego mam olbrzymia przewage bramkowa, tylko te cholerne 2 pkty roznicy:p

Johny chodziaz ma wszystko w swoich rekach w ostaniej kolejce (prawie) i nadal ma szanse na utrzymanie bez barazy
29.06.2011, 16:27
pawel21
Gość

 
#96
Odp: Sezon 38
Remis 3-3, ale goniący mnie Florens również zremisował 3-3 i na stadionie drużyny FC Miszcze Świata strzelają szampany z powodu pierwszego historycznego [glow=red,2,300]awansu do 1 ligi[/glow] !!!. Debiutancki sezon w div2. zakończy się w niedzielę meczem z przedostatnim zespołem złożonym tylko z juniorów, gdzie zapewne padnie wysoki wynik dwucyfrowy.

No więc cóż... Nadal realizuje swój plan. Teraz na emeryturę odchodzi mi tylko 1 zawodnik, a skład zostanie uzupełniony 2-3 zawodnikami i mam zamiar już niedługo jako pierwsza (o ile mi wiadomo) drużyna z Drastic Clanu zagrać w polskiej ekstraklasie !
29.06.2011, 19:51
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

#97
Odp: Sezon 38
wow no to jest coś ... gratulacje, z ciekawości ile czasu temu robiłeś wyprzedaż ? ile czasu temu wróciłeś ?
29.06.2011, 21:06
michelinho91
Gość

 
#98
Odp: Sezon 38
Odkąd znam Pawła, a minęło już sporo lat, to zawsze uważałem że ma łeb jak sklep więc szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, że będzie walczył o ekstraklasę Wink to było kwestią czasu aż znajdzie sposób na dostanie się tam.
30.06.2011, 11:32
pawel21
Gość

 
#99
Odp: Sezon 38
Wyprzedaż robiłem bodajże w sezonie 29, w juniorce siedziałem niezbyt długo, bo około 3-4 sezonów chyba, ale skład był od początku do końca bardzo mocny jak na U20, dużo kasy w to władowałem wtedy, bo z wyprzedaży miałem coś koło 10mln (3,5mln ze sprzedaży pamiętnego Kaminskiego, choć kiedy nadawał się do gry w lkj dostawałem wyższe oferty) i potem zaczęło się mozolne budowanie młodego składu. Grając takimi 20-24 latkami doszedłem do 4 ligi, potem do 3 i wtedy przyspieszyłem nieco ten proces sprzedając co gorszych i kupując starych dziadów dzięki czemu 2 sezony w 3 lidze i awans, 1 sezon w 2 lidze i awans. W obecnym składzie gra u mnie 4 zawodników z jedenastki walczącej w 2009r w U20.

Pamiętam, że miałem wszystkie dane, kopiowane składy i zawodników, ale wraz z awarią komputera wszystko poszło w las, a szkoda i dlatego teraz tak wszystko na oko.

Na obecną chwilę mam 7 zawodników zagrożonych emeryturami, 2- 30latków, 3-31latków, 1-32latek i 1-37latek, więc przy odrobinie szczęścia nie musi być tragedii. Do tego paru juniorów za których parę euro może dostanę i wszystko co mam rzucam na walkę o Ekstraklasę. Czy to mi się uda, czy nie to i tak to jest max 3 sezony gry i całkowita wyprzedaż, ale przynajmniej będzie fun Smile
30.06.2011, 15:20
syfyscomeback Offline

*

Liczba postów: 4 341
Dołączył: Jun 2009

Odp: Sezon 38
mimo iz z ostatnich 9 meczy ligowych wygralem 8 i jeden mecz zremisowalem to neistety chyba nie uda sie usiasc na podium. Trace 2 pkt do 3 miejsca ale ten gra z bardzo slaba pdruzyna i cud moze mi tylko dac 3 miejsce. Z reszta sam gram z 2 miejscem i bedzie ciezko o 3 pkt
30.06.2011, 16:46
jahu29pl
Gość

 
Odp: Sezon 38
A ja mam więcej szczęścia niż rozumu, już myślałem, że nic z tego, a okazało się, że moja była lider Ania, przegrała jednak swój mecz w drugiej połowie i znów wróciłem na fotel lidera. Gram teraz ze słabszą drużyną i nie mogę tego zmarnować.  Forma jest i wszystko ok. Jeśli nie awansuję z 1 miejsca do div 2 to będzie to wielką niesprawiedliwością. Dziś w pucharze o formie pucharowej przegrałem z 6-ligowcem z Argentyny. Jestem nieco załamany, bo przewagę miałem wielką, podobnie w pucharze U-23 też odpadłem po przewadze Sad A pieniędzy brak... Trzeba znów kogoś sprzedać.
30.06.2011, 21:38
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

Odp: Sezon 38
wygrana 9-0 pewny awans za moje ceny zeszło 7 z 11 graczy za łącznie prawie 3 mln za reszte chce dostac razem 1,5 i wyprzedaż z głowy
03.07.2011, 13:06
jahu29pl
Gość

 
Odp: Sezon 38
Ja muszę dziś wygrać lub drugi najwyżej zremisować i jestem w div 2. Smile
03.07.2011, 15:42
jahu29pl
Gość

 
Odp: Sezon 38
Wygrana w ostatnim meczu, porażka Ani z drugiego miejsca, i cały sezon bardzo ciężki, choć z dwoma-trzema tygodniami z obniżoną formą przyniosły mi upragniony sukces jakim jest zajęcie pierwszego miejsca w trzeciej dywizji i awans do drugiej ligi. Poza tym skład dający perspektywy na pogoń za Pawłem Smile

Gratuluję sobie i wszystkim, który w tym sezonie osiągnęli to co sobie założyli, albo wypadli jeszcze lepiej. A reszcie życzę podobnych wrażeń jak moje w przyszłości. Smile
03.07.2011, 18:36
pawel21
Gość

 
Odp: Sezon 38
Ja w ostatnim meczu w starciu z juniorami wygrałem 16-0, drugi zrezygnowany Florens przegrał z trzecim zespołem i na koniec bardzo ciekawego sezonu wygrywam ligę 2.8 z pięcioma punktami przewagi, a bilans 17 zwycięstw, 3 remisów, 2 porażek i bramkowy 101-28 muszę uznać za w pełni satysfakcjonujący.
Był to jeden z moich najlepszych sezonów w karierze, mam nadzieję, że następny będzie jeszcze lepszy, pomimo tego, że trafiłem do najcięższej z pierwszych lig - div1.3.

I również dołączam się do gratulacji dla wszystkich awansowiczów i życzę powodzenia tym co muszą jeszcze walczyć.
05.07.2011, 13:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości