Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybierz managera miesi?ca!
michelinho91
Gość

 
#1
Wybierz managera miesi?ca!
Tak sobie posiedzia?em, pomy?la?em i wpad?em na pomys?, ?e mo?na zrobi? co miesi?c takie zestawienie, które b?dzie si? sk?ada?o z:

Manager miesi?ca
Najlepszy mecz (chodzi o ca?y mecz mi?dzy klanami)
Najwi?ksza niespodzianka (niespodziewane urwanie punktów)

B?dzie to dotyczy?o wszystkich sekcji i najlepiej jakby to by?y ankiety. Jest to rodzaj jakiej? zabawy, ale te? sprawi, ?e chocia? w minimalny sposób zaanga?uje si? wszystkich do sprawdzania co si? dzieje w innych sekcjach (oczywi?cie tych, którzy b?d? si? w to bawi?).

Stycze? by?my sobie odpu?cili, bo i tak nic si? nie dzieje, ale np luty ju? by móg? by? brany pod uwag?. Nast?pnie w pierwszym tygodniu marca postara?bym si? poda? ze trzech kandydatów do ka?dej nagrody i przez kolejny tydzie? by?oby g?osowanie. W po?owie marca s? wyniki za najlepszych w lutym, itd. Do ko?ca nie wiem co by by?o kryterium najlepszego managera. Najwi?cej punktów? S? ró?ni rywale, ale to mo?na jako? dogada?.

Ale jak nie b?dzie g?osów poparcia to bez sensu to robi? Tongue
10.01.2011, 21:56
pawel21
Gość

 
#2
Wybierz managera miesi?ca!
Pod warunkiem, ?e Ci to si? nie znudzi po miesi?cu to spoko Tongue
10.01.2011, 22:43
michelinho91
Gość

 
#3
Wybierz managera miesi?ca!
zawsze mo?e kto? pomaga? Wink nie musz? przecie? samemu wybiera? wszystkich kandydatów Tongue
10.01.2011, 22:55
seba_83
Gość

 
#4
Wybierz managera miesi?ca!
Jak najbardziej za Smile
10.01.2011, 22:57
jahu29pl
Gość

 
#5
Wybierz managera miesi?ca!
Ja te?, mo?e by? ciekawa zabawa Smile Jest o co walczy?, wi?c niech wszyscy si? staraj? Smile
10.01.2011, 23:19
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

#6
Wybierz managera miesi?ca!
mi si? ten pomys? podoba kolejna motywacja do starania sie
11.01.2011, 00:01
michelinho91
Gość

 
#7
Wybierz managera miesi?ca!
W moim pierwszym pomy?le by?o te? najwi?ksze rozczarowanie, ale tego nie mam zamiaru bra? pod uwag? Wink b?dziemy nagradza? a nie kara?, mam racj?? Tongue
11.01.2011, 01:19
bialykamien
Gość

 
#8
Wybierz managera miesi?ca!
Ten pierwszy pomysl jest w deche, a drugi niestey nie , bo ja gralbym w nim pierwsze skrzypce :lol:
11.01.2011, 01:25
wessu
Gość

 
#9
Wybierz managera miesi?ca!
dobry pomys? jestem za Big Grin
13.01.2011, 01:35
bialykamien
Gość

 
#10
Wybierz managera miesi?ca!
To co w lutym wybieramy menago miesiaca??
Jakimi kryteriami sie kierujemy?
Co prawda jest dopiero polowa miesiaca ale mozna juz powoli sie orientowac.
No i jeszcze jedno pytanko. Bierzemy pod uwage tylko seniorke nie?
13.02.2011, 22:56
michelinho91
Gość

 
#11
Wybierz managera miesi?ca!
Prze?ledze mecze i wytypuj? trzech graczy, którzy wygrywali najcz??ciej. Oczywi?cie ma si? ró?nych rywali, ale inaczej nie da si? tego zrobi?. Kategorie wpisa?em, mo?na doda? najgorszy mecz jeszcze. Na pocz?tku juniorke bym odpu?ci? i zobaczy? jak to wyjdzie bior?c pod uwag? DC, YDC oraz HDC.
14.02.2011, 00:58
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

#12
Wybierz managera miesi?ca!
to moze by?my nominowali w sensie zg?aszali kogo? a potem jakie? g?osnowanko ... bo przecie? trzzeba wzia? pod uwage te? z jakimi przeciwnikami si? mierzyli nominowani managerowie... albo np niech kapitanowie poszczególnych sekcji wytypuj? po managerze ze swoich sekcji i wtedy g?osowanie...
14.02.2011, 01:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości