Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 37
piondisek Offline

*

Liczba postów: 488
Dołączył: Feb 2010

Odp: Sezon 37
a ja, przerywając ciąg pesymistycznych wypowiedzi, pochwalę się: komplet punktów w barażach i awans do div.4.1 Big Grin
11.04.2011, 17:22
mmmm111
Gość

 
Odp: Sezon 37
jak wszyscy awansuja to ja nie bede gorszy Big Grin 4 liga moja
11.04.2011, 17:49
michelinho91
Gość

 
Odp: Sezon 37
Jasiek, to wszystko zależało od tego jakich juniorów miało się na początku. Ja starszych wychowanków z tym początkowych miotów mam dwóch w kadrze, z czego tylko jeden w pierwszym składzie. Reszta wszystkich wychowanków nie nadawała się aby ich zostawiać w drużynie. Nigdy też nie zarobiłem na tych juniorach i dlatego odkąd pamiętam to aby kupić musiałem sprzedać (często nawet dwóch żeby zyskać jednego). Dlatego też obecnie mam 12 seniorów do gry. A w kasie pustka... Gdybym miał kase na zaplecze to bym takowe miał. Albo gdybym miał niezłych juniorów to bym ich trzymał chociaż do tego 23 roku życia.

Gratuluję wszystkim którzy awansowali Smile szczególne moje gratulacje dla Pawła. Paweł swego czasu też się wyprzedał, potem przeszedł na juniorkę a teraz proszę jak ładnie idzie. Potwierdzenie, że krok w tył może być początkiem sukcesów.
11.04.2011, 17:53
skorpion king Offline

*

Liczba postów: 6 281
Dołączył: Jan 2010

Odp: Sezon 37
(11.04.2011, 17:09)jahu29pl link napisał(a): widzę, że droga wyżyn i upadków jest ostatnio bardzo popularna, każdy... komu coś się nie uda wyprzedaje się i opada na dno. Zastanawiam się dlaczego i po co? A może to skutek gwałtownego wzrostu, braku zaplecza i nie wiem czego jeszcze. Jakoś nie muszę się wyprzedawać, a po najpoważniejszej stracie w postaci 7 zawodników w jednym sezonie nadal jestem w 3 lidze i praktycznie co sezon walczę o awans. Dziwnie prowadzicie te drużyny. Nie wyobrażam sobie nie mieć zawodników do gry, nie mieć zastępców, a do tego jeszcze prowadzę U-21, gdyby tego nie było, to w ogóle byłbym dobrze uzbrojony, choć może rzeczywiście jest tak, że U-21 pomaga w utrzymaniu składu. W każdym razie, szkoda, że po chwili, w której mamy ciekawe drużyny i coraz większe możliwości, wyprzedajemy się i musimy wszystko od 0 budować, no może nie od 0, ale od niskiego poziomu.

to nie jest tak ze nie wyszły mi baraże i dlatego myślę o wyprzedaży , pisałem o tym już dwa sezony temu - nie jest to nagła decyzja tylko długofalowa strategia, jedyna jaka może dac mi sukces w obecnej sytuacji, tym zespołem nic nie osiągnę a na inny nie mam kasy (na koncie -97k)
dlaczego i po co? dla kasy, w tej grze nie ma innej odpowiedzi - wszystko jest dla kasy , gra się trenuje sprzedaje i kupuje dla kasy awansuje się również dla kasy a ja tej kasy nie mam a tylko ona daje sukcesy , sam swego czasu gdzieś widziałem jak pisałeś że ledwo koniec z końcem łączysz - ale łączysz chwała za to zwłaszcza ze masz 2,5 druzyny , ja mam jedną i finanse na 0 , może to brak koncepcji ale jak wystartuje z zapleczem dużym to i potencjał się zwiększy i będę mógł sobie pozwolić na dwie drużyny , teraz po prostu bym się zadłużał tydzień po tygodniu bo wydatki mam 191k a przychody 195k ni jak nie idzie tu nic zrobić bo zaplecza teraz nie mam w kasie dziura wiec po 3 tygodniach zabraliby trenerów i juniorów a po 5 drużyna by zbankrutowała

o tak ! zgadzam się to skutek gwałtownego wzrostu ! sprzedałem miernoty w wieku 25-27 lat i kupiłem 31 latków żeby szybko coś osiągnąć (np. 3 lige) i sprzedać ich by zbierać kase na coś więcej

gratulacje corocznej walki o awans do 2 ligi, jakbym grał od marca 2004 a nie od sierpnia 2008 to może też bym tak walczył ... i zdążył wypracować sobie zaplecze

mam zawodników zastępców też , nei na każdą pozycję ale paru mam ale i tak nic z tego nie będzie z pustką w kasie , z gówna piany nie ulepisz

też żałuję lubie tą drużynę, nie wiem jak ją ustawiać nie panuje nad nią tak jak bym chciał, nie wykorzystuje ich potencjału ale ich lubie mimo wpadek (w spring cup idzie mi nieźle) , ale wiedziałem co robie, chciałem szybko awansować jak najwyżej by spadać z wysoka a nie gnić w 6 lidze bo tam i kasa mniejsza a jak chce zebrać i być mistrzem Polski i kiedyś się pewnie w ekstraklasie spotkamy prędzej niż wszyscy myślicie .

ps. moze i nie wszystko jest dla kasy klan jest dla fanu i przyjemności i nie twierdze ze nie mam satysfakcji jak widze swoją drużynę wygrywającą
11.04.2011, 18:21
pawel21
Gość

 
Odp: Sezon 37
(11.04.2011, 17:53)michelinho91 link napisał(a): Gratuluję wszystkim którzy awansowali Smile szczególne moje gratulacje dla Pawła. Paweł swego czasu też się wyprzedał, potem przeszedł na juniorkę a teraz proszę jak ładnie idzie. Potwierdzenie, że krok w tył może być początkiem sukcesów.
Dzięki, zawsze graliśmy na podobnym poziomie, jednak przez tą moją wcześniejszą wyprzedaż widać teraz nieco różnicę w składzie - przede wszystkim jeśli chodzi o wiek. Dlatego pograj sobie też juniorami, a ja ugrzeję Ci w tym czasie miejsce w ekstraklasie Big Grin
12.04.2011, 01:18
jahu29pl
Gość

 
Odp: Sezon 37
no to będzie ścisk w ekstraklasie, bo ja też tam zmierzam Smile a jest tylko 12 miejsc.
A co do juniorów, to też miałem różnych, ale nie sprzedawałem wcześniej niż osiągnęli 21 lat, do tego miałem trenerów dobrych.
Jeśli chodzi o wydatki, to zazdroszczę Wam. Mam przychód, a raczej miałem gdy była liga około 240k, a wydatki na poziomie 320k. Dlatego cały czas mam problem z kasą, ale nie odpuszczam i wymieniam graczy.

Michale drogi, jak masz słabych juniorów, to ich sprzedajesz i kupujesz obiecujących 18-latków. Uwierz, że w ciągu sezonu można wyszukać kilku tanich i perspektywicznych graczy, a ceny podczas wysypu na początku sezonu i na końcu sezonu są dość niskie i warto wtedy kupować.

A ja nie kupowałem zazwyczaj graczy, tylko opierałem się na swoich. Teraz czasami kupuje i powiem, że można zarobić.  A doskonałym przykładem zarabiania na zawodnikach jest Białykamień. Tomek zarobił krocie na transferach... idźcie do niego po radę Smile
12.04.2011, 10:45
michelinho91
Gość

 
Odp: Sezon 37
(12.04.2011, 01:18)Pawel21 link napisał(a): a ja ugrzeję Ci w tym czasie miejsce w ekstraklasie Big Grin

Rozumiem, że potem to miejsce wspaniałomyślnie mi oddasz Tongue
12.04.2011, 17:58
jahu29pl
Gość

 
Odp: Sezon 37
Dlaczego ja mam Ci oddawać miejsce w Ekstraklasie? Poza tym pierwszy raz słyszę, żeby mistrz Polski spadał Smile
13.04.2011, 11:43


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości