Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
michelinho91
Gość

 
#1
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
EKSTRAKLASA

1 kolejka 11.06.2010
Hardzi i Twardzi - Nuclear Clan
Zagubieni Miedzy Bramkami AFC - Siebie Warci
Emigranci - Monkey Clan
Blood Warriors - Drastic Clan

Dodane po 5 minutach:

Leniin pisa? ?e go nie b?dzie i musimy odda? jednego gracza do klanu g?ównego, niestety nie wiemy jeszcze kogo. Mamy do dyspozycji taki sk?ad:

Michelinho
Pawe?
Tio
Czaja
Mami
Crevo
Cichy
Kamilok
Gzp
Jahu

z czego pewnie Jahu pójdzie do klanu g?ównego. Zostanie jeden gracz na lodzie i si? zastanawiam czy tym graczem nie b?dzie Gzp
05.06.2010, 12:23
seba_83
Gość

 
#2
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Do LK bior? Ja?ka, reszta jest do Twojej dyspozycji.
05.06.2010, 17:52
michelinho91
Gość

 
#3
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
oki

1 kolejka 11.06.2010

Blood Warriors - Drastic Clan

- WRK Wola Rakowa (michelinho91)
- FC Miszcze ?wiata (pawel21)
- Zaglebie Lubin Academy (tio01)
- FC Och?ta? Pastwisko (cichy05)
- Faworyci Tego Meczu (crevo)
- Twierdza Wroc?aw (czaja91)
- RKS Milan (kamilok)
- ? Bianca Stella ? (mami27)

tylko teraz nie wiem co z Gzp :/ brakuje nam jednej ekipy niestety
05.06.2010, 19:50
seba_83
Gość

 
#4
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Od czasu do czasu przyda si? ka?demu sparing z kim? z zewn?trz. A w tym tygodniu mo?e w YDC jest kto? bez pary?
05.06.2010, 20:12
michelinho91
Gość

 
#5
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
w?a?nie czekam na odpowied? od Matiego
05.06.2010, 20:31
gzp345
Gość

 
#6
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
aha no to ekstra, a czemu akurat ja...?
05.06.2010, 23:03
pawel21
Gość

 
#7
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Mo?e dlatego, ?e ostatnio odda?e? mecze walkowerem... Wiemy jak by?o, ale jednak regulamin jest regulaminem.

A nawet w naszym klanowym regulaminie, który traktujemy czasem z przymru?eniem oka i wed?ug mnie wymaga poprawek jest wpis:

Cytat:12. W przypadku gdy osoba nie przyk?ada si? do obowi?zków spoczywaj?cych na niej i zawala terminy - jest karana w sposób nast?puj?cy:
a) w przypadku jednego zawalenia - 1 mecz odpoczynku,
Pretensji wi?c chyba mie? nie mo?esz Smile

A co do sparingów to przyda?oby si? to kwesti? jako? rozwi?za?, ale widz?, ?e z YDC nie da rady...
06.06.2010, 02:59
leniin
Gość

 
#8
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Chlopaki ja gzp345 wysle wyzwanie na piatek. Nie przyjmnie nic nie szkodzi zaram z kims w sobote ja wroce.
Przyjmnie to bedzie sprawdzian. Zegnam do piatku wiieczirem

PS> Wyzwania wyslalem. gzp345 przyjmuj
06.06.2010, 03:08
michelinho91
Gość

 
#9
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Gzp, nie rozumiem w ogóle o co Ci chodzi. Wybra?em "8" która wg mnie powinna gra? i tyle
06.06.2010, 04:51
gzp345
Gość

 
#10
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
@leniin a czemu mia?bym nie przyj??? ja pisz? ?e nie mia?em czasu wtedy wcze?niej usi??? przy kompie, bo jednak uwa?am ?e s? sprawy wa?niejsze ni? mz, przez co spó?ni?em si? o par? godzin, to nie znaczy ?e ju? tak b?dzie zawsze...

na pewno ka?demu si? zdarzy?o wys?a? wyzwanie odrobin? za pó?no i obesz?o si? bez to konsekwencji, ale widz? ?e nagonka zaczyna si? dopiero, jak stanie si? inaczej...

@micelinho Ty mnie nie rozumiesz? a ja nie rozumiem tego, ?e najpierw nagle zostaj? przenoszony do innej sekcji, a potem si? okazuje ?e nie ma w niej dla mnie miejsca... dziwi? mnie pewne decyzje, dlatego pytam si? dlaczego w?a?nie takie zosta?y podj?te... to takie trudne do zrozumienia?
06.06.2010, 14:33
seba_83
Gość

 
#11
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Gzp co Tobie? Wsta?e? dzisiaj lew? nog?? Nikt nie robi tu ?adnej nagonki, wi?c wyluzuj. Decyzja o posadzeniu Ciebie na ?awce w tej kolejce nie jest spowodowana vo który dosta?e? kiedy? tam i który ma si? teraz za Tob? ci?gn?? w niesko?czono??? B?d?my powa?ni. Druga sprawa - Twoje przeniesienie z YDC do Rezerw jest awansem a nie kar?. W poprzednim sezonie mia?em w Rezerwach 12 osób, z czego 4 musia?o pauzowa? i ani razu nie mia?em narzeka?, ?e kto? nie gra. Tu chodzi o dobro ogó?u, a nie jednostki, wi?c zawsze znajdzie si? kto?, kto w danej kolejce b?dzie pauzowa?. W ?adnym wypadku nie oznacza to, ?e dla danej osoby nie ma miejsca w daje sekcji. Zastanów si? wi?c nad tym co piszesz, bo to troch? niepowa?ne podej?cie do tematu klanu.
06.06.2010, 14:47
gzp345
Gość

 
#12
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
@seba_83 wyra?enie ?e zosta?em na lodzie, u?yte przez kapitana da?o mi do zrozumienia ?e jestem jakby niepotrzebny... wiem ?e tu jest wy?szy poziom itd, ale je?li naprawd? mam si? tu nie przyda?, to ju? wol? by? tam gdzie b?d? mia? jaki? wp?yw na gr? mojej dru?yny, ale je?li mam gra? (niewa?ne czy co mecz czy nieregularnie), to jednak dobrze by?o ?eby kapitan wypowiada? si? nieco ja?niej... zamiast pisa? ?e nie zosta?em na lodzie, wola?bym us?ysze? po prostu, ?e w najbli?szej kolejce zagra taki a taki menago, a w przysz?ej w zale?no?ci od postawy w sparingach mo?e doj?? do zamiany...

piszesz ?e nikt nie robi nagonki i tamten walkower nic nie znaczy, ale pawel mi to ju? chyba 3 raz wypomina, wi?c jak ja mam to odbiera????
06.06.2010, 16:21
michelinho91
Gość

 
#13
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Dobra Gzp, przepraszam, ?le to uj??em. Moja wina, nie zrobi? ju? tego. Mam wiele na g?owie ostatnio i niektóre rzeczy robi? bez g??bszego namys?u. Je?li odebra?e? moje s?owa w sposób, ?e jeste? niepotrzebny, to ?le je odebra?e? po prostu. Mam 11 ekip, wybra?em "8", Leniin pisa? ?e go nie b?dzie, Jasiek gra w DC i nie by?o ekipy z któr? by? móg? zagra?. Na szcz??cie Leniin zd??y? wys?a? wyzwanie. Z YDC przysz?y trzy ekipy i nie wiem jak b?d? si? prezentowa?y w rozgrywkach ligi rezerw. Nie ukrywam ?e sk?ad b?d? zaczyna? od graczy z którymi gra?em w zesz?ym sezonie. Mo?e nie zawsze to sprawiedliwe rozwi?zanie, ale zazwyczaj tak jest, ?e jak kto? przychodzi to najpierw musi udowodni? swoj? warto??. Nikt z marszu gwiazd? si? nie staje. Na pewno zagrasz nie raz i od Ciebie zale?y wszystko. Mam nadziej?, ?e ta sprawa zosta?a wyja?niona.
06.06.2010, 16:49
pawel21
Gość

 
#14
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
Cytat:piszesz ?e nikt nie robi nagonki i tamten walkower nic nie znaczy, ale pawel mi to ju? chyba 3 raz wypomina, wi?c jak ja mam to odbiera????
A poprzednie dwa razy ? Bo nie pami?tam ?

Nie rozumiem tej dyskusji, kapitan podejmuje decyzje co do sk?adu na dan? kolejk? i po co robi? szum z tego powodu ? Wiadomo, ?e ka?dy dostanie zawsze szans?...

Dodane po 3 minutach:

I nie podoba mi si? Twoje zachowanie Gzp, bo gadamy o sk?adzie na przysz?y sezon od paru tygodni, a Ty nagle zaskoczony czemu tu grasz. Nie ka?dy musi przegl?da? ca?e forum, ale chocia? Sprawy Administracyjne to podstawa podstawy.
06.06.2010, 21:45
gzp345
Gość

 
#15
19 edycja - 1 kolejka 11.06.2010 vs Blood Warriors
@micelinho no dobra, ale skoro przed sezonem tak dok?adnie debatujecie nad tym kto ma gdzie gra?, to nie mo?ecie tego tak usystematyzowa?, ?eby rezerwowych by?a parzysta liczba? w YDC nie by?o takich problemów... wiem ?e to nie jest takie ?atwe, ale 2 tygodnie + pierwsze przymiarki pod koniec sezonu, to chyba nie jest ma?o czasu...
t?umaczenie si? brakiem czasu na pe?nienie obowi?zków kapitana, jest ?rednim argumentem, bo jak ju? si? zabieramy do czego? na powa?nie to powinni?my mie? ?wiadomo?? tego ile b?dzie od nas wymagane... g?ównie dlatego np nie podj??em si? funkcji redaktora naczelnego TZ (cho? mia?em tak? sposobno??), bo wiedzia?em z jak? odpowiedzialno?ci? si? to wi??e i nie dam po prostu czasowo rady na d?u?sz? met?...
zaznaczam przy tym ?e nie twierdz? ?e jeste? z?ym kapitanem, bo nie zd??y?em Ci? jeszcze dobrze z tej strony pozna?, tylko takie t?umaczenie jest dla mnie lekko niezrozumia?e

@pawel k?opoty z pami?ci?? w temacie z kolejk? te? nie szcz?dzi?e? s?ów chocia? dobrze wiesz, ?e niewiele sie spó?ni?em, przeprosi?em rywala, a mimo to nie zareagowa?... i te? ju? nie chodzi o zaskoczenie ?e tu gram, bo mi to naprawd? nie robi ?adnej ró?nicy byleby wszystko by?o pouk?adane jak nale?y i ka?dy mia? z kim gra?... a co gdyby leniin nie zd??y? z wyzwaniem?

tyle z mojej strony mam nadziej? ?e wi?cej podobnych niedomówie? nie b?dzie
06.06.2010, 23:11


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości