Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy
bartur
Gość

 
#1
Pomocy
Moja sytuacja w lidze jest tragiczna.Wygralem jeden mecz.Jak tak dalej pojdzie to bedac w pierwszej 10 najdrozszych druzyn w stanach spadne do 2 ligii.Napastnicy strzelaja ale trafic nie moga.Dzisiejszy mecz ligowy przegralem 4-0 po sc 16-14 dla mnie.Cos nie jest tak.
Kombinuje z taktykami ile sie da.Przestawiam napastnikow i nic.
Nie wiem czy to taka pizda z mojego bramkarza ze nic wylapac nie moze czy taka tragiczna skutecznosc u napastnikow.

http://mzplayer.se/?id=1106000327
Czego im brakuje?
06.11.2008, 02:39
jahu29pl
Gość

 
#2
Pomocy
na pewno wina ustawienia zespo?u

Dodane po 25 sekundach:

pomy?l? co? pó?niej

Dodane po 1 godzinach 50 minutach:

ok, popatrzy?em sobie na twoj? taktyk? i dostrzegam kilka mankamentów:

1. Grasz za szeroko obro?cami, moim zdaniem powinni gra? maksymalnie blisko siebie, ?eby zag??ci? pole i mie? blisko do napastników przeciwnika, tym bardziej ?e wi?kszo?? dru?yn gra ?rodkiem, rzadko kto gra teraz skrzyd?ami.

2. Skoncentrowa? zawodników w dwóch obszarach. Jeden to obszar obronny tworzony przez obro?ców i pomocników. Grajacych blisko siebie i asekuruj?cych si?. Natomiast drugi obszar, to si?a ofensywna, tworzona przez napastników i pomocników.

3. Z przod powinno gra? przynajmniej 3 napastników. Zauwa?y?em, ?e mniejsza ilo?c nie przynosi takich efektów. Poza tym powinni by? tak ustawieni, by mogli mi?dzy sob? ?atwo wymienia? pi?ki, czyli do?? blisko siebie i nie w linii, cho? czasami to te? wychodzi. Nie bardzo ma znaczenie jak ich rozmie?cisz, czy z prawej, czy z lewej strony, czy na ?rodku. Mo?esz to zmienia?. Chodzi o to by byli zgrupowani. Tam rodzi si? przewaga i sytuacje podbramkowe.

Jest jeszcze jeden aspekt tego wszystkiego. Zacz??em wczoraj czyta? na forum o Berliku. Tam pada kilka trafnych spostrze?e?, choc i u nas nawi?zanie na forum do tamtego tematu, te? podaje troch? my?li. Chodzi o wyrównywanie szans i to ?e s?abe dru?yny wygrywaja z mocniejszymi. Pytanie tylko dlaczego, czym to jest spowodowane, a przede wszystkim, czy mo?na temu jako? zapobiec? Powy?ej przedstawi?em moj? dotychczasow? koncepcj? rozwi?zania problemów powsta?ych w tym simie. Ka?dy mo?e mie? inny punkt widzenia.
06.11.2008, 10:59
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#3
Pomocy
Bartur zagraj raz "moj?" taktyk? ...
musisz miec maksymalnie blisko siebie obronców, dobrych 2 defensywnych pomocników bo oni g?ownie bior? udzia? w obronie przeciwko s?abszym rywalom, potem nabitego pi?kami ?rodkowego pomocnika i szybkich napastników ustawionych w trójk?t ... czego im brakuje ? ustawienia ... u mnie bardzo to pomog?o, przegra?em tylko 1 mecz na nowym simie póki co
06.11.2008, 12:02
bartur
Gość

 
#4
Pomocy
Ustawilem Twoja taktyke Simprasi.Gralem nia narazie 3 mecze.Przegralem z motorynka w fl myszy.Mialem wiecej strzalow ale wciaz przegralem.Caly dzien bede gral ta taktyka.Narazie mi sie nawet podoba.
06.11.2008, 18:44
pawel21
Gość

 
#5
Pomocy
ku.rwa, jak ja nie cierpie takich meczy jak ten dzisiejszy... gram z jednym z g?ównych kandydatów do awansu... po 35 minutach prowadz? ju? 2:0 i ci?gle go cisn?... pomy?la?em sobie luzik, no i luzik by?, ale w moich szeregach obronnych, przeciwnik po kontrze strzela kontaktowego gola, a nast?pnie obraz gry ca?kowicie si? zmienia i to ja rzadko kiedy wychodz? ze swojej po?owy. Po przerwie zaraz robi si? 2:2, ale o dziwo znowu od tego momentu to ja uzyskuj? przewag?, w tym czasie mam z 5 sytuacji sam na sam, nie pada ?adna bramka... kolejna akcja, strata pi?ki, kontra przeciwnika i ju? przegrywam 2:3... w 90 minucie Kaminski sam na sam po raz kolejny, my?l? sobie, teraz musi strzeli?... pi?ka przelatuje obok s?upka...
spadek z 1 na miejsce gdzie? w okolice 6 :roll:
09.11.2008, 14:27
michelinho91
Gość

 
#6
Pomocy
skromne 9:0...
09.11.2008, 14:38
pawel21
Gość

 
#7
Pomocy
yyy... teraz patrz?, ?e pomyli?y nam si? tematy Tongue w sumie to mi pierwszemu Tongue
jakby móg? kto? to przenie?? do odpowiedniego tematu dotycz?cego naszych wyników w lidze to b?d? wdzi?czny Smile

/a to do usuni?cia.
09.11.2008, 15:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości