Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który goalkeeper lepszy???
seba_83
Gość

 
#1
Który goalkeeper lepszy???
http://mzplayer.se/?id=0623170018

Problem dotyczy pozycji bramkarza. Mój obecny (Klejnowski) pozostawia wiele do życzenia, od dawna próbuję go wymienić, ale nie wyhaczyłem na LT nic ciekawego. Miałem w obserwowanych Olafa Awizo, który kilka razy był wystawiany - za każdym razem wracał bez choćby jednego bida. We wtorek zdecydowałem się go w końcu zakupić (1,5kk), głównie z uwagi na 9@ przeglądu. Kuleje kondycja. I z uwagi na ten skill nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Biję się z myślami, by wystawić go z powrotem na LT, bo póki będzie zdatny do gry, minie pewnie ładnych kilka tygodni (jak to u nowych graczy wprowadzanych do składu).
Co więc robić? Zostawić Awizo i stopniowo ogrywać (czy lepiej trzymać go jeszcze na ławce). Czy grać "sprawdzonym" Klejnowskim? Obawiam się jednak, że w Ekstraklasa to jednak za wysokie progi dla takiego gkp z kiepskim przeglądem.
Pytanie do wszystkich, więc każda odpowiedź (uzasadniona) jest mile widziana.
23.06.2017, 20:46
grzenek
Gość

 
#2
RE: Który goalkeeper lepszy???
Ja bym sprzedał Awizo i kupil jak pojawi się coś znacznie lepszego od Klejnowskiego. Może i Awizo jest odrobine lepszy ale:
- dlugi czas ogrywania,
- bardzo slaba kondycja,
- wiek (za sezon pogorszenia),
- mniejsze doswiadczenie,
sprawiają, ze gra nie jest warta świeczki. Na pewno na przełomie sezonów pojawi się cos godnego uwagi na LT.
23.06.2017, 22:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości