Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytanek
Masteralik
Gość

 
#1
Kilka pytanek
Witam, mam kilka pytań do bardziej doświadczonych managerów Tongue


Otóż jeśli wymienie juniora i będzie on miał pokazane 3 umiejętności i np. Szybkość Kondycja Strzał to jeśli np będzie miał 10 szyb. 9 kondycja blok 7 strzał to pozostałe umiejętności nie uwzględnione w raporcie skauta np panowanie i przegląd gry nie rozwinie więcej niż 7 czyli najsłabiej rozwinięta umiejętność w raporcie skauta czy to przypadek i nie ma to znaczenia?

Drugie pytanko jako, że nie mam składu który jak na razie pozwala mi na awans i grę o wyższe cele ponieważ sam chcę coś wyprodukować i stworzyć i dopiero z czasem włączyć się w walkę o zwycięstwa wychodzę z pytankiem jakie ustawienie polecacie na grę obronną głównie, i na taką zbilansowaną, na ofensywną na razie się nie interesuje ale możecie podać jaki styl gry czy agresywnie długie, krótkie podania czy ma znaczenie kto jest kapitanem Big Grin itp. Chcę po prostu porównać swoje ustawienie i koncepcje z waszymi bardziej mądrymi i doświadczonymi graczami zawsze coś mi się może przydać w walce o ligę chociaż na nią się na razie nie skupiam najpierw juniorzy i talenty z okienka transferowego Tongue

Czy członkostwo klubowe kosztuje 25 czy 18 PT miesięcznie kiedyś było 25 mam 9 z sms... PS muszę oddać komuś bo pożyczyłem może się odezwie w tym poście Tongue To tak z ciekawości pytanie bo gdzieś mi to wyskoczyło może błąd albo naciągają Big Grin


I to by było na tyle dziękować Tongue Smile
06.08.2017, 16:15
Masteralik
Gość

 
#2
RE: Kilka pytanek
Ile zmian podczas meczu 3 Big Grin Jeszcze takie Big Grin
06.08.2017, 16:27
Masteralik
Gość

 
#3
RE: Kilka pytanek
Wzrost zawodników ma znaczenie do gry podaniami górą i gry głową oraz Czy waga ma znaczenie do kondycji i szybkości czy to po prostu jest takie sobie pic na wode... Tongue
06.08.2017, 16:33
Arbas Offline

*

Liczba postów: 256
Dołączył: Jul 2017

#4
RE: Kilka pytanek
Odnośnie umiejętności wskazanych przez raport skauta / obóz juniorski krąży wiele legend. Najczęściej spotykam się z opiniami, że wskazana umiejętność nie powinna zablokować się do 6 piłeczki. Niektórzy piszą, że nawet wyżej.

Czy zagrasz krótkimi, długimi czy skrzydłami - to już zależy jedynie od twoich zawodników. Jeśli masz ziomków z 4 piłkami na podaniach górą to nawet nie próbuj skrzydeł. Sam opieram się, że minimum to 8 piłek. Z mojego punktu widzenia istotne jest w ustawieniu, aby dopasować się chociaż trochę pod ustawienie przeciwnika w ataku. Jeśli np przeciwnik gra skrzydłami, a Ty nie wystawisz szeroko obrońców - możesz spodziewać się, że skrzydłowy będzie czuł się jak Cristiano jeśli nie będzie miał przez długi czas (zanim ktoś dobiegnie i zrobi pressing). W dodatku przy skrzydłach możesz pozwolić sobie wysunąć obronę wyżej. Jeśli przeciwnik gra krótkimi, a Ty masz słabą motorykę i wystawisz obronę wysoko - może to się też dla Ciebie źle skończyć.

Członkostwo - wejdź do sklepu i zobacz cenę. Są też korzystniejsze przeliczniki biorąc na dłuższy czas.

Waga, wzrost - z mojego punktu widzenia statystyka bez znaczeniaWink

Poszukaj moje posty z pytaniami, możliwe, że oszczędzą Ci kilku pytańWink
06.08.2017, 17:19
Masteralik
Gość

 
#5
RE: Kilka pytanek
A no właśnie to też zależy od ustawienia przeciwnika ale przeciwnik juz ogarniety zmienia non stop ma 5 taktyk pewnych i kilka co testuje :p Ja mam blok przy 4 pilkach i 5 wiec 6 to na pewno nie minimum. Dzieki za każde słówko przyda sie na przyszłość Smile
06.08.2017, 17:31
grzela1 Niedostępny

*

Liczba postów: 2 638
Dołączył: Dec 2016

#6
RE: Kilka pytanek
Jeśli chodzi o raport skauta przy wymianie juniora to nie wiem jak to sie ma co do bloków. Natomiast jezeli chodzi o obóz juniorski moim zdaniem grajek nie bloknie sie wcześniej niz na 7.wejdz sobie w mój skład,mam wszystkich grajkow udostępnionych. Jak mają żółtą flage to byli na tych umiejętnościach na obozie juniorskim. Nie mam zadnego z blokiem wczesniejszym niz na 7kulce. Co do taktyk to tak jak arbas napisal. Przeciwnik gra skrzydlami wychodzisz wysoko i szeroko. Co do tokenow to masz ladnie napisane ze im dluzej tzn więcej tokenow tym mniej Cię to kosztuje. Wzrost waga jak dla mnie to pic na wode,jest bo jestSmile
06.08.2017, 20:48
Masteralik
Gość

 
#7
RE: Kilka pytanek
Ja mam bloki nawet po 4:/
06.08.2017, 22:15
grzela1 Niedostępny

*

Liczba postów: 2 638
Dołączył: Dec 2016

#8
RE: Kilka pytanek
Po obozie juniorskim? Nie widzialem nigdy takiego bloka na oczy..
06.08.2017, 22:31
grzenek
Gość

 
#9
RE: Kilka pytanek
Umiejetnosci z obozu juniorskiego i raportu skauta to te same umiejętności. Tzn jesli juniorowi wykupisz raport to na 100% w pierwszym sezonie dokladnie te 3 umiejetnosci będzie robil na obozie juniorskim.
07.08.2017, 00:02
Arbas Offline

*

Liczba postów: 256
Dołączył: Jul 2017

#10
RE: Kilka pytanek
Może to nie był obóz juniorski, a na jakiś dedykowany go wysłałeś Wink
07.08.2017, 00:47
Masteralik
Gość

 
#11
RE: Kilka pytanek
Ja nigdy nie wysyłałem.juniora na oboz juniorski Tongue
07.08.2017, 12:15
Masteralik
Gość

 
#12
RE: Kilka pytanek
Wysyłałem juniora na takie obozy zeby miał te umiejętności ktore w raporcie skauta. No i jak np miał kondycje to dostał po 5 piłkach.
07.08.2017, 12:17
seba_83
Gość

 
#13
RE: Kilka pytanek
@Masteralik - to raczej niemożliwe.
Sam wysyłam większość swoich juniorów na obozy wskazane przez skauta i nigdy (a robię tak od bardzo dawna) nie zdarzyło się, by którykolwiek z nich złapał blok poniżej 6@.
07.08.2017, 19:05
Masteralik
Gość

 
#14
RE: Kilka pytanek
To moze jeblem sie i to bylo po raporcie skauta ale ta umiejetnosc nie byla uwzgledniona :p
08.08.2017, 00:46


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości