Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon 28
pawel21
Gość

 
#1
Sezon 28
Przesz?y sezon zostawmy w odstawk?, wszystkim którzy awansowali gratuluj?, a którym to si? nie uda?o ?ycz? powodzenia teraz.
Czas w ko?cu na powa?nie pomy?le? nad zbli?aj?cym si? sezonem XXVIII. No to piszcie jakie s? wasze g?ówne cele w lidze/klanie/pucharach i co zamierzacie zrobi?, by to osi?gn?? Tongue

Moim g?ównym celem jest pierwsza trójka w lidze, dwa sezony walki o otrzymanie wystarczy, mimo i? mam dopiero 5-6 sk?ad w lidze to zamierzam mocno powalczy?, jednak wiele b?dzie zale?a?o od szcz??cia i sima Wink
Poza tym oczywi?cie cz?stsze dobre mecze w LR i LKJ, cho? z tym drugim b?dzie coraz gorzej, bo sk?ad w tym sezonie b?dzie si? strasznie wykrusza?, ale mo?e uda si? to troch? zapudrowa? nowymi juniorami, na których teraz b?d? zwraca? szczególn? uwag?. W?a?nie w zwi?zku z tym wi??e si? nowy cel: wytrenowanie kolejnego juniora na miar? Kaminskiego, lub równie mocnego obro?cy, ale tutaj ju? mój udzia? b?dzie si? ogranicza? tylko do treningu i obozów. A reszt? ukszta?tuj? bloki.

Dodane po 9 minutach:

dodam jeszcze, ?e terminarz na pocz?tek do?? korzystny... na pocz?tek mecz z dobrym zespo?em, ale który ostatnio gra? tylko 7 ligówek i wszystko wysoko przegra? (w tym ze mn? 0:7) a nie jest "niby" nieaktywny, wi?c licz? na wysok? wygran? i mo?e 1 miejsce w lidze? :> nie podoba mi si? tylko to, ?e mecze u siebie gram w wi?kszo?ci w niedziel?, zawsze wola?em w ?rod?, no ale to taka pierdó?ka Tongue
18.10.2008, 14:00
michelinho91
Gość

 
#2
Sezon 28
heh ale fajnie ja gram zawsze na przemian Tongue nie mam dwa razy na wyje?dzie ani u siebie. Cele? Zamierzam zmieni? sk?ad, kupi? kilku graczy którzy maj? sporo pi?ek, szczególnie chodzi mi o pomoc. Je?li zakupi? 3-4 mocnych graczy mog? zamiesza? w lidze. By? mo?e i awansik Tongue 1-3 to miejsca które zamierzam zdoby?
18.10.2008, 15:27
mmmm111
Gość

 
#3
Sezon 28
moim celem jest awans
jezeli nie awansuje to wyprzedjae dziadow
18.10.2008, 16:30
seba_83
Gość

 
#4
Sezon 28
Cel nr 1 - awans do div5. B?d? robi? wszystko, ?eby sezon zako?czy? na pierwszym miejscu, bo bara?e to loteria. Poza tym licz? na:
- utrzymanie w lidze mistrzowskiej LJ,
- awans do ekstraklasy w LKJ,
- wyszkolenie pierwszego porz?dnego napastnika, reszt? dobrze zapowiadaj?cych si? juniorów mam nadziej?, ?e omin? bloki,
- dobre mecze (na miar? mo?liwo?ci) w LR
Oczywi?cie w przekroju sezonu chc? ogl?da? dobr?, równ? gr? i progres dru?yny. Nie toleruj? zastoju :].
Od strony finansowej - nie ma szans na wzmocnienia - to jest mój najwi?kszy problem w tej chwili.

W?a?nie - zapomnia?em doda?, ?e licz? na jakie? sukcesy w pucharach oficjalnych :wink:
18.10.2008, 18:04
bialykamien
Gość

 
#5
Sezon 28
Po wzmocnieniach jakie zrobilem celem nr1 jest awans. Niestety bede musial walczyc o 2 lub trzecie miejsce i w konsekwencji baraze.Pierwsze miejsce jest juz zarezerwowane. cel nr2 debiut w klanie Smile
18.10.2008, 21:23
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#6
Sezon 28
no taktyka B w miare ustawiona - 8-0 vs mmm
i teraz taktyka C 3-2 w divisional 4 cup ... powoli taktycznie wygl?da to niezle ale i tak bardzo obawiam sie startu ligi ...
nie ma przelewek, ka?dy rywal jest bardzo silny, jesli nie warto?ciowo to napewno taktycznie lub fizycznymi .. mam nadzieje na miejsce w górnej cz?sci tabeli z aspiracjami do bara?y
18.10.2008, 21:49
cichy05
Gość

 
#7
Sezon 28
moje cele na ten sezon!

- wygrac 6 div
- zaistniec w jakims pucharku 8)
- wygrywac wszystko co sie da w klanie
19.10.2008, 11:07
diddy
Gość

 
#8
Sezon 28
ja pod wgl?dem warto?ci mam 8 zespól w lidze wiec nie mam chyba co liczy? na podium :/ ale fajnie b?dzie jak b?d? w pierwszej 5
19.10.2008, 15:13
Simprasi Offline

*

Liczba postów: 4 766
Dołączył: Aug 2008

#9
Sezon 28
ja mam drugi warto?ciowo i 1 pensjowo ... eh ale warto?ci nie graj?
19.10.2008, 17:27
seba_83
Gość

 
#10
Sezon 28
A ja nie sprawdza?em jakie miejsce zajmuj? warto?ciowo, pensjowo itp., bo takie rankingi ni chuja si? maj? do rzeczywisto?ci. Owszem - mo?na w pewnym stopniu okre?li? potencja?, ale to wszystko. W lidze od dwóch sezonów nie widz? dominacji tych "najdro?szych", wi?c diddy - nie zak?adaj od razu wariantu pesymistycznego :wink: , bo mo?e si? okaza?, ?e sezon zako?czysz na podium (czego oczywi?cie Tobie ?ycz?).
19.10.2008, 17:34
jahu29pl
Gość

 
#11
Sezon 28
ja mam pod wzgl?dem warto?ci 8 sk?ad w lidze... chyba, bo tak mia?em w poprzednim sezonie i nic nie wskazuje bym bardzo poprawi? t? statystyk?, nie zak?adam cudów, minimum podium, a najlepiej 1 miejsce w lidze i upragniony awans do 2 ligi. Szanse jakie? s?, ale co wyjdzie czas poka?e, Ca?y czas najs?abszymi ogniwami mojej dru?yny s? defensywa i bramkarz. Obro?cy na poziomie 400k naprawd? nie s? gwiazdami na 5 lig?, a co dopiero na 3 Smile Musz? jednak si? pom?czy? troch? i liczy? na szybki rozwój m?odzie?y... Je?li si? uda to b?dzie fajnie. Si?a mojej dru?yny tkwi w ofensywie, potrafimy bardzo dobrze rozegra? pi?k?, podania s? moj? siln? stron?, ponadto w pomocy kilku zawodników potrafi ju? sporo. A? si? boj?, gdy przyjdzie mi ich zast?pi? innymi... Jednak nie planuj? zakupów nowych zawodników, oprócz 18-letniego bramkarza z przynajmniej 8-ma pi?kami na bramce. Reszta musi wyj?? z moich m?odzików, wi?c w tym roku nacisk k?ad? na obozy dla rezerwy, prawdopodobnie oko?o 5 juniorów tylko b?dzie na obozach w tym roku. Reszta to zaplecze pierwszego sk?adu. Mam kilku obiecujacych zawodników, którzy mog? troch? namiesza?, je?li nie poblokuj? si? na motoryce. Minimum 8-8 to mnie zadowala.
20.10.2008, 11:34
crevo
Gość

 
#12
Sezon 28
moim celem jest walka o pierwsza trojke, ktora w poprzednim sezonie nieznacznie przegralem. a tak w ogole to zamierzam sie dobrze bawic Tongue 2
20.10.2008, 16:37
pawel21
Gość

 
#13
Sezon 28
i u mnie po pierwszym meczu... wszystko posz?o zgodnie z planem, ale nie liczy?em na a? taki worek bramek Tongue 14-0 na inauguracj?, ale z pewnie najs?abszym zespo?em Tongue chocia? nast?pny mecz gram z dru?yn? która teraz przegra?a 0-9, wi?c mo?liwe, ?e padnie podobny wynik i chocia? troch? polideruje sobie w mojej dywizji 5 Big Grin
22.10.2008, 16:39
michelinho91
Gość

 
#14
Sezon 28
wygrana 3:0 i hat-trick Mutu Smile cieszy, gdy? wygra?em z zespo?em z którym zawsze mia?em problemy...
22.10.2008, 16:43
mysza8
Gość

 
#15
Sezon 28
przegra?em 3-1 Sad trudno do 4 kolejki musz? to jako? przecierpie?, ale pó?niej ju? nie b?dzie mocnych.
22.10.2008, 17:15


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości